Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › 7-Eleven, Inc. › Senior Software Engineer

Senior Software Engineer u 7-Eleven, Inc.: H-1B plate

47 prijava za uslove rada za poziciju Senior Software Engineer u 7-Eleven, Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $134.992; srednja polovina $117.972–$142.330.

Пријаве (LCA)47
Медијанска понуђена плата$134.992
Средина распона плата$117.972–$142.330
10.–90. перцентил$109.687–$149.781

По фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ202322$134.992
ФГ20247$139.464
ФГ20259$149.781
ФГ20269$120.494

Пријаве

Основна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
$120.494–$210.000
Ниво IV
Irving, TX22. 6. 2026.5. 10. 2026.Сертификовано
$129.042–$210.000Irving, TX8. 4. 2026.27. 4. 2026.Сертификовано
$109.687–$210.000Irving, TX6. 4. 2026.30. 7. 2026.Сертификовано
$109.687–$210.000Irving, TX27. 2. 2026.31. 7. 2026.Сертификовано
$120.494–$210.000
Ниво IV
Irving, TX23. 1. 2026.10. 7. 2026.Сертификовано
$142.184–$210.000Irving, TX18. 12. 2025.24. 2. 2026.Сертификовано
$112.923–$210.000
Ниво II
Irving, TX18. 12. 2025.2. 5. 2026.Сертификовано
$142.477–$210.000Irving, TX5. 11. 2025.10. 4. 2026.Сертификовано
$109.687–$210.000Irving, TX5. 11. 2025.10. 4. 2026.Сертификовано
$146.015–$210.000Irving, TX27. 8. 2025.8. 9. 2025.Сертификовано
$146.015–$210.000Irving, TX17. 7. 2025.28. 7. 2025.Сертификовано
$103.230–$210.000Irving, TX2. 7. 2025.21. 7. 2025.Сертификовано
$142.477–$210.000Irving, TX25. 6. 2025.15. 11. 2025.Сертификовано
$149.781–$201.653
Ниво IV
Irving, TX24. 1. 2025.20. 6. 2025.Сертификовано
$149.781–$201.653
Ниво IV
Irving, TX14. 1. 2025.24. 6. 2025.Сертификовано
$149.781–$201.653
Ниво IV
Irving, TX10. 12. 2024.23. 12. 2024.Сертификовано
$149.781–$201.653
Ниво IV
Irving, TX28. 10. 2024.11. 4. 2025.Сертификовано
$155.118–$201.653
Ниво IV
Irving, TX24. 9. 2024.14. 3. 2025.Сертификовано
$149.781–$201.653
Ниво IV
Irving, TX18. 9. 2024.11. 1. 2025.Сертификовано
$152.000
Ниво IV
Irving, TX18. 7. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
$154.904
Ниво IV
Irving, TX2. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
$139.464–$187.918
Ниво IV
Irving, TX13. 3. 2024.25. 3. 2024.Сертификовано
$139.464–$187.918
Ниво IV
Irving, TX23. 10. 2023.30. 10. 2023.Сертификовано
$139.464–$187.918
Ниво IV
Irving, TX18. 10. 2023.30. 10. 2023.Сертификовано
$139.464–$187.918
Ниво IV
Irving, TX3. 10. 2023.9. 10. 2023.Сертификовано
$139.464–$187.918
Ниво IV
Irving, TX5. 9. 2023.25. 9. 2023.Сертификовано
$132.100–$187.918Irving, TX17. 7. 2023.30. 7. 2023.Сертификовано
$139.464–$187.918
Ниво IV
Irving, TX14. 7. 2023.31. 7. 2023.Сертификовано
$134.992–$200.340
Ниво IV
Irving, TX28. 6. 2023.28. 12. 2023.Сертификовано
$117.972–$187.918Irving, TX27. 6. 2023.10. 7. 2023.Сертификовано
$117.972–$187.918Irving, TX9. 6. 2023.9. 8. 2023.Сертификовано
$134.992–$162.700
Ниво IV
Irving, TX2. 5. 2023.5. 10. 2023.Сертификовано
$116.938–$140.000
Ниво III
Irving, TX19. 4. 2023.26. 9. 2023.Сертификовано
$134.992–$187.918
Ниво IV
Irving, TX27. 3. 2023.10. 4. 2023.Сертификовано
$108.202–$187.918
Ниво IV
Irving, TX27. 3. 2023.10. 4. 2023.Сертификовано
$117.972–$187.918Irving, TX14. 2. 2023.5. 3. 2023.Сертификовано
$134.992–$187.918
Ниво IV
Irving, TX9. 2. 2023.20. 2. 2023.Сертификовано
$117.972–$200.340Irving, TX19. 1. 2023.25. 5. 2023.Сертификовано
$98.904–$144.606
Ниво II
Irving, TX13. 1. 2023.8. 6. 2023.Сертификовано
$134.992–$187.918
Ниво IV
Irving, TX23. 11. 2022.26. 12. 2022.Сертификовано
$98.904–$164.818
Ниво II
Irving, TX14. 11. 2022.14. 11. 2022.Сертификовано
$134.992–$187.918
Ниво IV
Irving, TX10. 11. 2022.21. 11. 2022.Сертификовано
$134.992–$187.919
Ниво IV
Irving, TX10. 11. 2022.20. 2. 2023.Сертификовано
$134.992–$187.918
Ниво IV
Irving, TX9. 11. 2022.21. 11. 2022.Сертификовано
$134.992–$187.918
Ниво IV
Irving, TX9. 11. 2022.14. 11. 2022.Сертификовано
$134.992–$187.918
Ниво IV
Irving, TX6. 11. 2022.15. 11. 2022.Сертификовано
$134.992–$187.919
Ниво IV
Irving, TX30. 9. 2022.30. 3. 2023.Сертификовано

Senior Software Engineer kod svih poslodavaca →

Ostali poslovi u 7-Eleven, Inc.

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).