Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Zaven IT Solutions INC

Zaven IT Solutions INC: Mzdy H-1B a sponzoring

Zaven IT Solutions INC podal 21 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 19. Medián ponúkanej mzdy: $84 000.

Žiadosti (LCA)21
Certifikované19
Adresa zamestnávateľaIrving, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$84 000
Stredná časť platov$82 056–$84 850
10.–90. percentil$64 850–$90 051

Sponzoruje Zaven IT Solutions INC víza H-1B?

Zaven IT Solutions INC podal 21 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 29. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer9$83 325
Data Engineer3$84 000
SRE Engineer2$84 700
Technical Product Engineer2$62 000
Python Developer2$85 000
Data Scientist1$89 814
.Net Developer1$112 986
Full Stack Engineer1$84 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202410$82 690
FY20256$84 094
FY20265$85 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Python Developer$85 000
Úroveň I
Detroit, MI29. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Data Engineer$91 000
Úroveň I
Frisco, TX22. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Python Developer$85 000
Úroveň I
Detroit, MI22. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Data Engineer$84 000
Úroveň II
Bentonville, AR22. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Full Stack Engineer$84 000
Úroveň II
Bentonville, AR22. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
SRE Engineer$84 700
Úroveň I
Columbus, OH9. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Technical Product Engineer$62 000
Úroveň I
Atlanta, GA9. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
SRE Engineer$128 960
Úroveň I
Columbus, OH7. 5. 20251. 10. 2025Stiahnuté
Technical Product Engineer$104 000
Úroveň I
Atlanta, GA7. 5. 20251. 10. 2025Stiahnuté
Software Developer$84 094
Úroveň I
Farmers Branch, TX6. 3. 202513. 3. 2025Certifikované
Software Developer$84 094
Úroveň I
Farmers Branch, TX20. 1. 202524. 1. 2025Certifikované
.Net Developer$112 986
Úroveň II
Fort Mill, SC5. 9. 20245. 9. 2024Certifikované
Software Developer$84 094
Úroveň I
Dallas, TX8. 7. 202411. 7. 2024Certifikované
Software Developer$83 325
Úroveň I
Sandy Springs, GA24. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$82 056
Úroveň I
Irving, TX20. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$82 056
Úroveň I
Richardson, TX14. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$83 325
Úroveň I
Marietta, GA14. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$74 714
Úroveň I
Terre Haute, IN10. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$64 979
Úroveň I
O'Fallon, MO21. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Scientist$89 814
Úroveň I
Tampa, FL1. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Engineer$64 334
Úroveň I
Houston, TX1. 5. 20241. 10. 2024Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).