Domov › Pracovné pozície › Senior Software Quality Assurance Engineer
Senior Software Quality Assurance Engineer: Mzdy H-1B
163 žiadostí o pracovné podmienky použilo názov pozície Senior Software Quality Assurance Engineer. Medián ponúkanej základnej mzdy $115 000; stredná polovica $95 416–$130 000.
Žiadosti (LCA)163
Medián ponúkaného platu$115 000
Stredná časť platov$95 416–$130 000
10.–90. percentil$80 338–$150 200
Ste imigračný právnik, náborár alebo zamestnávateľ? Zobrazte svoju službu na vrchu tejto stránky — $99 na 30 dní →
Zamestnávatelia
| Zamestnávateľ | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| Randstad Digital, LLC | 46 | $99 715 |
| Tesla, Inc. | 12 | $150 000 |
| Randstad Technologies, LLC | 12 | $117 000 |
| Apex IT Services, LLC | 8 | $101 269 |
| Logitech Inc. | 6 | $147 846 |
| Alivia Analytics, LLC | 5 | $84 000 |
| Sagitec Solutions, LLC | 4 | $99 750 |
| NVIDIA Corporation | 3 | $164 050 |
| Broadridge Financial Solutions, Inc. | 3 | $118 518 |
| Happiest Minds Technologies Ltd. | 3 | $94 000 |
| Infinite Computer Solutions, Inc. | 3 | $90 200 |
| National Marrow Donor Program | 3 | $127 000 |
| Zoox Inc. | 2 | $177 500 |
| Cengage Learning, Inc. | 2 | $119 376 |
| Hart InterCivic, Inc. | 2 | $106 677 |
| Covetrus, Inc. | 2 | $128 806 |
| Nokia of America Corporation | 2 | $204 186 |
| Novus Labs, LLC | 2 | $140 000 |
| Chen Tech, LLC | 2 | $138 500 |
| ENGIE Insight Services, Inc. | 2 | $124 350 |
| Guardant Health, Inc. | 2 | $151 424 |
| Ness USA, Inc. | 2 | $108 500 |
| QSC, LLC | 2 | $138 382 |
| Cricut, Inc. | 2 | $120 375 |
| AFL Telecommunications LLC | 2 | $110 134 |
| Acuity Intelligent Spaces, Inc. | 2 | $117 886 |
| InnoCore Solutions, Inc | 1 | $93 600 |
| Pluto, Inc. | 1 | $145 000 |
| Doble Engineering Company | 1 | $120 141 |
| Leica Geosystems, Inc. | 1 | $140 000 |
| Veeco Instruments Inc. | 1 | $125 210 |
| IQVIA Inc. | 1 | $130 000 |
| Laksan Technologies LLC | 1 | $79 040 |
| Phantom EFX, LLC | 1 | $72 500 |
| Cable One, Inc. | 1 | $98 218 |
| Hitachi Energy USA Inc. | 1 | $119 800 |
| LMB Mortgage Services Inc. | 1 | $120 000 |
| Tavant Technologies, Inc. | 1 | $105 000 |
| Viavi Solutions, Inc. | 1 | $105 000 |
| Gluware, Inc. | 1 | $126 000 |
| Definitive Media Corp | 1 | $109 000 |
| VDURA, Inc. | 1 | $120 000 |
| Conglomerate IT Services Inc | 1 | $105 602 |
| STERIS Corporation | 1 | $105 000 |
| Nasuni Corporation | 1 | $145 000 |
| PerfectVision Manufacturing, Inc. | 1 | $136 490 |
| Ascent Solutions LLC | 1 | $83 470 |
| Gratiture Solutions LLC | 1 | $106 000 |
| Acentra Health, LLC | 1 | $99 217 |
| Absolute Web Services, Inc. | 1 | $95 555 |
| Millennium Health | 1 | $115 502 |
| Spruce Technology Inc. | 1 | $122 000 |
| Astratek LLC | 1 | $114 000 |
Podľa úrovne mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|
| Úroveň I (začiatočník) | $84 000 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $104 000 |
| Úroveň III (skúsený) | $125 000 |
| Úroveň IV (plne kompetentný) | $134 430 |
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| FY2023 | 56 | $123 606 |
| FY2024 | 47 | $88 234 |
| FY2025 | 39 | $115 502 |
| FY2026 | 18 | $120 446 |
Mestá
- Charlotte, NC11
- Austin, TX9
- Fremont, CA8
- Plano, TX6
- Frisco, TX6
- Huntersville, NC4
- Irving, TX3
- Little Elm, TX3
- Newark, CA3
- Miami, FL3
- Phoenix, AZ3
- Houston, TX3
- Mayfield Heights, OH3
- Ridgeland, MS3
- Minneapolis, MN3
- Boulder, CO3
- Santa Clara, CA2
- Foster City, CA2
- Boston, MA2
- Sunnyvale, CA2
- Quincy, MA2
- Palo Alto, CA2
- Spokane, WA2
- Pittsburgh, PA2
- Edgewood, NY2
- Indian Land, SC2
- Westlake, TX2
- Franklin, TN2
- Edina, MN2
- Newtown Square, PA2
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).