Domov › Delodajalci › I Machines Inc.
I Machines Inc.: Plače H-1B in sponzorstvo
I Machines Inc. je vložil 33 vlog za delovne pogoje za vizume H-1B in sorodne vizume v davčnih letih 2023–2026; potrjeno: 33. Median ponujene plače: $190.000.
Odvisen delodajalec H-1B ima velik delež delavcev H-1B (na primer 15 % ali več delovne sile z 51 ali več zaposlenimi) in mora upoštevati dodatna pravila proti izpodrivanju ameriških delavcev.
Ali I Machines Inc. sponzorira vizume H-1B?
I Machines Inc. je vložil 33 vlog za delovne pogoje v davčnih letih 2023–2026, zadnja je bila oddana 21. maj 2026. LCA je prvi korak prošnje za H-1B, zato je delodajalec sponzoriral ali se pripravil na sponzorstvo delavcev H-1B; to ne zagotavlja sponzorstva za določeno delovno mesto. Preverite lastne oglase za zaposlitev delodajalca.
Plače po nazivih delovnih mest
| Naziv delovnega mesta | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| CPU Core RTL Engineer | 12 | $181.500 |
| CPU Core Verification Engineer | 9 | $190.000 |
| CPU Core Physical Design Engineer | 3 | $190.000 |
| Senior Director, Performance Architecture | 2 | $240.000 |
| CPU Architect | 2 | $142.500 |
| Core Performance Architect | 2 | $140.000 |
| Sr. Software Engineer | 2 | $190.000 |
| CPU Core Verification Lead | 1 | $230.000 |
Vloge po davčnih letih
| Poslovno leto | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Fy2023 | 6 | $185.000 |
| Fy2024 | 9 | $190.000 |
| Fy2025 | 6 | $165.000 |
| Fy2026 | 12 | $188.500 |
Stopnje prevladujočih plač
- Stopnja I (začetna)19 %
- Stopnja II (kvalificirana)31 %
- Stopnja III (izkušena)25 %
- Stopnja IV (polno usposobljena)25 %
Department of Labor določi štiri stopnje prevladujočih plač za vsak poklic in območje, od Stopnje I (začetna) do Stopnje IV (popolna usposobljenost). Delodajalec izbere stopnjo, ki ustreza zahtevam delovnega mesta.
Kje so delovna mesta
Poklici
- Electronics Engineers, Except Computer16
- Computer Hardware Engineers6
- Software Developers3
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Computer and Information Systems Managers2
- Architectural and Engineering Managers1
- Mechatronics Engineers1
- Industrial Engineers1
Najnovejše vloge
| Naziv delovnega mesta | Osnovna plača | Lokacija | Oddano | Datum začetka | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| CPU Core RTL Engineer | $183.000–$203.000 Stopnja II | Folsom, CA | 21. maj 2026 | 20. nov. 2026 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $216.320–$240.000 Stopnja IV | Santa Clara, CA | 20. maj 2026 | 15. avg. 2026 | Certificirano |
| Sr. Software Engineer | $190.000–$200.000 Stopnja IV | Denton, TX | 8. maj 2026 | 13. maj 2026 | Certificirano |
| CPU Architect | $155.000 Stopnja I | Santa Clara, CA | 24. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $150.000–$170.000 Stopnja I | Santa Clara, CA | 20. mar. 2026 | 17. sep. 2026 | Certificirano |
| CPU Core Verification Engineer | $140.000 Stopnja II | Santa Clara, CA | 12. mar. 2026 | 19. mar. 2026 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $150.000–$170.000 Stopnja I | Santa Clara, CA | 9. mar. 2026 | 4. sep. 2026 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $187.000–$207.000 Stopnja III | Santa Clara, CA | 5. mar. 2026 | 4. sep. 2026 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $216.320–$240.000 Stopnja IV | Santa Clara, CA | 3. mar. 2026 | 15. avg. 2026 | Certificirano |
