Domov › Povolania › Software Developers › Fortworth, TX
Software Developers v Fortworth, TX: Mzdy H-1B
31 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Fortworth, TX. Medián ponúkanej základnej mzdy $105 657; stredná polovica $90 896–$106 018.
Podľa úrovne mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|---|
| Úroveň I (začiatočník) | $84 094 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $105 997 |
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Zamestnávatelia
| Zamestnávateľ | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Startekk LLC | 3 | $90 896 |
| Tech Mahindra (americas), Inc | 2 | $102 450 |
| Saturn Infosystems LLC | 2 | $106 080 |
| Applab Systems Inc | 2 | $105 997 |
| AAA Virginia Consulting Inc | 2 | $112 923 |
| Eficens Systems Inc | 1 | $99 000 |
| Kellton Tech Inc. | 1 | $101 192 |
| Orabase Solutions LLC | 1 | $82 056 |
| Kennedy International Software Inc | 1 | $101 192 |
| Takeo Tech LLC | 1 | $83 000 |
| Brains Technology Solutions, Inc | 1 | $82 056 |
| TechAlpha LLC | 1 | $82 056 |
| Cognysync Inc | 1 | — |
| Cloud Future Tec Inc | 1 | $101 192 |
| GO8 IT Inc. | 1 | — |
| SSTech LLC | 1 | $105 997 |
| Code Gravity LLC | 1 | $84 094 |
| DSBridge Corp. | 1 | $105 997 |
| Orizon IT Solutions LLC | 1 | $105 997 |
| V3Tech Solutions Inc | 1 | $85 000 |
| Strategic Resources International Inc | 1 | $112 923 |
| Knack Ny Inc | 1 | — |
| Mastec Services Company, Inc. | 1 | $105 317 |
| Sacrosanctinfo LLC | 1 | $112 923 |
| Sira Soft Solutions Inc | 1 | $112 923 |
Názvy pozícií
- Software Developer10
- Software Engineer6
- DevOps Engineer5
- Java Developer4
- Software Developer, Systems Software1
- Lead Java Developer1
- Java Full Stack Developer1
- Salesforce Developer1
- Full Stack Developer1
- Azure Cloud DevOps Engineer1
Sponzori H-1B v Fortworth, TX →
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).