Почетна › Послодавци › Apple Inc. › Design Verification
Design Verification u Apple Inc.: H-1B plate
285 prijava za uslove rada za poziciju Design Verification u Apple Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $161.179; srednja polovina $147.400–$197.047.
Пријаве (LCA)285
Медијанска понуђена плата$161.179
Средина распона плата$147.400–$197.047
10.–90. перцентил$128.415–$216.091
По фискалним годинама
| Фискална година | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| ФГ2025 | 147 | $166.941 |
| ФГ2026 | 138 | $157.802 |
Пријаве
| Основна плата | Локација | Послато | Датум почетка | Статус |
|---|---|---|---|---|
| $132.100–$199.000 Ниво II | Austin, TX | 16. 6. 2026. | 16. 6. 2026. | Сертификовано |
| $169.500–$254.900 Ниво IV | Cary, NC | 9. 6. 2026. | 9. 12. 2026. | Сертификовано |
| $121.680–$171.800 Ниво II | Beaverton, OR | 1. 6. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $176.134–$258.100 Ниво IV | San Diego, CA | 20. 5. 2026. | 19. 11. 2026. | Сертификовано |
| $207.673–$272.100 | Sunnyvale, CA | 15. 5. 2026. | 14. 11. 2026. | Сертификовано |
| $181.100–$272.100 Ниво II | Sunnyvale, CA | 15. 5. 2026. | 25. 5. 2026. | Сертификовано |
| $197.047–$272.100 | Sunnyvale, CA | 14. 5. 2026. | 13. 11. 2026. | Сертификовано |
| $121.680–$171.800 Ниво II | Beaverton, OR | 12. 5. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $162.500–$244.600 Ниво IV | Austin, TX | 7. 5. 2026. | 6. 11. 2026. | Сертификовано |
| $156.853–$220.900 Ниво II | Santa Clara, CA | 7. 5. 2026. | 18. 5. 2026. | Сертификовано |
| $162.500–$244.600 Ниво IV | Austin, TX | 4. 5. 2026. | 22. 10. 2026. | Сертификовано |
| $132.100–$165.600 Ниво II | Austin, TX | 30. 4. 2026. | 30. 10. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Cupertino, CA | 29. 4. 2026. | 4. 5. 2026. | Сертификовано |
| $132.100–$199.000 Ниво I | Austin, TX | 27. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $129.772–$190.900 | Sunnyvale, CA | 23. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $173.400–$220.900 Ниво II | Sunnyvale, CA | 13. 4. 2026. | 13. 4. 2026. | Сертификовано |
| $201.300–$302.200 Ниво IV | San Diego, CA | 9. 4. 2026. | 9. 10. 2026. | Сертификовано |
| $129.772–$190.900 | Sunnyvale, CA | 8. 4. 2026. | 29. 9. 2026. | Сертификовано |
| $147.400–$220.900 | Sunnyvale, CA | 8. 4. 2026. | 1. 9. 2026. | Сертификовано |
| $139.500–$210.100 Ниво II | Seattle, WA | 1. 4. 2026. | 1. 9. 2026. | Сертификовано |
| $162.500–$244.600 Ниво IV | Austin, TX | 1. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $147.400–$220.900 | Cupertino, CA | 31. 3. 2026. | 1. 9. 2026. | Сертификовано |
| $127.234–$190.900 Ниво I | Sunnyvale, CA | 30. 3. 2026. | 18. 8. 2026. | Сертификовано |
| $129.772–$190.900 | Sunnyvale, CA | 25. 3. 2026. | 22. 9. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Sanata Clara, CA | 17. 3. 2026. | 16. 9. 2026. | Сертификовано |
| $115.752–$181.200 Ниво II | Seattle, WA | 16. 3. 2026. | 23. 3. 2026. | Сертификовано |
