Údaje o mzde H1B

Domov › Povolania › Mechanical Engineers › Hayward, CA

Mechanical Engineers v Hayward, CA: Mzdy H-1B

46 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Hayward, CA. Medián ponúkanej základnej mzdy $141 152; stredná polovica $115 407–$160 683.

Žiadosti (LCA)46
Medián ponúkaného platu$141 152
Stredná časť platov$115 407–$160 683
10.–90. percentil$92 003–$175 747

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$92 138
Úroveň II (kvalifikovaný)$130 000
Úroveň III (skúsený)$160 816
Úroveň IV (plne kompetentný)$175 157

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
Tesla, Inc.9$152 958
Therm-x of California, Inc.6$122 967
Farasis Energy USA Inc.4$155 366
Lithos Energy, Inc3$127 500
HEN Nozzles Inc.3$162 500
Technosoft Engineering, Inc.2$84 500
Frontier Bio Corporation2$93 060
The Montague Company2$134 500
Accelerad Technologies Inc.2$105 310
Illumina, Inc.2$112 500
Ultra Clean Technology, Inc.1$128 000
Pulse Biosciences, Inc.1$144 310
DoorDash, Inc.1$100 000
ONQ Solutions Inc.1$92 476
Lonza Biologics Inc.1$122 500
Rivian Automotive, LLC1$170 000
Yanfeng International Automotive Technology US I LLC1$159 133
Heat and Control Inc.1$164 694
ABC Technologies California, LLC1$95 680
1x Technologies Inc.1$175 157
Zoox Inc.1$176 000

Názvy pozícií

Sponzori H-1B v Hayward, CA →

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).