Domov › Zelené karty › Vivint, Inc.
Vivint, Inc.: sponzoring zelenej karty (PERM)
Vivint, Inc. podal 24 žiadostí o certifikáciu práce PERM rozhodnutých vo fiškálnych rokoch 2024–2026; certifikovaných: 24. Medián ponúkaného platu $72 363; mediánová doba od podania po certifikáciu: 482 dní.
Žiadosti PERM24
Certifikované24
Medián ponúkaného platu$72 363
Medián dní do certifikácie482
Už pracuje pre zamestnávateľa83 %
Zamestnanci (podľa podania)10 000
Na trhu od roku1999
Adresa zamestnávateľaProvo, UT
Pracovné pozície
| Pracovná pozícia | Žiadosti PERM | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sales Manager | 14 | $72 363 |
| Staff QA Engineer | 3 | $95 472 |
| Staff Software Engineer (iOS) | 1 | $140 000 |
| Senior Salesforce Administrator | 1 | $105 050 |
| Senior Software Engineer, Android | 1 | $150 197 |
| Sr. Business Analyst | 1 | $100 984 |
| Staff Data Warehouse Engineer | 1 | $158 080 |
| Senior Manager Data Warehouse Engineering | 1 | $109 699 |
| Staff Embedded Software Engineer | 1 | $140 595 |
Miesta výkonu práce
Povolania
- Sales Managers13
- Software Developers3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer Systems Analysts1
- Data Scientists1
- Data Warehousing Specialists1
- Project Management Specialists1
Najnovšie rozhodnutia
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Rozhodnuté | Stav | Dni |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Staff Embedded Software Engineer | $140 595–$179 663 | Lehi, UT | 3. 12. 2024 | 13. 4. 2026 | Certifikované | 496 |
| Senior Manager Data Warehouse Engineering | $109 699–$161 200 | Provo, UT | 10. 12. 2024 | 11. 4. 2026 | Certifikované | 487 |
| Staff QA Engineer | $95 472–$152 131 | Provo, UT | 8. 10. 2024 | 11. 3. 2026 | Certifikované | 519 |
| Staff QA Engineer | $95 472–$152 131 | Provo, UT | 9. 10. 2024 | 9. 3. 2026 | Certifikované | 516 |
| Staff QA Engineer | $95 472–$152 131 | Provo, UT | 18. 10. 2024 | 7. 3. 2026 | Certifikované | 505 |
| Staff Data Warehouse Engineer | $158 080–$169 019 | Provo, UT | 16. 9. 2024 | 25. 2. 2026 | Certifikované | 527 |
| Sr. Business Analyst | $100 984–$110 000 | Lehi, UT | 6. 8. 2024 | 15. 1. 2026 | Certifikované | 527 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 31. 5. 2024 | 5. 9. 2025 | Certifikované | 462 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 31. 5. 2024 | 5. 9. 2025 | Certifikované | 462 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 31. 5. 2024 | 5. 9. 2025 | Certifikované | 462 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 31. 5. 2024 | 3. 9. 2025 | Certifikované | 460 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 29. 5. 2024 | 2. 9. 2025 | Certifikované | 461 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 28. 5. 2024 | 2. 9. 2025 | Certifikované | 462 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 28. 5. 2024 | 2. 9. 2025 | Certifikované | 462 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 28. 5. 2024 | 2. 9. 2025 | Certifikované | 462 |
| Senior Salesforce Administrator | $105 050–$115 000 | Provo, UT | 3. 5. 2024 | 29. 8. 2025 | Certifikované | 483 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 30. 4. 2024 | 11. 8. 2025 | Certifikované | 468 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 12. 4. 2024 | 7. 8. 2025 | Certifikované | 482 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 12. 4. 2024 | 7. 8. 2025 | Certifikované | 482 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 12. 4. 2024 | 7. 8. 2025 | Certifikované | 482 |
| Sales Manager | $72 363 | Provo, UT | 12. 4. 2024 | 7. 8. 2025 | Certifikované | 482 |
| Staff Software Engineer (iOS) | $140 000–$170 000 | Provo, UT | 14. 12. 2023 | 6. 5. 2025 | Certifikované | 509 |
| Senior Software Engineer, Android | $150 197–$173 750 | Boston, MA | 8. 9. 2023 | 6. 2. 2025 | Certifikované, expirované | 517 |
| Sales Manager | $90 064 | Provo, UT | 7. 7. 2023 | 18. 9. 2024 | Certifikované | 439 |
Platy predstavujú nižšiu hranicu mzdy ponúknutej v každej žiadosti, prepočítané na ročnú sumu; štatistiky využívajú certifikované žiadosti o plný úväzok. Certifikácia PERM je jedným z krokov k zelenej karte; o petícii rozhoduje USCIS. Nie je to právne poradenstvo. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje o zverejnení PERM OFLC, fiškálne roky 2024–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).