Domov › Nazivi delovnih mest › Business Intelligence Lead
Business Intelligence Lead: plače H-1B
40 vlog za delovne pogoje je uporabilo naziv Business Intelligence Lead. Medianna osnovna plača $133.422; srednja polovica $119.965–$158.751.
Vloge (LCA)40
Mediana ponujene plače$133.422
Sredina razpona plač$119.965–$158.751
10.–90. percentil$98.110–$174.466
Delodajalci
| Delodajalec | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Humana Inc. | 7 | $123.500 |
| IBM Corporation | 3 | $137.384 |
| i2 infotech LLC | 2 | $99.000 |
| Yelp Inc. | 2 | $177.250 |
| Auctane, Inc. | 2 | $174.466 |
| Bring IT by Macro LLC | 2 | $155.000 |
| Infoshare Systems, Inc. | 2 | $107.464 |
| M&M Techology, LLC | 2 | $88.000 |
| Udacity, Inc. | 1 | $160.000 |
| Flexera Software LLC | 1 | $125.258 |
| Fipsar Inc. | 1 | $150.000 |
| The Charlotte Mecklenburg Hospital Authority d/b/a Atrium Health | 1 | $94.515 |
| Stitch Fix, Inc. | 1 | $167.000 |
| Catalysis LLC | 1 | $125.000 |
| Darigold Inc. | 1 | $176.000 |
| Lawn Doctor Inc. | 1 | $130.000 |
| The Nebraska Medical Center | 1 | $119.953 |
| Red Oak Tech, Inc | 1 | $176.800 |
| American General Life Insurance Company | 1 | $150.000 |
| Sphere Management Inc. | 1 | $135.782 |
| Olo Inc. | 1 | $128.544 |
| Essential Utilities, Inc. | 1 | $120.000 |
| CARFAX, Inc. | 1 | $160.000 |
| Bring IT by Marco LLC | 1 | — |
| Insight Global, LLC | 1 | — |
| Compunnel Software Group, Inc | 1 | $169.600 |
Po plačilnem razredu
| Raven plače | Mediana plače |
|---|---|
| Stopnja I (začetna) | $160.000 |
| Stopnja II (kvalificirana) | $120.000 |
| Stopnja III (izkušena) | $135.782 |
| Stopnja IV (polno usposobljena) | $150.000 |
Department of Labor določi štiri stopnje prevladujočih plač za vsak poklic in območje, od Stopnje I (začetna) do Stopnje IV (popolna usposobljenost). Delodajalec izbere stopnjo, ki ustreza zahtevam delovnega mesta.
Po fiskalnem letu
| Poslovno leto | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Fy2023 | 10 | $143.640 |
| Fy2024 | 10 | $133.422 |
| Fy2025 | 9 | $137.384 |
| Fy2026 | 9 | $99.000 |
Mesta
- San Francisco, CA4
- Dallas, TX3
- Louisville, KY2
- Seattle, WA2
- El Segundo, CA2
- Atlanta, GA2
- Durham, NC2
- Plano, TX2
- Petoskey, MI2
- Mountain View, CA1
- Fremont, CA1
- Bridgewater, NJ1
- Winston-Salem, NC1
- Holmdel, NJ1
- Omaha, NE1
- Richmond, TX1
- North Bergen, NJ1
- Lincoln, NE1
- Huntington Station, NY1
- Bryn Mawr, PA1
- Centreville, VA1
- San Antonio, TX1
- Broomfield, CO1
- Greenwood Village, CO1
- Leander, TX1
- Lansing, MI1
- Crestwood, KY1
- Morristown, NJ1
Plače so spodnja meja ponujene plače pri vsaki vlogi, pretvorjene v letni znesek; statistika uporablja samo potrjene vloge za polni delovni čas. LCA ni odobritev vizuma, ena LCA pa lahko pokriva več delovnih mest. Vir: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, davčna leta 2023–2026 (najnovejša odločitev 30. jun. 2026).