Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Yugady Technologies & Services Inc

Yugady Technologies & Services Inc: Mzdy H-1B a sponzoring

Yugady Technologies & Services Inc podal 27 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 27. Medián ponúkanej mzdy: $88 442.

Žiadosti (LCA)27
Certifikované27
Adresa zamestnávateľaFarmers Branch,, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$88 442
Stredná časť platov$82 056–$100 048
10.–90. percentil$81 137–$116 938

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Yugady Technologies & Services Inc víza H-1B?

Yugady Technologies & Services Inc podal 27 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 21. 2. 2024. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Yugady Technologies & Services Inc: 6 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer13$82 056
Product Manager3$96 366
Software Engineer2$91 260
Programmer Analyst1$98 904
Quality Engineer1$87 485
SAP FICO Consultant1$134 992
Graphic and UI Developer1$95 701
Data Engineer1$82 056
Software Engineer 31$82 056
Quality Assurance Automation Engineer1$81 328
Sales Engineer1$121 722
Biomedical Engineer1$88 442

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202320$83 834
FY20247$96 366

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Software Developer$82 056–$94 038
Úroveň I
Coppell, TX21. 2. 202426. 2. 2024Certifikované
Product Manager$96 366–$130 000
Úroveň III
Sterling Heights, MI12. 1. 202417. 1. 2024Certifikované
Product Manager$96 366–$96 367
Úroveň III
Sterling Heights, MI23. 11. 202327. 11. 2023Certifikované
Product Manager$96 366–$96 367
Úroveň III
Warren, MI22. 11. 202327. 11. 2023Certifikované
Sales Engineer$121 722–$130 000
Úroveň II
Warren, MI17. 11. 202327. 11. 2023Certifikované
Software Developer$101 192–$101 193
Úroveň II
Mc Kinney, TX13. 11. 202320. 11. 2023Certifikované
Biomedical Engineer$88 442–$88 443
Úroveň I
Herndon, VA26. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Data Engineer$82 056–$82 057
Úroveň I
New Orleans, LA22. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$82 056–$82 057
Úroveň I
Coppell, TX11. 9. 202316. 9. 2023Certifikované
Software Developer$88 442–$88 443
Úroveň I
Herndon, VA7. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer 3$82 056–$82 057
Úroveň I
Coppell, TX7. 9. 202313. 9. 2023Certifikované
Software Engineer$101 192
Úroveň II
Coppell, TX1. 9. 20231. 9. 2023Certifikované
Software Engineer$81 328–$81 329
Úroveň II
Coppell, TX11. 8. 202321. 8. 2023Certifikované
Quality Assurance Automation Engineer$81 328–$81 329
Úroveň II
Farmers Branch, TX20. 7. 202324. 7. 2023Certifikované
Software Developer$82 056–$93 000
Úroveň I
St. Louis, MO17. 7. 202317. 7. 2023Certifikované
Software Developer$82 056–$90 000
Úroveň I
Coppell, TX6. 7. 202311. 7. 2023Certifikované
Software Developer$80 850–$80 851
Úroveň I
Coppell, TX9. 6. 202316. 6. 2023Certifikované
Software Developer$80 850–$93 000
Úroveň I
St. Louis, MO11. 5. 202322. 5. 2023Certifikované
Software Developer$80 850–$80 851
Úroveň I
Coppell, TX11. 5. 202322. 5. 2023Certifikované
Software Developer$116 938–$116 939
Úroveň III
Fort Worth, TX6. 1. 202313. 1. 2023Certifikované
Software Developer$104 624–$104 625
Úroveň III
Tampa, FL6. 1. 202310. 1. 2023Certifikované
Software Developer$85 613–$85 614
Úroveň II
Tampa, FL4. 1. 202310. 1. 2023Certifikované
Programmer Analyst$98 904–$98 905
Úroveň II
Farmers Branch, TX20. 12. 202228. 12. 2022Certifikované
Quality Engineer$87 485–$87 486
Úroveň II
Coopersburg, PA6. 12. 20227. 12. 2022Certifikované
SAP FICO Consultant$134 992–$140 000
Úroveň IV
Frisco, TX28. 11. 202228. 11. 2022Certifikované
Graphic and UI Developer$95 701–$95 702
Úroveň II
Claymont, DE14. 10. 202221. 10. 2022Certifikované
Software Developer$116 938–$120 000
Úroveň III
Dallas, TX30. 9. 20227. 10. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).