Domov › Povolania › Software Developers › Lynwood, WA
Software Developers v Lynwood, WA: Mzdy H-1B
22 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Lynwood, WA. Medián ponúkanej základnej mzdy $149 240; stredná polovica $127 338–$180 710.
Podľa úrovne mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|---|
| Úroveň I (začiatočník) | $117 749 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $127 500 |
| Úroveň III (skúsený) | $170 340 |
| Úroveň IV (plne kompetentný) | $210 341 |
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Zamestnávatelia
| Zamestnávateľ | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| DocuSign Inc. | 2 | $184 446 |
| NexHealth Inc. | 2 | $212 202 |
| Verana Health, Inc. | 1 | $127 338 |
| The Chamberlain Group LLC | 1 | $120 000 |
| iTrending Solutions LLC | 1 | $127 400 |
| Sysintelli Inc. | 1 | $127 500 |
| Microsoft Corporation | 1 | $151 720 |
| Critigen LLC | 1 | $100 000 |
| Unitedtekgroup Inc. | 1 | $102 000 |
| Optum Services, Inc. | 1 | $155 418 |
| Tinder LLC | 1 | $208 480 |
| TrueCar, Inc. | 1 | $156 000 |
| Deloitte Consulting LLP | 1 | $128 400 |
| Viasat Inc. | 1 | — |
| Octans LLC | 1 | $137 259 |
| Perficient, Inc. | 1 | $149 240 |
| Cadence Design Systems, Inc. | 1 | $180 710 |
| Clear Demand Inc. | 1 | $117 749 |
| Maplebear Inc. | 1 | $230 000 |
| Melissa Data Corporation | 1 | $117 749 |
Názvy pozícií
- Senior Software Engineer5
- Software Developer2
- Data Engineer1
- Software Engineer 2, Middleware1
- Idm Engineer1
- Geospatial Information System Developer1
- Application Engineer1
- Senior Data Engineer1
- Senior Software Engineer, Platform API1
- Senior Software Engineer, Android1
- Data Engineer 31
- Project Delivery Specialist1
- Software Engineer, Machine Learning1
- Senior Technical Consultant1
- Software Architect1
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).