Údaje o mzde H1B

Domov › Povolania › Electrical Engineers › Chandler, AZ

Electrical Engineers v Chandler, AZ: Mzdy H-1B

93 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Chandler, AZ. Medián ponúkanej základnej mzdy $100 000; stredná polovica $82 826–$121 546.

Žiadosti (LCA)93
Medián ponúkaného platu$100 000
Stredná časť platov$82 826–$121 546
10.–90. percentil$70 270–$143 437

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$75 000
Úroveň II (kvalifikovaný)$96 096
Úroveň III (skúsený)$118 622
Úroveň IV (plne kompetentný)$146 718

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
Microchip Technology Inc.19$77 625
Renesas Design North America Inc.9$105 184
Qorvo US, INC.9$121 721
Exyte U.S. Inc.7$81 000
Arm, Inc.5$124 634
Stantec Consulting Services Inc.3$118 622
Maxim Integrated Products, LLC3$95 594
Mitra EV, Inc.3$105 000
Infineon Technologies Americas Corp.3$120 000
Applied Materials, Inc3$116 223
AeroSpec, Inc.2$105 000
Zenith Semiconductor Corporation2$90 000
Qorvo Texas, LLC2$157 500
Teradyne, Inc.2$99 741
Viavi Solutions, Inc.2$82 000
Analog Devices, Inc.2$127 204
Rogers Corporation1$116 865
NXP USA, Inc.1$88 000
Smarc Solutions Inc1$61 922
Canfield Engineering & Integration, LLC.1$105 000
Total World Automation, LLC1$104 000
Isola Group1$66 789
Hitachi Particle Engineering & Services, Inc.1$82 826
The NOCO Company1$90 000
Chroma ATE, Inc.1$94 411
NORTHSTAR ENERGY MANAGEMENT, LLC d.b.a. NovaSource Power Services1$94 900
Minar Yantrix INC.1$72 696
The NEW IEM LLC1$96 096
Array Technologies Inc.1$85 000
Stmicroelectronics,inc1$126 813
Clean Energy Associates, LLC1$163 886
Prism Professional Service Group, LLC1$82 480
Open Systems International, Inc.1$150 000

Názvy pozícií

Sponzori H-1B v Chandler, AZ →

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).