Údaje o mzde H1B

Domov › Povolania › Business Intelligence Analysts › Mountain View, CA

Business Intelligence Analysts v Mountain View, CA: Mzdy H-1B

32 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Mountain View, CA. Medián ponúkanej základnej mzdy $142 438; stredná polovica $126 000–$201 780.

Žiadosti (LCA)32
Medián ponúkaného platu$142 438
Stredná časť platov$126 000–$201 780
10.–90. percentil$111 504–$238 000

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$90 000
Úroveň II (kvalifikovaný)$118 022
Úroveň III (skúsený)$142 438
Úroveň IV (plne kompetentný)$220 000

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
ByteDance Inc.7$220 000
Snap Inc.4$142 438
Menlo Security, Inc.3$136 500
Udacity, Inc.2$145 000
Pure Storage, Inc.2$105 000
Omnicell, Inc.2$142 438
Adi Worldlink LLC2$114 777
Samsung Electronics America, Inc.2$150 500
Esperanto Technologies1$180 000
Twilio, Inc.1$207 120
Google LLC1$304 000
Addepar, Inc.1$220 000
Quora, Inc.1$116 043
Alrek Business Solutions Inc1$110 240
Consiga Technologies, Inc1$116 043
Aeva, Inc.1$240 000

Názvy pozícií

Sponzori H-1B v Mountain View, CA →

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).