Domov › Delodajalci › Kumo.ai, Inc.
Kumo.ai, Inc.: Plače H-1B in sponzorstvo
Kumo.ai, Inc. je vložil 22 vlog za delovne pogoje za vizume H-1B in sorodne vizume v davčnih letih 2023–2026; potrjeno: 22. Median ponujene plače: $150.000.
Ali Kumo.ai, Inc. sponzorira vizume H-1B?
Kumo.ai, Inc. je vložil 22 vlog za delovne pogoje v davčnih letih 2023–2026, zadnja je bila oddana 13. apr. 2026. LCA je prvi korak prošnje za H-1B, zato je delodajalec sponzoriral ali se pripravil na sponzorstvo delavcev H-1B; to ne zagotavlja sponzorstva za določeno delovno mesto. Preverite lastne oglase za zaposlitev delodajalca.
Vloge za zeleno kartico (PERM) pri Kumo.ai, Inc.: 4 →
Plače po nazivih delovnih mest
| Naziv delovnega mesta | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Software Engineer | 6 | $150.000 |
| Software Engineer - Applied Machine Learning | 3 | $200.000 |
| Forward Deployed Engineer | 2 | $185.000 |
| Founding Engineer | 2 | $164.750 |
| Product Designer | 2 | $115.000 |
| HR Project Manager | 2 | $105.000 |
| Software Engineer - Cloud Engineering | 1 | $173.000 |
| Software Engineer, Infrastructure | 1 | $185.000 |
| Software Engineer, Machine Learning | 1 | $150.000 |
| People Operations Manager | 1 | $105.000 |
| Data Scientist | 1 | $127.000 |
Vloge po davčnih letih
| Poslovno leto | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Fy2023 | 2 | $180.000 |
| Fy2024 | 3 | $173.000 |
| Fy2025 | 8 | $184.500 |
| Fy2026 | 9 | $125.000 |
Stopnje prevladujočih plač
- Stopnja I (začetna)43 %
- Stopnja II (kvalificirana)38 %
- Stopnja III (izkušena)5 %
- Stopnja IV (polno usposobljena)14 %
Department of Labor določi štiri stopnje prevladujočih plač za vsak poklic in območje, od Stopnje I (začetna) do Stopnje IV (popolna usposobljenost). Delodajalec izbere stopnjo, ki ustreza zahtevam delovnega mesta.
Kje so delovna mesta
Poklici
- Software Developers14
- General and Operations Managers3
- Software Developers, Systems Software2
- Graphic Designers2
- Data Scientists1
Najnovejše vloge
| Naziv delovnega mesta | Osnovna plača | Lokacija | Oddano | Datum začetka | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $150.000–$180.000 Stopnja I | Mountain View, CA | 13. apr. 2026 | 1. okt. 2026 | Certificirano |
| HR Project Manager | $105.000–$125.000 Stopnja I | Mountain View, CA | 31. mar. 2026 | 7. apr. 2026 | Certificirano |
| Software Engineer | $189.000–$210.000 Stopnja II | Mountain View, CA | 17. mar. 2026 | 16. sep. 2026 | Certificirano |
| Data Scientist | $127.000–$147.000 Stopnja I | Mountain View, CA | 9. mar. 2026 | 23. mar. 2026 | Certificirano |
| HR Project Manager | $105.000–$125.000 Stopnja I | Mountain View, CA | 26. feb. 2026 | 9. mar. 2026 | Certificirano, nato umaknjeno |
| People Operations Manager | $105.000–$125.000 Stopnja I | Mountain View, CA | 23. feb. 2026 | 9. mar. 2026 | Certificirano |
| Product Designer | $115.000–$135.000 Stopnja II | Mountain View, CA | 21. jan. 2026 | 1. feb. 2026 | Certificirano |
| Software Engineer | $170.000–$190.000 Stopnja I | Mountain View, CA | 7. jan. 2026 | 19. jan. 2026 | Certificirano |
| Product Designer | $98.800–$123.760 delo s skrajšanim delovnim časom · Stopnja II | Mountain View, CA | 22. jul. 2025 | 11. avg. 2025 | Certificirano |
| Software Engineer, Machine Learning | $150.000–$170.000 Stopnja I | Mountain View, CA | 18. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Certificirano |
| Forward Deployed Engineer | $185.000–$215.000 Stopnja II | Mountain View, CA | 6. dec. 2024 | 15. dec. 2024 | Certificirano |
| Founding Engineer | $145.000–$165.000 | Sunnyvale, CA | 8. nov. 2024 | 21. mar. 2025 | Certificirano, nato umaknjeno |
| Software Engineer - Cloud Engineering | $173.000–$193.000 Stopnja II | Mountain View, CA | 11. jul. 2024 | 22. jul. 2024 | Certificirano |
| Software Engineer | $136.000–$156.000 Stopnja I | Mountain View, CA | 30. maj 2024 | 1. okt. 2024 | Certificirano |
| Forward Deployed Engineer | $185.000–$215.000 Stopnja II | Mountain View, CA | 30. sep. 2023 | 9. okt. 2023 | Certificirano |
| Software Engineer - Applied Machine Learning | $240.000–$265.000 Stopnja III | Mountain View, CA | 30. avg. 2023 | 11. sep. 2023 | Certificirano, nato umaknjeno |
| Software Engineer | $125.000–$155.000 Stopnja I | Mountain View, CA | 8. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Certificirano, nato umaknjeno |
| Software Engineer | $150.000–$165.000 Stopnja II | Mountain View, CA | 2. jun. 2023 | 12. jun. 2023 | Certificirano, nato umaknjeno |
| Software Engineer - Applied Machine Learning | $160.000–$200.000 Stopnja II | Mountain View, CA | 13. apr. 2023 | 1. okt. 2023 | Certificirano |
| Software Engineer - Applied Machine Learning | $200.000–$245.000 Stopnja IV | Mountain View, CA | 17. nov. 2022 | 2. jan. 2023 | Certificirano |
| Software Engineer, Infrastructure | $185.000–$205.000 Stopnja IV | Mountain View, CA | 26. apr. 2022 | 9. maj 2022 | Certificirano, nato umaknjeno |
| Founding Engineer | $184.500–$204.500 Stopnja IV | Mountain View, CA | 1. apr. 2022 | 1. okt. 2022 | Certificirano, nato umaknjeno |
Plače so spodnja meja ponujene plače pri vsaki vlogi, pretvorjene v letni znesek; statistika uporablja samo potrjene vloge za polni delovni čas. LCA ni odobritev vizuma, ena LCA pa lahko pokriva več delovnih mest. Vir: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, davčna leta 2023–2026 (najnovejša odločitev 30. jun. 2026).