Podatki o plačah za H1B

Domov › Delodajalci › Cisco Systems, Inc. › Site Reliability Engineering Technical Leader

Site Reliability Engineering Technical Leader pri Cisco Systems, Inc.: plače H-1B

15 vlog za delovne pogoje za delovno mesto Site Reliability Engineering Technical Leader pri Cisco Systems, Inc.. Medianna osnovna plača $174.700; srednja polovica $144.750–$181.272.

Vloge (LCA)15
Mediana ponujene plače$174.700
Sredina razpona plač$144.750–$181.272
10.–90. percentil$136.060–$189.832

Po fiskalnem letu

Poslovno letoLCAMediana plače
Fy20234$151.724
Fy20244$181.272
Fy20253$180.960
Fy20264$165.974

Vloge

Osnovna plačaLokacijaOddanoDatum začetkaStatus
$157.248–$251.800
Stopnja IV
Morrisville, NC23. apr. 202615. jul. 2026Certificirano
$149.100–$251.800
Stopnja III
Morrisville, NC30. mar. 202615. jul. 2026Certificirano
$174.700–$291.400
Stopnja III
Morrisville, NC7. jan. 20262. jul. 2026Certificirano
$195.538–$303.100San Jose, CA23. dec. 202515. jun. 2026Certificirano
$180.960–$276.400
Stopnja III
San Francisco, CA29. jan. 202515. jul. 2025Certificirano
$140.400–$231.600
Stopnja III
Morrisville, NC3. dec. 20242. maj 2025Certificirano
$199.534–$326.700
Stopnja III
San Jose, CA17. okt. 20242. apr. 2025Certificirano
$181.272–$279.200
Stopnja III
San Francisco, CA11. mar. 20242. jul. 2024Certificirano
$181.272–$279.200
Stopnja III
San Francisco, CA13. feb. 202415. jul. 2024Certificirano
$134.200–$228.200
Stopnja III
Rancho Cordova, CA12. okt. 20236. apr. 2024Certificirano
$181.272–$279.200
E-3 · Stopnja III
San Francisco, CA27. sep. 202311. dec. 2023Certificirano
$181.272–$241.700
Stopnja III
San Francisco, CA14. avg. 20238. feb. 2024Certificirano
$136.300–$231.600
Stopnja III
Research Triangle Park, NC10. jul. 202315. jul. 2023Certificirano
$167.149–$279.200
Stopnja III
San Jose, CA2. mar. 202310. mar. 2023Certificirano
$135.900–$195.000
Stopnja III
Austin, TX15. dec. 20221. jun. 2023Certificirano

Druga delovna mesta pri Cisco Systems, Inc.

Plače so spodnja meja ponujene plače pri vsaki vlogi, pretvorjene v letni znesek; statistika uporablja samo potrjene vloge za polni delovni čas. LCA ni odobritev vizuma, ena LCA pa lahko pokriva več delovnih mest. Vir: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, davčna leta 2023–2026 (najnovejša odločitev 30. jun. 2026).