Údaje o mzde H1B

Domov › Pracovné pozície › Staff Engineer I

Staff Engineer I: Mzdy H-1B

106 žiadostí o pracovné podmienky použilo názov pozície Staff Engineer I. Medián ponúkanej základnej mzdy $86 832; stredná polovica $78 132–$145 000.

Žiadosti (LCA)106
Medián ponúkaného platu$86 832
Stredná časť platov$78 132–$145 000
10.–90. percentil$70 220–$190 977

Ste imigračný právnik, náborár alebo zamestnávateľ? Zobrazte svoju službu na vrchu tejto stránky — $99 na 30 dní →

Zamestnávatelia

ZamestnávateľLCAMediánová mzda
Fermi Research Alliance, LLC15$82 700
Samsung Austin Semiconductor, LLC.15$145 000
HR Green, Inc.14$74 532
Fermi Forward Discovery Group, LLC12$84 900
VMware, Inc.8$204 428
Braun Intertec Corporation7$65 364
Samsung Austin Semiconductor, L.L.C.4$150 509
ServiceTitan, Inc.3$183 000
Jefferson Science Associates, LLC3$101 108
Verdantas LLC3$80 683
NewFields Mining Design & Technical Services, LLC3$85 000
Pennoni Associates, Inc.2$88 300
Samsung Electronics America, Inc.2$195 000
Western Alliance Bank2$129 156
DuBois & King, Inc.2$72 904
Pivotal Software, Inc.1$220 500
AmeriHome Mortgage Company, LLC1$120 000
JDS Consulting PLLC1$78 000
Pinsight Media, Inc.1$140 000
Protection Engineering Consultants, LLC1$85 000
Coupang Global LLC1$162 510
Engineering Inc.1$70 366
Diaz Consultants, Inc.1$92 000
xAd, Inc.1$215 000
Yu & Associates, Inc.1$70 429
Giner, Inc.1$82 000

Podľa úrovne mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začiatočník)$74 532
Úroveň II (kvalifikovaný)$84 900
Úroveň III (skúsený)$145 000
Úroveň IV (plne kompetentný)$183 000

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202329$150 509
FY202419$101 108
FY202524$84 900
FY202615$78 264

Mestá

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).