Podatki o plačah za H1B

Domov › Delodajalci › Cisco Systems, Inc. › Principal Software Engineer

Principal Software Engineer pri Cisco Systems, Inc.: plače H-1B

16 vlog za delovne pogoje za delovno mesto Principal Software Engineer pri Cisco Systems, Inc.. Medianna osnovna plača $227.100; srednja polovica $224.544–$252.366.

Vloge (LCA)16
Mediana ponujene plače$227.100
Sredina razpona plač$224.544–$252.366
10.–90. percentil$219.600–$264.514

Po fiskalnem letu

Poslovno letoLCAMediana plače
Fy20232$219.700
Fy20245$227.100
Fy20253$227.100
Fy20266$247.957

Vloge

Osnovna plačaLokacijaOddanoDatum začetkaStatus
$264.514–$381.600
Stopnja IV
San Jose, CA8. jun. 20267. dec. 2026Certificirano
$264.514–$381.600
Stopnja IV
San Jose, CA5. maj 20261. okt. 2026Certificirano
$264.514–$381.600
Stopnja IV
Milpitas, CA1. maj 20262. okt. 2026Certificirano
$231.400–$381.600
Stopnja II
San Jose, CA23. feb. 20261. jul. 2026Certificirano
$231.400–$381.600
Stopnja IV
San Francisco, CA9. feb. 202610. avg. 2026Certificirano
$219.500–$341.600
Stopnja IV
Austin, TX3. nov. 202529. mar. 2026Certificirano
$227.100–$358.600
Stopnja II
San Jose, CA28. jan. 202515. jul. 2025Certificirano
$227.100–$358.600
Stopnja IV
San Jose, CA27. jan. 20252. jul. 2025Certificirano
$227.100–$358.600
Stopnja IV
Milpitas, CA1. nov. 202417. jan. 2025Certificirano
$227.100–$358.600
Stopnja IV
San Jose, CA17. sep. 202417. sep. 2024Certificirano
$226.158–$373.500
Stopnja IV
Milpitas, CA9. avg. 20242. jan. 2025Certificirano
$261.124–$373.500San Jose, CA13. mar. 20241. avg. 2024Certificirano
$195.500–$332.400
Stopnja IV
Tracy, CA9. jan. 202431. maj 2024Certificirano
$249.446–$373.500Milpitas, CA21. dec. 202331. maj 2024Certificirano
$219.700–$373.500
Stopnja IV
San Jose, CA7. feb. 20231. jul. 2023Certificirano
$219.700–$373.500
Stopnja IV
San Jose, CA21. dec. 20222. jun. 2023Certificirano

Principal Software Engineer pri vseh delodajalcih →

Druga delovna mesta pri Cisco Systems, Inc.

Plače so spodnja meja ponujene plače pri vsaki vlogi, pretvorjene v letni znesek; statistika uporablja samo potrjene vloge za polni delovni čas. LCA ni odobritev vizuma, ena LCA pa lahko pokriva več delovnih mest. Vir: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, davčna leta 2023–2026 (najnovejša odločitev 30. jun. 2026).