Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Yasme Soft, Inc.

Yasme Soft, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Yasme Soft, Inc. podal 26 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 26. Medián ponúkanej mzdy: $99 000.

Žiadosti (LCA)26
Certifikované26
Adresa zamestnávateľaIrving, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$99 000
Stredná časť platov$83 000–$106 000
10.–90. percentil$81 500–$112 962

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Yasme Soft, Inc. víza H-1B?

Yasme Soft, Inc. podal 26 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 28. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Engineer14$83 000
Peoplesoft Techno Functional Consultant2$109 000
Software Developer2$106 500
SSIS Developer2$128 900
Data Engineer2$98 018
Data Analyst1$82 000
Software Engineer/RPA Developer1$106 000
Operations Research Analysts1$60 000
UI/UX Designer1$112 923

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202310$99 000
FY202410$83 000
FY20253$106 000
FY20263$109 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Data Engineer$100 000
Úroveň II
Irving, TX28. 4. 20265. 5. 2026Certifikované
UI/UX Designer$112 923
Úroveň II
Irving, TX10. 11. 202517. 11. 2025Certifikované
Peoplesoft Techno Functional Consultant$109 000
Úroveň II
Sacramento, CA6. 11. 20251. 3. 2026Certifikované
Software Developer$113 000
Úroveň II
Irving, TX25. 7. 20251. 8. 2025Certifikované
Data Engineer$96 035
Úroveň II
Plano, TX9. 7. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Engineer$106 000
Úroveň II
Coppell, TX6. 1. 202514. 1. 2025Certifikované
Software Engineer/RPA Developer$106 000
Úroveň II
Irving, TX15. 8. 202426. 8. 2024Certifikované
SSIS Developer$128 900
Úroveň III
Phoenix, AZ1. 8. 20241. 10. 2024Certifikované
Operations Research Analysts$60 000
Úroveň I
Irving, TX30. 7. 202419. 11. 2024Certifikované
SSIS Developer$128 900
Úroveň III
Phoenix, AZ23. 7. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Engineer$83 000
Úroveň I
Irving, TX22. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Engineer$83 000
Úroveň I
Irving, TX15. 5. 202427. 5. 2024Certifikované
Software Engineer$83 000
Úroveň I
Irving, TX10. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Engineer$83 000
Úroveň I
Irving, TX10. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Engineer$83 000
Úroveň I
Irving, TX24. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Engineer$83 000
Úroveň I
Irving, TX24. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$100 000
Úroveň II
Corinth, TX11. 5. 202317. 6. 2023Certifikované
Software Engineer$81 000
Úroveň I
Irving, TX19. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$81 000
Úroveň I
Irving, TX18. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$99 000
Úroveň II
Irving, TX9. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$99 000
Úroveň II
Irving, TX9. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$99 000
Úroveň II
Irving, TX9. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$99 000
Úroveň II
Irving, TX9. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$99 000
Úroveň II
Irving, TX9. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
Peoplesoft Techno Functional Consultant$109 000
Úroveň II
Sacramento, CA26. 1. 20231. 3. 2023Certifikované
Data Analyst$82 000
Úroveň II
Chicago, IL16. 1. 202330. 1. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).