Podatki o plačah za H1B

Domov › Delodajalci › GlobalFoundries U.S., Inc. › Sr Engineer Integration Engineering

Sr Engineer Integration Engineering pri GlobalFoundries U.S., Inc.: plače H-1B

17 vlog za delovne pogoje za delovno mesto Sr Engineer Integration Engineering pri GlobalFoundries U.S., Inc.. Medianna osnovna plača $96.720; srednja polovica $92.810–$102.128.

Vloge (LCA)17
Mediana ponujene plače$96.720
Sredina razpona plač$92.810–$102.128
10.–90. percentil$92.810–$107.349

Po fiskalnem letu

Poslovno letoLCAMediana plače
Fy20233$102.128
Fy20243$92.810
Fy20257$97.198
Fy20264$104.002

Vloge

Osnovna plačaLokacijaOddanoDatum začetkaStatus
$114.962–$146.000
Stopnja II
Malta, NY27. maj 20261. okt. 2026Certificirano
$114.962–$146.000
Stopnja III
Malta, NY13. maj 20261. okt. 2026Certificirano
$85.000–$146.000
Stopnja I
Malta, NY30. apr. 20261. okt. 2026Certificirano
$93.042–$119.000Malta, NY12. jan. 20261. feb. 2026Certificirano
$97.198–$119.000
Stopnja II
Malta, NY18. sep. 20251. okt. 2025Certificirano
$102.149–$119.000
Stopnja II
Malta, NY18. jul. 20254. avg. 2025Certificirano
$98.072–$119.000
Stopnja II
Malta, NY16. maj 20251. okt. 2025Certificirano
$92.810–$119.000
Stopnja II
Malta, NY12. maj 202530. maj 2025Certificirano
$102.274–$145.800
Stopnja II
Malta, NY12. maj 20251. okt. 2025Certificirano
$92.810–$119.000
Stopnja II
Malta, NY20. feb. 202527. feb. 2025Certificirano
$92.810–$119.000
Stopnja II
Malta, NY6. feb. 202519. feb. 2025Certificirano
$92.810–$142.000
Stopnja II
Malta, NY29. maj 20241. okt. 2024Certificirano
$92.810–$142.000
Stopnja II
Malta, NY9. maj 20241. okt. 2024Certificirano
$92.810–$142.000
Stopnja II
Malta, NY9. maj 20241. okt. 2024Certificirano
$96.720–$133.100
Stopnja II
Malta, NY11. avg. 20231. okt. 2023Certificirano
$102.128–$128.000
Stopnja II
Malta, NY16. maj 202326. maj 2023Certificirano
$102.128–$128.000
Stopnja II
Malta, NY21. apr. 20231. okt. 2023Certificirano

Druga delovna mesta pri GlobalFoundries U.S., Inc.

Plače so spodnja meja ponujene plače pri vsaki vlogi, pretvorjene v letni znesek; statistika uporablja samo potrjene vloge za polni delovni čas. LCA ni odobritev vizuma, ena LCA pa lahko pokriva več delovnih mest. Vir: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, davčna leta 2023–2026 (najnovejša odločitev 30. jun. 2026).