Údaje o mzde H1B

Domov › Povolania › Mechatronics Engineers › Fremont, CA

Mechatronics Engineers v Fremont, CA: Mzdy H-1B

138 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Fremont, CA. Medián ponúkanej základnej mzdy $148 240; stredná polovica $130 000–$168 480.

Žiadosti (LCA)138
Medián ponúkaného platu$148 240
Stredná časť platov$130 000–$168 480
10.–90. percentil$100 194–$182 820

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$100 097
Úroveň II (kvalifikovaný)$144 409
Úroveň III (skúsený)$168 000
Úroveň IV (plne kompetentný)$207 382

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
Tesla, Inc.43$164 032
Anyware Robotics Inc.8$150 000
DiDi Research America, LLC5$134 077
Rorze Automation, Inc.5$140 000
Insight Global, LLC5—
Lam Research Corporation4$134 620
Power Knot LLC4$166 566
Pony.AI, Inc.4$154 000
DIMAAG-AI, Inc.3$148 000
Nextracker LLC3$166 566
Coherent Corp.3$120 100
PlusAI, Inc.3$175 000
THINK Surgical, Inc.2$126 945
Cbre, Inc.2$128 554
Molex, LLC2$130 000
Thermo Fisher Scientific Inc.2$127 096
Alpine Optoelectronics Inc.2$139 235
Nypit, Inc2$150 000
Celltrio, Inc.2$99 934
Kyocera SLD Laser, Inc.2$157 000
eJoule, Inc.1$88 400
Nevados Engineering Inc1$135 000
Mircotec Inc.1$200 000
PM Group Inc.1$86 800
Phaidra, Inc.1$130 000
Syserco Energy Solutions Inc.1$110 000
NewStar Technology, LLC1$93 000
American Portwell Technology, Inc.1$130 774
CCS Inc1$90 350
Advantest America Inc.1$97 906
Ebots, Inc.1$190 000
Enovix Corporation1$134 243
Cytek Biosciences, Inc.1$155 000
Resource Innovations, Inc1$106 981
Mazzetti, Inc.1$103 043
Beyondsoft Consulting Inc.1$114 795
Geneverse Energy Inc.1$91 000
Gotion, Inc.1$110 000
HAI Robotics U.S.A. Inc1$102 600
Global Life Sciences Solutions USA LLC1$180 000

Názvy pozícií

Sponzori H-1B v Fremont, CA →

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).