Domov › Nazivi delovnih mest › Chief Strategy Officer
Chief Strategy Officer: plače H-1B
49 vlog za delovne pogoje je uporabilo naziv Chief Strategy Officer. Medianna osnovna plača $177.810; srednja polovica $128.028–$222.076.
Vloge (LCA)49
Mediana ponujene plače$177.810
Sredina razpona plač$128.028–$222.076
10.–90. percentil$90.000–$357.500
Delodajalci
| Delodajalec | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| The Century Foundaiton | 6 | $90.000 |
| Stickybeak Strategy LLC | 4 | $150.000 |
| Hyde, Inc | 3 | $375.000 |
| QuanMol Tech, Inc. | 2 | $139.360 |
| Starlion, Inc. | 2 | $199.999 |
| YSB Properties LLC | 2 | $84.000 |
| PHD Media LLC | 2 | $422.500 |
| Clasp, Inc. | 2 | $175.620 |
| Terragrit Corporation | 2 | $128.388 |
| New Frontier Wellness | 1 | $117.478 |
| Life Whisperer Diagnostics Inc. | 1 | $185.328 |
| Anomaly Partners La LLC | 1 | $400.000 |
| Nicolas Logistics, Inc. | 1 | $160.000 |
| Workforce.com Incorporated | 1 | $350.000 |
| Nosto Solutions, Inc. | 1 | $180.000 |
| Forever Network Inc | 1 | $180.000 |
| Dabble Sports LLC | 1 | $180.000 |
| Kovitz Investment Group Partners, LLC | 1 | $222.768 |
| Keyri, Inc. | 1 | $78.000 |
| Association of Christian Schools International | 1 | $161.010 |
| Legaltech Hub Inc. | 1 | $180.000 |
| Xpansiv Data Systems, Inc. | 1 | $300.000 |
| Kunai Inc. | 1 | $240.000 |
| Portage Technologies, Inc. | 1 | $125.000 |
| Workforcecom LLC | 1 | — |
| Flexible Finance, Inc. | 1 | $300.000 |
| Kinect Solar, LLC | 1 | $200.000 |
| Co Lab LLC | 1 | — |
| DigMed LLC | 1 | $250.000 |
| Leena AI | 1 | $200.000 |
| Entelyglobal Solutions, Inc. | 1 | $106.000 |
| Manta Ray Labs, Inc. | 1 | $220.000 |
| Hail Surgeon, LLC | 1 | $100.000 |
Po plačilnem razredu
| Raven plače | Mediana plače |
|---|---|
| Stopnja I (začetna) | $146.549 |
| Stopnja II (kvalificirana) | $160.000 |
| Stopnja III (izkušena) | $210.000 |
| Stopnja IV (polno usposobljena) | $165.505 |
Department of Labor določi štiri stopnje prevladujočih plač za vsak poklic in območje, od Stopnje I (začetna) do Stopnje IV (popolna usposobljenost). Delodajalec izbere stopnjo, ki ustreza zahtevam delovnega mesta.
Po fiskalnem letu
| Poslovno leto | LCA | Mediana plače |
|---|---|---|
| Fy2023 | 11 | $160.000 |
| Fy2024 | 15 | $180.000 |
| Fy2025 | 9 | $175.620 |
| Fy2026 | 3 | $375.000 |
Mesta
- New York, NY17
- Brooklyn, NY4
- San Francisco, CA3
- Pasadena, CA2
- San Mateo, CA2
- Atlanta, GA2
- Chicago, IL2
- Austin, TX2
- Washington, DC2
- New York NY, NY1
- Waban, MA1
- Marina Del Rey, CA1
- West Hollywood, CA1
- Riverside, CA1
- Palm Coast, FL1
- Bellingham, WA1
- Tysons, VA1
- Naperville, IL1
- Cambridge, MA1
- Torrance, CA1
- Richardson, TX1
- Stone Ridge, NY1
Plače so spodnja meja ponujene plače pri vsaki vlogi, pretvorjene v letni znesek; statistika uporablja samo potrjene vloge za polni delovni čas. LCA ni odobritev vizuma, ena LCA pa lahko pokriva več delovnih mest. Vir: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, davčna leta 2023–2026 (najnovejša odločitev 30. jun. 2026).