Domov › Pracovné pozície › IT Specialist
IT Specialist: Mzdy H-1B
261 žiadostí o pracovné podmienky použilo názov pozície IT Specialist. Medián ponúkanej základnej mzdy $93 000; stredná polovica $75 000–$107 910.
Žiadosti (LCA)261
Medián ponúkaného platu$93 000
Stredná časť platov$75 000–$107 910
10.–90. percentil$65 000–$124 800
Ste imigračný právnik, náborár alebo zamestnávateľ? Zobrazte svoju službu na vrchu tejto stránky — $99 na 30 dní →
Zamestnávatelia
| Zamestnávateľ | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| IBM Corporation | 91 | $106 184 |
| International Business Machines Corporation | 21 | $87 027 |
| Triad Math and Science Academy Co. | 5 | $72 000 |
| MVP Consulting Plus, Inc. | 4 | $112 600 |
| Sligo Software Solutions Inc | 4 | $107 800 |
| Globex IT Solutions, Inc. | 3 | $93 538 |
| 3i INFOTECH, INC. | 3 | $93 000 |
| Coway USA Inc | 3 | $60 000 |
| SpectraCell Laboratories Inc | 3 | $75 192 |
| University of Utah | 3 | $69 000 |
| Tuopu USA, LLC | 3 | $65 000 |
| Eight Blessings Plastics Inc. | 2 | — |
| TekinvaderZ LLC | 2 | $93 434 |
| Buffalo Academy of Science Charter School | 2 | $62 182 |
| Good Manager Holdings Inc | 2 | $59 748 |
| Cinergy Technology, Inc | 2 | $75 000 |
| Plane Care LLC | 2 | $48 880 |
| University of Hawaii | 2 | $66 606 |
| Yug Petroleum Inc | 2 | $87 500 |
| Meta IT Corp | 2 | $85 488 |
| Pocas International Corp. | 2 | $65 500 |
| Qualisoft Corporation | 2 | $90 000 |
| Rockville Dental Center | 2 | — |
| V-Work Infotech Solutions Inc. | 2 | $83 000 |
| India Bazaar of Fairfax LLC | 2 | $60 403 |
| Labon LLC | 2 | $61 233 |
| Nutrition and Child Services Agency, Inc. | 2 | $65 167 |
| Shiv Donuts Inc (DBA Dunkin) | 2 | $95 000 |
| InvaGen Pharmaceuticals, Inc. | 2 | $90 000 |
| Rite Pros Inc | 2 | $110 313 |
| Ventois, Inc | 1 | $105 227 |
| Fuyao Automotive North America, Inc. | 1 | $78 000 |
| Cosmic Connections, LLC | 1 | $142 376 |
| Pax Technology Inc | 1 | $57 387 |
| Health IT 2 Business Solutions, LLC | 1 | $63 461 |
| Cardone Industries Inc. | 1 | $69 653 |
| TekDoyenGroup LLC | 1 | $94 000 |
| Thinkfore Inc | 1 | $87 526 |
| Circle Y Properties, Inc. | 1 | $59 280 |
| Neogen Corporation | 1 | $105 087 |
| Pioneer Consulting LLC | 1 | $84 198 |
| Software Galaxy Systems, LLC | 1 | $90 147 |
| Knightsplash Company LLC | 1 | $109 616 |
| FGI Industries Inc. | 1 | $68 000 |
| Apnar Pharma LLP | 1 | $87 000 |
| Saan International,llc | 1 | $103 938 |
| Soft Parch LLC | 1 | $71 718 |
| Alaska Resort Condos Inc. | 1 | — |
| Tech Smart Solutions LLC | 1 | $78 478 |
| Quality Living, Inc. | 1 | $60 000 |
| Kong Dragon Capital Investment Inc. | 1 | — |
| Charles River Laboratories, Inc. | 1 | $106 520 |
| Fulton Science Academy Private School Inc | 1 | $67 500 |
| Northern Virginia Science Center Foundation | 1 | $70 000 |
| Eigen X, LLC | 1 | $142 000 |
| Municipal Trust and Savings Bank | 1 | — |
| Mindsys Inc. | 1 | $93 038 |
| Imr Soft LLC | 1 | $95 000 |
| Invixon Technologies, Inc. | 1 | $116 300 |
| Bridge Flair LLC | 1 | $93 538 |
Podľa úrovne mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|
| Úroveň I (začiatočník) | $68 737 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $87 318 |
| Úroveň III (skúsený) | $109 782 |
| Úroveň IV (plne kompetentný) | $131 291 |
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| FY2023 | 64 | $90 632 |
| FY2024 | 57 | $100 714 |
| FY2025 | 75 | $85 420 |
| FY2026 | 45 | $95 000 |
Mestá
- Albany, NY28
- Syracuse, NY12
- Newark, NJ7
- Houston, TX7
- Mooresville, NC6
- Waltham, MA6
- Middletown, NJ6
- Frisco, TX5
- Bloomington, IL5
- Brentwood, TN4
- Raritan, NJ4
- Titusville, NJ4
- Durham, NC4
- Portland, OR4
- Alpharetta, GA4
- Washington, DC4
- Los Angeles, CA4
- Dallas, TX4
- New York, NY4
- Rochester, MN3
- Reynoldsburg, OH3
- San Antonio, TX3
- Atlanta, GA3
- Apex, NC3
- Salt Lake City, UT3
- Fairfax, VA3
- Del Valle, TX3
- Latham, NY2
- Rockford, IL2
- Ashland, OR2
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).