| CPU Core Verification Engineer | $190.000–$210.000 Stopnja II | Santa Clara, CA | 19. nov. 2025 | 25. nov. 2025 | Certificirano |
| CPU Core Verification Engineer | $190.000–$200.000 Stopnja I | Santa Clara, CA | 17. nov. 2025 | 21. nov. 2025 | Certificirano |
| CPU Core Verification Engineer | $200.000 Stopnja I | Santa Clara, CA | 3. nov. 2025 | 10. nov. 2025 | Certificirano |
| Sr. Software Engineer | $190.000–$200.000 Stopnja IV | Austin, TX | 27. avg. 2025 | 3. sep. 2025 | Certificirano |
| CPU Core Physical Design Engineer | $190.000–$210.000 Stopnja III | Santa Clara, CA | 4. avg. 2025 | 12. jan. 2026 | Certificirano |
| Core Performance Architect | $140.000–$150.000 Stopnja II | Santa Clara, CA | 27. maj 2025 | 1. okt. 2025 | Certificirano |
| CPU Core Verification Engineer | $120.000–$130.000 Stopnja I | Santa Clara, CA | 6. maj 2025 | 1. okt. 2025 | Certificirano |
| Core Performance Architect | $140.000–$150.000 Stopnja II | Santa Clara, CA | 1. maj 2025 | 1. okt. 2025 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $210.000–$230.000 Stopnja IV | Santa Clara, CA | 20. mar. 2025 | 21. mar. 2025 | Certificirano |
| CPU Core Verification Engineer | $190.000–$200.000 Stopnja III | Santa Clara, CA | 7. avg. 2024 | 13. avg. 2024 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $145.000–$165.000 Stopnja II | Santa Clara, CA | 30. maj 2024 | 17. jun. 2024 | Certificirano |
| CPU Core Verification Engineer | $210.000 Stopnja IV | Santa Clara, CA | 10. maj 2024 | 27. maj 2024 | Certificirano |
| CPU Architect | $130.000 Stopnja II | Santa Clara, CA | 7. maj 2024 | 1. okt. 2024 | Certificirano |
| CPU Core Physical Design Engineer | $190.000–$210.000 Stopnja III | Santa Clara, CA | 15. apr. 2024 | 22. apr. 2024 | Certificirano |
| CPU Core Physical Design Engineer | $190.000–$210.000 Stopnja III | Santa Clara, CA | 10. apr. 2024 | 22. apr. 2024 | Certificirano |
| CPU Core Verification Lead | $230.000–$250.000 Stopnja III | Santa Clara, CA | 29. mar. 2024 | 11. apr. 2024 | Certificirano |
| CPU Core Verification Engineer | $185.000–$205.000 Stopnja II | Santa Clara, CA | 7. feb. 2024 | 13. feb. 2024 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $180.000 Stopnja II | Santa Clara, CA | 14. dec. 2023 | 20. dec. 2023 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $200.000–$210.000 Stopnja IV | Santa Clara, CA | 15. sep. 2023 | 21. sep. 2023 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $170.000–$180.000 Stopnja III | Santa Clara, CA | 15. sep. 2023 | 21. sep. 2023 | Certificirano |
| CPU Core Verification Engineer | $170.000–$180.000 Stopnja III | Santa Clara, CA | 15. sep. 2023 | 21. sep. 2023 | Certificirano |
| CPU Core RTL Engineer | $135.000–$145.000 Stopnja II | Santa Clara, CA | 15. sep. 2023 | 21. sep. 2023 | Certificirano |
| Senior Director, Performance Architecture | $240.000–$250.000 Stopnja IV | Santa Clara, CA | 15. sep. 2023 | 21. sep. 2023 | Certificirano |
| Senior Director, Performance Architecture | $240.000–$250.000 | Santa Clara, CA | 15. sep. 2023 | 21. sep. 2023 | Certificirano |
Plače so spodnja meja ponujene plače pri vsaki vlogi, pretvorjene v letni znesek; statistika uporablja samo potrjene vloge za polni delovni čas. LCA ni odobritev vizuma, ena LCA pa lahko pokriva več delovnih mest. Vir: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, davčna leta 2023–2026 (najnovejša odločitev 30. jun. 2026).