Domov › Delodajalci › TAS Energy Inc.
TAS Energy Inc.: Plače H-1B in sponzorstvo
TAS Energy Inc. je vložil 17 vlog za delovne pogoje za vizume H-1B in sorodne vizume v davčnih letih 2023–2026; potrjeno: 17. Median ponujene plače: $93.475.
Ali TAS Energy Inc. sponzorira vizume H-1B?
TAS Energy Inc. je vložil 17 vlog za delovne pogoje v davčnih letih 2023–2026, zadnja je bila oddana 2. jun. 2026. LCA je prvi korak prošnje za H-1B, zato je delodajalec sponzoriral ali se pripravil na sponzorstvo delavcev H-1B; to ne zagotavlja sponzorstva za določeno delovno mesto. Preverite lastne oglase za zaposlitev delodajalca.
Vloge za zeleno kartico (PERM) pri TAS Energy Inc.: 3 →
Plače po nazivih delovnih mest
| Naziv delovnega mesta | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Manufacturing Engineer | 3 | $93.454 |
| Project Engineer | 2 | $152.605 |
| Assistant Product Manager I | 2 | $88.472 |
| Structural Engineer | 2 | $87.490 |
| Application Engineer | 1 | $125.736 |
| Senior Electrical/Controls Specialist | 1 | $137.010 |
| Senior Manufacturing Engineer | 1 | $109.741 |
| Product Specialist | 1 | $71.677 |
| Estimator | 1 | $64.085 |
| Operations Project Engineer | 1 | $167.440 |
| Production Planning Process Improvement Specialist | 1 | $67.642 |
| Product Engineer | 1 | $136.490 |
Vloge po davčnih letih
| Poslovno leto | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Fy2023 | 3 | $137.010 |
| Fy2024 | 3 | $90.709 |
| Fy2025 | 3 | $93.454 |
| Fy2026 | 8 | $91.728 |
Stopnje prevladujočih plač
- Stopnja I (začetna)6 %
- Stopnja II (kvalificirana)53 %
- Stopnja III (izkušena)12 %
- Stopnja IV (polno usposobljena)29 %
Department of Labor določi štiri stopnje prevladujočih plač za vsak poklic in območje, od Stopnje I (začetna) do Stopnje IV (popolna usposobljenost). Delodajalec izbere stopnjo, ki ustreza zahtevam delovnega mesta.
Kje so delovna mesta
Poklici
- Industrial Engineers5
- Mechanical Engineers3
- Construction Managers2
- Civil Engineers2
- Electrical Engineers1
- Cost Estimators1
- Industrial Production Managers1
- Logisticians1
- Project Management Specialists1
Najnovejše vloge
| Naziv delovnega mesta | Osnovna plača | Lokacija | Oddano | Datum začetka | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Product Engineer | $136.490 Stopnja IV | Houston, TX | 2. jun. 2026 | 1. okt. 2026 | Certificirano |
| Assistant Product Manager I | $83.470 Stopnja II | Houston, TX | 2. jun. 2026 | 8. jun. 2026 | Certificirano |
| Production Planning Process Improvement Specialist | $67.642 Stopnja II | Houston, TX | 27. maj 2026 | 1. okt. 2026 | Certificirano |
| Structural Engineer | $89.981 Stopnja II | Houston, TX | 5. jan. 2026 | 12. jan. 2026 | Certificirano |
| Manufacturing Engineer | $97.653 Stopnja II | Houston, TX | 23. dec. 2025 | 5. jan. 2026 | Certificirano |
| Structural Engineer | $85.000 Stopnja II | Houston, GA | 9. dec. 2025 | 15. dec. 2025 | Certificirano |
| Assistant Product Manager I | $93.475 Stopnja II | Houston, TX | 2. dec. 2025 | 2. dec. 2025 | Certificirano |
| Project Engineer | $155.210 Stopnja IV | Houston, TX | 13. nov. 2025 | 22. apr. 2026 | Certificirano |
| Manufacturing Engineer | $93.454 Stopnja II | Houston, TX | 24. apr. 2025 | 1. okt. 2025 | Certificirano |
| Operations Project Engineer | $167.440 Stopnja IV | Houston, TX | 31. mar. 2025 | 29. avg. 2025 | Certificirano |
| Estimator | $64.085 Stopnja II | Houston, TX | 6. jan. 2025 | 13. jan. 2025 | Certificirano |
| Product Specialist | $71.677 Stopnja I | Houston, TX | 12. apr. 2024 | 1. okt. 2024 | Certificirano |
| Manufacturing Engineer | $90.709 Stopnja II | Houston, TX | 21. mar. 2024 | 17. sep. 2024 | Certificirano |
| Senior Manufacturing Engineer | $109.741 Stopnja III | Houston, TX | 27. okt. 2023 | 6. nov. 2023 | Certificirano |
| Senior Electrical/Controls Specialist | $137.010 Stopnja IV | Houston, TX | 22. sep. 2023 | 9. okt. 2023 | Certificirano |
| Application Engineer | $125.736 Stopnja III | Houston, TX | 19. jun. 2023 | 4. nov. 2023 | Certificirano |
| Project Engineer | $150.000 Stopnja IV | Houston, TX | 27. okt. 2022 | 22. apr. 2023 | Certificirano |
Plače so spodnja meja ponujene plače pri vsaki vlogi, pretvorjene v letni znesek; statistika uporablja samo potrjene vloge za polni delovni čas. LCA ni odobritev vizuma, ena LCA pa lahko pokriva več delovnih mest. Vir: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, davčna leta 2023–2026 (najnovejša odločitev 30. jun. 2026).