Údaje o mzde H1B

Domov › Povolania › Sales Engineers › Mountain View, CA

Sales Engineers v Mountain View, CA: Mzdy H-1B

84 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Mountain View, CA. Medián ponúkanej základnej mzdy $169 770; stredná polovica $150 046–$189 114.

Žiadosti (LCA)84
Medián ponúkaného platu$169 770
Stredná časť platov$150 046–$189 114
10.–90. percentil$132 647–$228 800

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$109 491
Úroveň II (kvalifikovaný)$150 000
Úroveň III (skúsený)$173 850
Úroveň IV (plne kompetentný)$212 500

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
Microsoft Corporation14$174 166
Wipro Limited9$169 770
Google LLC8$182 897
Databricks, Inc.7$158 700
Harness Inc.4$198 500
Fluence Energy, LLC3$160 000
Treasure Data, Inc.3$201 000
GMI Cloud US Inc.3$109 491
Phantom AI, Inc.2$186 732
CENTRL Inc.2$127 118
Contextual AI Inc.2$172 500
Securonix, Inc.2$139 246
Applied Intuition, Inc.2$140 478
ServiceNow, Inc.2$198 702
Synopsys, Inc.1$167 122
Confluent, Inc.1$168 000
Pure Storage, Inc.1$175 000
Tescra, Inc.1$100 000
Workato Inc.1$171 356
Exafunction, Inc.1$150 000
Palo Alto Networks, Inc.1$163 411
Cape Analytics, Inc.1$159 000
Randstad Digital, LLC1$158 000
Duality Robotics Inc.1$124 400
Mindteck, Inc.1$158 746
Samsung Electronics America, Inc.1$150 093
Enfabrica Corporation1$240 000
Informed, Inc.1$215 000
Corvus Robotics Inc.1$108 722
Lightmatter, Inc.1$258 000
Atlassian US, Inc.1$238 000
Royma USA Inc1$156 000
Coderepublik, LLC1$250 000
LTI Holdings Inc.1$150 000
Micro1 Inc.1—

Názvy pozícií

Sponzori H-1B v Mountain View, CA →

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).