Domov › Delodajalci › Liimrasoft Solutions LLC
Liimrasoft Solutions LLC: Plače H-1B in sponzorstvo
Liimrasoft Solutions LLC je vložil 17 vlog za delovne pogoje za vizume H-1B in sorodne vizume v davčnih letih 2023–2026; potrjeno: 17. Median ponujene plače: $100.714.
Ali Liimrasoft Solutions LLC sponzorira vizume H-1B?
Liimrasoft Solutions LLC je vložil 17 vlog za delovne pogoje v davčnih letih 2023–2026, zadnja je bila oddana 30. dec. 2025. LCA je prvi korak prošnje za H-1B, zato je delodajalec sponzoriral ali se pripravil na sponzorstvo delavcev H-1B; to ne zagotavlja sponzorstva za določeno delovno mesto. Preverite lastne oglase za zaposlitev delodajalca.
Plače po nazivih delovnih mest
| Naziv delovnega mesta | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Software Engineer | 3 | $112.923 |
| Computer Systems Analyst “ SAP EWM | 3 | $104.000 |
| IT Technical Analyst | 2 | $74.381 |
| Software Systems Architect (Cloud & Embedded Systems) | 2 | $99.611 |
| IT Technical Engineer | 1 | $94.037 |
| IT Business Engineer | 1 | $93.558 |
| IT Functional Consultant | 1 | $92.040 |
| Research and Development Engineer | 1 | $91.562 |
| IT Technical Developer | 1 | $101.192 |
| IT Sales Business Analyst | 1 | $80.787 |
| Software System Engineer | 1 | $127.878 |
Vloge po davčnih letih
| Poslovno leto | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Fy2023 | 6 | $91.801 |
| Fy2024 | 2 | $90.990 |
| Fy2025 | 7 | $104.000 |
| Fy2026 | 2 | $112.923 |
Stopnje prevladujočih plač
Department of Labor določi štiri stopnje prevladujočih plač za vsak poklic in območje, od Stopnje I (začetna) do Stopnje IV (popolna usposobljenost). Delodajalec izbere stopnjo, ki ustreza zahtevam delovnega mesta.
Kje so delovna mesta
Poklici
- Software Developers8
- Computer Systems Analysts5
- Software Developers, Systems Software2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
Najnovejše vloge
| Naziv delovnega mesta | Osnovna plača | Lokacija | Oddano | Datum začetka | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $112.923 Stopnja II | Plano, TX | 30. dec. 2025 | 6. jan. 2026 | Certificirano |
| Software Engineer | $112.923 Stopnja II | Plano, TX | 30. dec. 2025 | 6. jan. 2026 | Certificirano |
| Computer Systems Analyst “ SAP EWM | $104.000 Stopnja II | Plano, TX | 23. jul. 2025 | 4. avg. 2025 | Certificirano |
| Software Systems Architect (Cloud & Embedded Systems) | $102.190–$120.000 Stopnja II | Dearborn, MI | 11. jul. 2025 | 11. jul. 2025 | Certificirano |
| Software Systems Architect (Cloud & Embedded Systems) | $97.032–$120.000 Stopnja II | Dearborn, MI | 17. jun. 2025 | 23. jun. 2025 | Certificirano |
| Software Engineer | $105.997 Stopnja II | Plano, TX | 13. jun. 2025 | 1. okt. 2025 | Certificirano |
| Computer Systems Analyst “ SAP EWM | $100.714 Stopnja II | Irving, TX | 6. jun. 2025 | 13. jun. 2025 | Certificirano |
| Computer Systems Analyst “ SAP EWM | $106.704–$110.000 Stopnja I | San Jose, CA | 16. maj 2025 | 26. maj 2025 | Certificirano |
| Software System Engineer | $127.878 Stopnja III | Dallas, TX | 16. jan. 2025 | 27. jan. 2025 | Certificirano |
| IT Sales Business Analyst | $80.787–$80.800 Stopnja II | Wesley Chapel, FL | 22. feb. 2024 | 22. feb. 2024 | Certificirano |
| IT Technical Developer | $101.192–$101.200 Stopnja II | Garland, TX | 1. dec. 2023 | 25. jan. 2024 | Certificirano |
| Research and Development Engineer | $91.562–$93.610 Stopnja II | Garland, TX | 29. avg. 2023 | 1. okt. 2023 | Certificirano |
| IT Technical Analyst | $74.381–$93.000 Stopnja II | Plano, TX | 19. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Certificirano |
| IT Technical Analyst | $74.381–$74.390 Stopnja II | Plano, TX | 9. jun. 2023 | 1. okt. 2023 | Certificirano |
| IT Functional Consultant | $92.040–$92.050 Stopnja II | Austin, TX | 18. apr. 2023 | 25. apr. 2023 | Certificirano |
| IT Technical Engineer | $94.037–$94.040 Stopnja II | Garland, TX | 29. dec. 2021 | 29. dec. 2021 | Certificirano, nato umaknjeno |
| IT Business Engineer | $93.558–$93.560 Stopnja II | Garland, TX | 3. jun. 2021 | 3. jun. 2021 | Certificirano, nato umaknjeno |
Plače so spodnja meja ponujene plače pri vsaki vlogi, pretvorjene v letni znesek; statistika uporablja samo potrjene vloge za polni delovni čas. LCA ni odobritev vizuma, ena LCA pa lahko pokriva več delovnih mest. Vir: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, davčna leta 2023–2026 (najnovejša odločitev 30. jun. 2026).