| $156.853–$220.900 Ниво II | Santa Clara, CA | 14. 3. 2026. | 8. 9. 2026. | Сертификовано |
| $139.500–$210.100 Ниво II | Seattle, WA | 11. 3. 2026. | 18. 8. 2026. | Сертификовано |
| $101.600–$152.600 Ниво I | Orlando, FL | 10. 3. 2026. | 18. 8. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 10. 3. 2026. | 9. 9. 2026. | Сертификовано |
| $132.100–$199.000 Ниво II | Austin, TX | 7. 3. 2026. | 25. 8. 2026. | Сертификовано |
| $139.500–$210.100 Ниво II | Seattle, WA | 3. 3. 2026. | 18. 8. 2026. | Сертификовано |
| $156.853–$220.900 Ниво II | Sunnyvale, CA | 2. 3. 2026. | 18. 8. 2026. | Сертификовано |
| $117.500–$177.200 Ниво II | Cary, NC | 2. 3. 2026. | 12. 8. 2026. | Сертификовано |
| $111.821–$152.600 Ниво I | Orlando, FL | 2. 3. 2026. | 25. 8. 2026. | Сертификовано |
| $132.100–$199.000 Ниво II | Beaverton, OR | 27. 2. 2026. | 28. 8. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 27. 2. 2026. | 7. 7. 2026. | Сертификовано |
| $169.500–$254.900 Ниво IV | Orlando, FL | 27. 2. 2026. | 7. 7. 2026. | Сертификовано |
| $181.100–$272.100 | Sunnyvale, CA | 27. 2. 2026. | 29. 8. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Santa Clara, CA | 27. 2. 2026. | 29. 8. 2026. | Сертификовано |
| $156.853–$220.900 Ниво II | Sunnyvale, CA | 25. 2. 2026. | 26. 8. 2026. | Сертификовано |
| $159.890–$220.900 Ниво II | Sunnyvale, CA | 25. 2. 2026. | 20. 8. 2026. | Сертификовано |
| $117.500–$177.200 Ниво II | Cary, NC | 25. 2. 2026. | 27. 8. 2026. | Сертификовано |
| $117.500–$177.200 Ниво II | Orlando, FL | 25. 2. 2026. | 20. 8. 2026. | Сертификовано |
| $156.853–$220.900 Ниво II | Santa Clara, CA | 25. 2. 2026. | 19. 8. 2026. | Сертификовано |
| $156.853–$220.900 Ниво II | Sunnyvale, CA | 25. 2. 2026. | 3. 7. 2026. | Сертификовано |
| $127.234–$190.900 Ниво I | Cupertino, CA | 23. 2. 2026. | 9. 3. 2026. | Сертификовано |
| $156.853–$220.900 Ниво II | Sunnyvale, CA | 19. 2. 2026. | 23. 2. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 19. 2. 2026. | 21. 8. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Cupertino, CA | 17. 2. 2026. | 19. 8. 2026. | Сертификовано |
| $132.100–$199.000 Ниво II | Beaverton, OR | 12. 2. 2026. | 14. 8. 2026. | Сертификовано |
| $157.802–$220.900 | Sunnyvale, CA | 10. 2. 2026. | 19. 6. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 4. 2. 2026. | 6. 8. 2026. | Сертификовано |
| $201.053–$272.100 Ниво IV | Cupertino, CA | 2. 2. 2026. | 4. 8. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 23. 1. 2026. | 9. 2. 2026. | Сертификовано |
| $147.400–$220.900 | Sunnyvale, CA | 22. 1. 2026. | 24. 7. 2026. | Сертификовано |
| $160.553–$220.900 | Cupertino, CA | 22. 1. 2026. | 21. 7. 2026. | Сертификовано |
| $139.495–$190.900 | Santa Clara, CA | 21. 1. 2026. | 21. 7. 2026. | Сертификовано |
| $128.588–$190.900 | Sunnyvale, CA | 21. 1. 2026. | 21. 7. 2026. | Сертификовано |
| $106.933–$152.600 Ниво II | Orlando, FL | 21. 1. 2026. | 21. 7. 2026. | