Domov › Delodajalci › Visa Technology & Operations LLC › Sr. Systems Analyst
Sr. Systems Analyst pri Visa Technology & Operations LLC: plače H-1B
26 vlog za delovne pogoje za delovno mesto Sr. Systems Analyst pri Visa Technology & Operations LLC. Medianna osnovna plača $118.061; srednja polovica $107.202–$119.366.
Vloge (LCA)26
Mediana ponujene plače$118.061
Sredina razpona plač$107.202–$119.366
10.–90. percentil$104.550–$132.090
Po fiskalnem letu
| Poslovno leto | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Fy2023 | 19 | $118.061 |
| Fy2024 | 6 | $116.906 |
| Fy2025 | 1 | $117.123 |
Vloge
| Osnovna plača | Lokacija | Oddano | Datum začetka | Status |
|---|---|---|---|---|
| $117.123–$169.400 | Highlands Ranch, CO | 23. sep. 2025 | 9. mar. 2026 | Certificirano |
| $106.700–$170.600 Stopnja III | Austin, TX | 10. jun. 2024 | 3. dec. 2024 | Certificirano |
| $118.500–$189.500 Stopnja II | Foster City, CA | 24. apr. 2024 | 1. okt. 2024 | Certificirano |
| $118.165–$170.600 Stopnja III | Austin, TX | 4. mar. 2024 | 31. avg. 2024 | Certificirano |
| $158.719–$189.500 | Foster City, CA | 28. feb. 2024 | 29. avg. 2024 | Certificirano |
| $115.648–$170.600 Stopnja IV | Austin, TX | 1. feb. 2024 | 14. feb. 2024 | Certificirano |
| $108.706–$161.100 | Highlands Ranch, CO | 12. jan. 2024 | 23. jan. 2024 | Certificirano |
| $132.683–$170.600 Stopnja IV | Austin, TX | 27. apr. 2023 | 8. okt. 2023 | Certificirano |
| $111.134–$161.100 Stopnja III | Highlands Ranch, CO | 4. apr. 2023 | 29. sep. 2023 | Certificirano |
| $118.061–$170.600 Stopnja IV | Austin, TX | 22. mar. 2023 | 19. sep. 2023 | Certificirano |
| $96.000–$170.600 Stopnja II | Austin, TX | 20. feb. 2023 | 19. avg. 2023 | Certificirano |
| $112.362–$170.600 Stopnja III | Austin, TX | 10. feb. 2023 | 5. avg. 2023 | Certificirano |
| $118.061–$170.600 Stopnja IV | Austin, TX | 9. feb. 2023 | 11. avg. 2023 | Certificirano |
| $120.869–$170.600 Stopnja IV | Austin, TX | 17. jan. 2023 | 11. jul. 2023 | Certificirano |
| $123.365–$170.600 Stopnja III | Austin, TX | 4. jan. 2023 | 5. jul. 2023 | Certificirano |
| $118.061–$188.300 Stopnja IV | Austin, TX | 8. dec. 2022 | 12. dec. 2022 | Certificirano |
| $118.061–$170.600 Stopnja IV | Austin, TX | 29. nov. 2022 | 24. maj 2023 | Certificirano |
| $106.621–$170.600 Stopnja III | Austin, TX | 28. nov. 2022 | 6. dec. 2022 | Certificirano |
| $106.600–$170.600 Stopnja III | Austin, TX | 8. nov. 2022 | 17. feb. 2023 | Certificirano |
| $106.600–$170.600 Stopnja III | Austin, TX | 7. nov. 2022 | 21. nov. 2022 | Certificirano |
| $135.283–$164.000 Stopnja IV | Austin, TX | 24. okt. 2022 | 7. nov. 2022 | Certificirano |
| $102.500–$164.000 Stopnja III | Austin, TX | 17. okt. 2022 | 13. apr. 2023 | Certificirano |
| $118.600–$182.100 | Foster City, CA | 6. okt. 2022 | 1. feb. 2023 | Certificirano |
| $119.621–$154.900 Stopnja IV | Atlanta, GA | 28. sep. 2022 | 10. okt. 2022 | Certificirano |
| $102.500–$164.000 Stopnja II | Austin, TX | 27. sep. 2022 | 21. mar. 2023 | Certificirano |
| $131.498–$182.100 Stopnja III | Foster City, CA | 27. sep. 2022 | 9. mar. 2023 | Certificirano |
Sr. Systems Analyst pri vseh delodajalcih →
Druga delovna mesta pri Visa Technology & Operations LLC
- Staff SW Engineer$139.152
- Software Engineer - Sr. Consultant level$155.709
- Sr. SW Engineer$113.700
- Staff Site Reliability Engineer$131.600
- Sr. Site Reliability Engineer$107.141
- Staff Data Engineer$153.317
- Director$176.400
- Sr. Data Engineer$129.400
- Sr. Software Engineer$109.762
- Data Engineer - Sr. Consultant level$177.746
- Sr. Cybersecurity Engineer$139.800
- Lead SW Engineer$163.550
- Staff Systems Engineer$133.942
- Sr. Manager$156.800
- Staff Software Engineer$143.576
- Senior Software Engineer$113.700
- Site Reliability Engineer - Sr. Consultant level$144.550
- Staff SW Test Engineer$118.500
- Cybersecurity Engineer$114.046
- Sr. Systems Engineer$107.141
- Cyber Security Engineer - Sr. Consultant level$162.500
- Systems Analyst$92.768
- Sr. Director$191.700
- Sr. Staff SW Engineer$155.800
Plače so spodnja meja ponujene plače pri vsaki vlogi, pretvorjene v letni znesek; statistika uporablja samo potrjene vloge za polni delovni čas. LCA ni odobritev vizuma, ena LCA pa lahko pokriva več delovnih mest. Vir: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, davčna leta 2023–2026 (najnovejša odločitev 30. jun. 2026).