Údaje o mzde H1B

Domov › Povolania › Software Developers › Neenah, WI

Software Developers v Neenah, WI: Mzdy H-1B

32 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Neenah, WI. Medián ponúkanej základnej mzdy $106 579; stredná polovica $86 882–$126 080.

Žiadosti (LCA)32
Medián ponúkaného platu$106 579
Stredná časť platov$86 882–$126 080
10.–90. percentil$83 388–$150 000

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$75 536
Úroveň II (kvalifikovaný)$94 266
Úroveň III (skúsený)$150 000
Úroveň IV (plne kompetentný)$125 760

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
Jewelers Mutual Insurance Company, SI5$129 752
Kimberly-Clark USA, LLC3$88 192
Tech Mahindra (americas), Inc3$83 388
Menasha Corporation3$118 518
Tek Ninjas Solutions, LLC2$84 864
RealTimeBoard, Inc. dba Miro1$126 400
Flexagon, LLC1$65 500
Plexus Corp.1$118 020
Zensar Technologies, Inc.1$150 000
Synechron, Inc.1$117 360
J. J. Keller & Associates, Inc.1$100 000
Accenture LLP1$168 500
Secura Insurance Company1$153 224
Strategic Systems, Inc.1$85 571
Mebhaz Inc.1$94 266
M3bi LLC1$135 000
Prowesys, Inc.1$94 266
Orpine Inc1$106 579
PHX Agile LLC.1$94 300
SDVS Technologies LLC1$94 266
Coforge Limited1$160 805

Názvy pozícií

Sponzori H-1B v Neenah, WI →

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).