Údaje o mzde H1B

Domov › Povolania › Supply Chain Managers › Fremont, CA

Supply Chain Managers v Fremont, CA: Mzdy H-1B

160 žiadostí o pracovné podmienky pre toto povolanie s miestom výkonu práce v Fremont, CA. Medián ponúkanej základnej mzdy $150 426; stredná polovica $124 137–$174 821.

Žiadosti (LCA)160
Medián ponúkaného platu$150 426
Stredná časť platov$124 137–$174 821
10.–90. percentil$111 400–$199 568

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$117 850
Úroveň II (kvalifikovaný)$120 000
Úroveň III (skúsený)$165 120
Úroveň IV (plne kompetentný)$186 414

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
Tesla, Inc.94$147 374
Meta Platforms, Inc26$185 000
Lam Research Corporation17$135 096
Weee! Inc.3$175 000
Nextracker LLC2$166 365
Yield Engineering Systems, Inc.2$103 438
Velvet Tech Services, LLC2$185 000
Pebble Mobility Inc.2$171 832
Mattson Technology, Inc.1$115 000
WNS Denali Sourcing Services, Inc.1$129 764
Enovix Corporation1$156 000
Serta Simmons Bedding, LLC1$161 001
Diamond Foundry Inc1$240 000
Tek Labs, Inc.1$91 520
Pony.AI, Inc.1$97 700
Nypit, Inc1$115 000
Nextpower LLC1$150 426
Zoox Inc.1$150 426
Beyondsoft Consulting Inc.1$117 187
Amazon.com Services LLC1$157 100

Názvy pozícií

Sponzori H-1B v Fremont, CA →

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).