Domov › Zamestnávatelia › Xsell Resources, Inc.
Xsell Resources, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Xsell Resources, Inc. podal 38 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 32. Medián ponúkanej mzdy: $102 784.
Sponzoruje Xsell Resources, Inc. víza H-1B?
Xsell Resources, Inc. podal 38 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 15. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Project Manager | 4 | $93 059 |
| IT Project Manager | 2 | $129 680 |
| Management Consultant/Customer Experience Manager | 2 | $139 360 |
| Project Manger | 2 | $78 187 |
| Project Manager | 2 | $51 126 |
| Developer | 2 | $98 155 |
| Salesforce Developer | 2 | $106 070 |
| Program Manager | 2 | $144 851 |
| Sr. Application Developer | 1 | $135 200 |
| Technical Systems Project Manager | 1 | $93 600 |
| Software Engineer/Specialized Developer | 1 | $124 800 |
| Release Train Engineer | 1 | $187 200 |
| J2EE Developer | 1 | $98 155 |
| Java Developer | 1 | $102 690 |
| Analyst | 1 | $87 859 |
| Consultant (Software Development Engineer) | 1 | $89 939 |
| Scaled Agile Product Owner | 1 | $108 826 |
| Sr. Project / Program Manager | 1 | $109 886 |
| IT PMO Jr. Project Manager | 1 | $53 061 |
| Sr. Manager, Software Development & Engineering | 1 | $131 602 |
| Technology Lead | 1 | $93 538 |
| Sr. QA Tester | 1 | $102 315 |
| Cloud Security Architect | 1 | $96 762 |
| SF DevOps Engineer | 1 | $114 754 |
| MFT Analyst | 1 | $94 682 |
| Delivery Lead | 1 | $115 627 |
| QA Tester / Analyst Specialized | 1 | $120 474 |
| Lead Data Engineer | 1 | $163 030 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 14 | $122 400 |
| FY2024 | 9 | $94 047 |
| FY2025 | 8 | $109 262 |
| FY2026 | 7 | $114 754 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)3 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)68 %
- Úroveň III (skúsený)24 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)5 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Hartford, CT5
- Woonsocket, RI3
- Hamden, CT2
- Little Elm, TX2
- Durham, NC2
- Windsor, CT2
- Tallahassee, FL2
- Frisco, TX2
- Rocky Hill, CT1
- Chelmsford, MA1
- Scottsdale, AZ1
- Quincy, MA1
- Naperville, IL1
- New Port Richey, FL1
- Atlanta, GA1
- Round Rock, TX1
- Cary, NC1
- McKinney, TX1
- Nashua, NH1
- Paoli, PA1
Povolania
- Computer Systems Engineers/Architects18
- Software Developers12
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer Systems Analysts1
- Information Security Analysts1
- Database Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Lead Data Engineer | $163 030–$200 720 Úroveň IV | Westborough, MA | 15. 6. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikované |
| QA Tester / Analyst Specialized | $120 474–$135 200 Úroveň IV | Hartford, CT | 7. 5. 2026 | 7. 5. 2026 | Certifikované |
| Cloud Security Architect | $96 762–$104 000 Úroveň II | Cumberland, RI | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| MFT Analyst | $94 682 Úroveň II | Plainsboro, NJ | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Delivery Lead | $115 627–$145 600 Úroveň III | Hopkinton, MA | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| SF DevOps Engineer | $114 754–$137 280 Úroveň II | Leander, TX | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr. QA Tester | $102 315–$124 800 Úroveň III | Hartford, CT | 19. 11. 2025 | 8. 12. 2025 | Certifikované |
| Sr. Manager, Software Development & Engineering | $131 602–$176 800 Úroveň III | Paoli, PA | 2. 9. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikované |
| Technology Lead | $93 538–$93 600 Úroveň II | Glendale, AZ | 6. 8. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikované |
| Program Manager | $144 851–$145 600 Úroveň II | Frisco, TX | 4. 6. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikované |
| Program Manager | $144 851–$145 600 Úroveň II | Frisco, TX | 4. 6. 2025 | 23. 6. 2025 | Stiahnuté |
| IT PMO Jr. Project Manager | $53 061–$104 000 Úroveň I | Nashua, NH | 18. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Project / Program Manager | $109 886–$160 160 Úroveň III | McKinney, TX | 5. 3. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikované |
| Scaled Agile Product Owner | $108 826–$145 600 Úroveň II | Round Rock, TX | 3. 12. 2024 | 23. 12. 2024 | Certifikované |
| Salesforce Developer | $109 262–$151 840 Úroveň II | Cary, NC | 4. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikované |
| Salesforce Developer | $102 877–$128 960 Úroveň II | Atlanta, GA | 26. 6. 2024 | 26. 6. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $102 690–$110 240 Úroveň II | Naperville, IL | 21. 6. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikované |
| Developer | $98 155–$114 400 Úroveň II | Hartford, CT | 8. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Developer | $98 155–$114 400 Úroveň II | Hartford, CT | 2. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Stiahnuté |
| Analyst | $87 859–$91 520 Úroveň II | Woonsocket, RI | 10. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Consultant (Software Development Engineer) | $89 939–$122 720 Úroveň II | New Port Richey, FL | 3. 4. 2024 | 3. 4. 2024 | Certifikované |
| J2EE Developer | $98 155–$139 360 Úroveň II | Hartford, CT | 15. 3. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikované |
| Project Manager | $51 126–$104 000 Úroveň II | Tallahassee, FL | 4. 1. 2024 | 4. 1. 2024 | Certifikované |
| Project Manager | $51 126–$104 000 Úroveň II | Tallahassee, FL | 4. 1. 2024 | 15. 1. 2024 | Certifikované |
| Project Manger | $78 187–$118 560 Úroveň II | Windsor, CT | 10. 8. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikované |
| Project Manger | $78 187–$118 560 Úroveň II | Windsor, CT | 9. 8. 2023 | 9. 8. 2023 | Certifikované |
| Release Train Engineer | $187 200 E-3 · Úroveň II | Woonsocket, RI | 13. 7. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikované |
| Technical Systems Project Manager | $93 600 Úroveň II | Quincy, MA | 1. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer/Specialized Developer | $124 800 Úroveň II | Woonsocket, RI | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Management Consultant/Customer Experience Manager | $139 360 Úroveň II | Durham, NC | 5. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Management Consultant/Customer Experience Manager | $139 360 Úroveň II | Durham, NC | 3. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Stiahnuté |
| IT Project Manager | $120 000 Úroveň II | Scottsdale, AZ | 27. 1. 2023 | 27. 1. 2023 | Certifikované |
| IT Project Manager | $139 360 Úroveň II | Chelmsford, MA | 27. 1. 2023 | 27. 1. 2023 | Certifikované |
| Sr. Application Developer | $135 200 Úroveň III | Rocky Hill, CT | 14. 12. 2022 | 1. 1. 2023 | Certifikované |
| Senior Project Manager | $93 059 Úroveň III | Hamden, CT | 21. 11. 2022 | 21. 11. 2022 | Certifikované |
| Senior Project Manager | $93 059 Úroveň III | Hamden, CT | 16. 11. 2022 | 16. 11. 2022 | Stiahnuté |
| Senior Project Manager | $139 360 E-3 · Úroveň III | Little Elm, TX | 11. 11. 2022 | 11. 11. 2022 | Stiahnuté |
| Senior Project Manager | $139 360 E-3 · Úroveň III | Little Elm, TX | 11. 11. 2022 | 11. 11. 2022 | Stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).