Domov › Povolania › Computer Systems Analysts › San Leandro, CA
Computer Systems Analysts v San Leandro, CA: Mzdy H-1B
32 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v San Leandro, CA. Medián ponúkanej základnej mzdy $121 597; stredná polovica $108 493–$146 266.
Podľa úrovne mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|---|
| Úroveň I (začiatočník) | $96 907 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $120 000 |
| Úroveň III (skúsený) | $146 266 |
| Úroveň IV (plne kompetentný) | $154 523 |
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Zamestnávatelia
| Zamestnávateľ | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Cognizant Technology Solutions US Corp | 5 | $146 266 |
| Compunnel Software Group, Inc | 5 | $120 000 |
| Infosys Limited | 3 | $131 498 |
| ClarksTech LLC | 3 | $98 454 |
| Zume IT, Inc. | 2 | $96 760 |
| Wells Fargo Bank, N.A. | 2 | $161 460 |
| SRS Consulting, Inc. | 1 | $110 000 |
| Visual Consultants, Inc | 1 | $108 493 |
| InfoSpeed Services Inc. | 1 | $96 907 |
| Development Cubed Software, Inc. | 1 | $101 381 |
| Startekk LLC | 1 | $121 597 |
| Wipro Limited | 1 | $121 597 |
| Frontier IT Solutions Inc | 1 | $121 597 |
| R. Torre & Company, Inc. | 1 | $166 000 |
| Msrcosmos LLC | 1 | $118 800 |
| Enterprise Mobility Inc | 1 | $95 680 |
| Lindt & Sprungli (North America) Inc. | 1 | $149 344 |
| Vedainfo, Inc. | 1 | $149 344 |
Názvy pozícií
- Systems Analyst6
- Computer Systems Analyst5
- Manager JC503
- Project Manager - US2
- Senior Business Analyst2
- Senior Systems Analyst JC601
- Information Technology Business Analyst1
- Information Systems Analyst1
- Senior Manager JC451
- Principal Engineer (017040.001083)1
- Business Systems Analyst1
- Product Systems Specialist1
- Techno Functional Consultant L11
- Lead Consultant - US1
- Senior IT Business Analyst, Warehouse Management System (WMS1
Sponzori H-1B v San Leandro, CA →
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).