Domov › Zamestnávatelia › ZiMetrics LLC
ZiMetrics LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
ZiMetrics LLC podal 36 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 35. Medián ponúkanej mzdy: $135 000.
Sponzoruje ZiMetrics LLC víza H-1B?
ZiMetrics LLC podal 36 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 6. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Principle Engineer | 2 | $150 000 |
| Technical Program Manager | 2 | $131 381 |
| Senior Engineer | 2 | $137 000 |
| Systems Analyst | 2 | $121 500 |
| Software Engineer | 2 | $135 000 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $145 000 |
| Technical Project Manager | 1 | $125 000 |
| Program Manager | 1 | $155 000 |
| Lead Engineer | 1 | $150 000 |
| Senior QA Analyst | 1 | $135 720 |
| Senior System Analyst | 1 | $138 195 |
| System Analyst | 1 | $104 333 |
| Principal QA - I | 1 | $135 720 |
| Information Technology Project Managers | 1 | $160 000 |
| Solutions Architect | 1 | $135 000 |
| Senior Business Analysts | 1 | $130 000 |
| Information Technology Project Manager | 1 | $160 000 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $155 000 |
| Senior Principal Engineer “ Technology | 1 | $135 000 |
| Sr. Data Scientist I | 1 | $135 000 |
| Associate Architect | 1 | $127 000 |
| Sr. Practice Lead “ Digital | 1 | $135 000 |
| Principal Engineer III | 1 | $120 000 |
| Sr. System Analyst - III | 1 | $125 000 |
| Senior Development Manager | 1 | $140 000 |
| Programmer Analyst - II | 1 | $115 000 |
| Technical Architect | 1 | — |
| Senior Software Engineer | 1 | $110 219 |
| Web and Digital Interface Designer | 1 | $96 408 |
| Software Quality Assurance Analysts and Tester | 1 | $120 000 |
| Associate Project Manager | 1 | $94 952 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $150 000 |
| FY2024 | 11 | $135 720 |
| FY2025 | 13 | $135 000 |
| FY2026 | 5 | $110 219 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)6 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)33 %
- Úroveň III (skúsený)22 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)39 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Northridge, CA17
- Morrisville, NC3
- Eden Prairie, MN2
- Celina, TX2
- Mahwah, NJ2
- Monroe, NJ2
- Santa Clarita, CA1
- Oak Park, CA1
- Las Vegas, NV1
- Broomfield, CO1
- Valencia, CA1
- Sparks, NV1
- Carver, MN1
- Argyle, TX1
Povolania
- Computer Systems Engineers/Architects14
- Software Developers9
- Computer Systems Analysts4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Business Intelligence Analysts2
- Computer Network Architects2
- Data Scientists1
- Web and Digital Interface Designers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Associate Project Manager | $94 952 Úroveň II | Morrisville, NC | 6. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Quality Assurance Analysts and Tester | $120 000 Úroveň II | Argyle, TX | 4. 6. 2026 | 11. 6. 2026 | Certifikované |
| Web and Digital Interface Designer | $96 408 Úroveň II | Mahwah, NJ | 13. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Technical Program Manager | $137 762 Úroveň IV | Carver, MN | 25. 2. 2026 | 14. 5. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $110 219 Úroveň II | Sparks, NV | 26. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Programmer Analyst - II | $115 000 Úroveň II | Morrisville, NC | 24. 7. 2025 | 30. 7. 2025 | Certifikované |
| Technical Architect | $115 000 Úroveň II | Morrisville, NC | 22. 7. 2025 | 29. 7. 2025 | Stiahnuté |
| Sr. System Analyst - III | $125 000 Úroveň I | Northridge, CA | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Principal Engineer III | $120 000 Úroveň I | Northridge, CA | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Practice Lead “ Digital | $135 000 Úroveň III | Monroe, NJ | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Data Scientist I | $135 000 Úroveň II | Monroe, NJ | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Associate Architect | $127 000 Úroveň II | Northridge, CA | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Development Manager | $140 000 Úroveň II | Valencia, CA | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Principal Engineer “ Technology | $135 000 Úroveň II | Eden Prairie, MN | 7. 3. 2025 | 14. 3. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $135 000 Úroveň II | Northridge, CA | 24. 12. 2024 | 31. 12. 2024 | Certifikované |
| Information Technology Project Manager | $160 000 Úroveň III | Mahwah, NJ | 22. 12. 2024 | 23. 12. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $135 000 Úroveň II | Northridge, CA | 13. 12. 2024 | 18. 12. 2024 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $155 000 Úroveň III | Northridge, CA | 7. 11. 2024 | 20. 11. 2024 | Certifikované |
| Systems Analyst | $121 500 Úroveň III | Northridge, CA | 7. 8. 2024 | 15. 9. 2024 | Certifikované |
| Solutions Architect | $135 000 Úroveň III | Broomfield, CO | 5. 8. 2024 | 14. 8. 2024 | Certifikované |
| Systems Analyst | $121 500 Úroveň III | Northridge, CA | 30. 7. 2024 | 15. 9. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Business Analysts | $130 000 Úroveň III | Northridge, CA | 24. 7. 2024 | 31. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior System Analyst | $138 195 Úroveň IV | Northridge, CA | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| System Analyst | $104 333 Úroveň III | Northridge, CA | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior QA Analyst | $135 720 Úroveň IV | Northridge, CA | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Principal QA - I | $135 720 Úroveň IV | Northridge, CA | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Information Technology Project Managers | $160 000 Úroveň IV | Northridge, CA | 22. 5. 2024 | 23. 8. 2024 | Certifikované |
| Senior Engineer | $137 000 Úroveň IV | Celina, TX | 8. 2. 2024 | 4. 4. 2024 | Certifikované |
| Senior Engineer | $137 000 Úroveň IV | Celina, TX | 29. 1. 2024 | 4. 4. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Lead Engineer | $150 000 E-3 · Úroveň IV | Northridge, CA | 30. 6. 2023 | 7. 7. 2023 | Certifikované |
| Technical Project Manager | $125 000 Úroveň IV | Northridge, CA | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Technical Program Manager | $125 000 Úroveň IV | Eden Prairie, MN | 8. 5. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikované |
| Program Manager | $155 000 Úroveň IV | Northridge, CA | 18. 4. 2023 | 25. 4. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Computer Systems Analyst | $145 000 Úroveň IV | Santa Clarita, CA | 16. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikované |
| Senior Principle Engineer | $150 000 Úroveň IV | Oak Park, CA | 7. 7. 2021 | 2. 8. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Principle Engineer | $150 000 Úroveň IV | Las Vegas, NV | 24. 2. 2021 | 3. 3. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).