Domov › Zelené karty › Oculii Corp.
Oculii Corp.: sponzoring zelenej karty (PERM)
Oculii Corp. podal 21 žiadostí o certifikáciu práce PERM rozhodnutých vo fiškálnych rokoch 2024–2026; certifikovaných: 15. Medián ponúkaného platu $84 614; mediánová doba od podania po certifikáciu: 488 dní.
Žiadosti PERM21
Certifikované15
Medián ponúkaného platu$84 614
Medián dní do certifikácie488
Už pracuje pre zamestnávateľa100 %
Zamestnanci (podľa podania)47
Na trhu od roku2014
Adresa zamestnávateľaBeavercreek, OH
Pracovné pozície
| Pracovná pozícia | Žiadosti PERM | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr. Software Engineer | 8 | $84 614 |
| Software Engineer | 4 | $75 000 |
| Senior Manager, Application | 2 | $171 870 |
| Sr. Hardware Engineer | 2 | — |
| Manager, Software | 1 | $101 442 |
| Staff Engineer | 1 | $84 614 |
| Senior Mechanical Engineer | 1 | $91 645 |
| Manager Application Engineering | 1 | $101 442 |
| Sr. Manager, Hardware | 1 | — |
Miesta výkonu práce
Povolania
- Software Developers13
- Mechanical Engineers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer and Information Systems Managers1
- Architectural and Engineering Managers1
- Computer Hardware Engineers1
Najnovšie rozhodnutia
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Rozhodnuté | Stav | Dni |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $72 987–$89 000 | Beavercreek, OH | 4. 3. 2025 | 14. 5. 2026 | Certifikované | 436 |
| Software Engineer | $75 000–$96 000 | Beavercreek, OH | 4. 3. 2025 | 14. 5. 2026 | Certifikované | 436 |
| Software Engineer | $75 000–$96 000 | Beavercreek, OH | 4. 3. 2025 | 14. 5. 2026 | Certifikované | 436 |
| Software Engineer | $91 250–$109 500 | Beavercreek, OH | 5. 9. 2024 | 9. 2. 2026 | Certifikované | 522 |
| Sr. Software Engineer | $91 250–$100 375 | Beavercreek, OH | 27. 6. 2025 | 2. 12. 2025 | Stiahnuté | — |
| Senior Manager, Application | $171 870–$206 244 | Beavercreek, OH | 13. 3. 2024 | 11. 7. 2025 | Certifikované | 485 |
| Sr. Software Engineer | $90 000–$110 000 | Beavercreek, OH | 13. 3. 2024 | 11. 7. 2025 | Certifikované | 485 |
| Sr. Hardware Engineer | $80 974–$105 266 | Beavercreek, OH | 13. 3. 2024 | 9. 7. 2025 | Stiahnuté | — |
| Manager Application Engineering | $101 442–$121 730 | Beavercreek, OH | 7. 3. 2024 | 9. 7. 2025 | Certifikované | 489 |
| Sr. Software Engineer | $84 614–$109 998 | Beavercreek, OH | 28. 2. 2024 | 26. 6. 2025 | Certifikované | 484 |
| Senior Mechanical Engineer | $91 645–$109 974 | Beavercreek, OH | 27. 2. 2024 | 26. 6. 2025 | Certifikované | 485 |
| Sr. Software Engineer | $84 614–$101 536 | Beavercreek, OH | 19. 2. 2024 | 22. 6. 2025 | Certifikované | 489 |
| Staff Engineer | $84 614–$105 000 | Beavercreek, OH | 27. 12. 2023 | 28. 4. 2025 | Certifikované | 488 |
| Sr. Software Engineer | $84 614–$101 536 | Beavercreek, OH | 18. 12. 2023 | 28. 4. 2025 | Certifikované | 497 |
| Sr. Software Engineer | $84 614–$101 536 | Beavercreek, OH | 18. 12. 2023 | 28. 4. 2025 | Certifikované | 497 |
| Sr. Software Engineer | $84 614–$101 536 | Beavercreek, OH | 18. 12. 2023 | 25. 4. 2025 | Certifikované | 494 |
| Manager, Software | $101 442–$131 874 | Beavercreek, OH | 18. 12. 2023 | 25. 4. 2025 | Certifikované | 494 |
| Sr. Manager, Hardware | $127 088–$152 505 | Beavercreek, OH | 18. 3. 2024 | 1. 4. 2025 | Stiahnuté | — |
| Sr. Hardware Engineer | $80 974–$105 266 | Beavercreek, OH | 27. 2. 2024 | 14. 3. 2024 | Stiahnuté | — |
| Sr. Software Engineer | $90 000–$110 000 | Beavercreek, OH | 11. 3. 2024 | 13. 3. 2024 | Stiahnuté | — |
| Senior Manager, Application | $171 870–$206 244 | Beavercreek, OH | 8. 3. 2024 | 13. 3. 2024 | Stiahnuté | — |
Platy predstavujú nižšiu hranicu mzdy ponúknutej v každej žiadosti, prepočítané na ročnú sumu; štatistiky využívajú certifikované žiadosti o plný úväzok. Certifikácia PERM je jedným z krokov k zelenej karte; o petícii rozhoduje USCIS. Nie je to právne poradenstvo. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje o zverejnení PERM OFLC, fiškálne roky 2024–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).