Údaje o mzde H1B

Domov › Povolania › Data Scientists › San Mateo, CA

Data Scientists v San Mateo, CA: Mzdy H-1B

326 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v San Mateo, CA. Medián ponúkanej základnej mzdy $172 652; stredná polovica $140 049–$219 750.

Žiadosti (LCA)326
Medián ponúkaného platu$172 652
Stredná časť platov$140 049–$219 750
10.–90. percentil$117 000–$300 000

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$102 658
Úroveň II (kvalifikovaný)$139 450
Úroveň III (skúsený)$175 000
Úroveň IV (plne kompetentný)$220 000

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
Roblox Corporation70$273 535
Sony Interactive Entertainment LLC29$147 518
Snowflake Inc.25$179 878
Fanatics Retail Group Fulfillment, LLC10$126 174
BeiGene USA, Inc.9$190 000
Ebates Performance Marketing, Inc.8$153 227
Guidewire Software, Inc.7$164 403
Cognitiv Corp7$210 000
mPulse Mobile, Inc.6$122 522
Verkada, Inc5$170 000
SurveyMonkey Inc.5$151 736
InMobi, Inc.4$162 320
Meta Platforms, Inc4$190 156
Zynga, Inc.3$153 088
Sendbird, Inc.3$156 853
Axtria INC3$117 000
AuraSellAI, Inc.3$225 000
Freshworks Inc.3$146 297
Google LLC3$199 000
dotData, Inc.2$199 000
Coupa Software, Inc.2$171 000
Imperva Inc.2$188 559
Doximity, Inc.2$159 000
Backblaze, Inc.2$100 000
Asurion, LLC2$167 640
Nexla Inc.2$117 000
Vantage Point Consulting Inc2$145 000
Side, Inc.2$151 736
Homeward Health Inc.2$142 500
RCT Studio Inc.2$845 000
Wisdom AI, Inc.2$227 500
GoodLeap, LLC2$161 815
Citizen Health, Inc.2$194 834
AFS Logistics, L.L.C.2$105 930
NerdWallet, Inc.2$178 300
OpenAGI Research Foundation, Inc.2$550 000
Skywalk Inc.2$150 000
Populus Group LLC1$156 000
Collectivehealth, Inc.1$143 000
F5, Inc.1$180 000

Názvy pozícií

Sponzori H-1B v San Mateo, CA →

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).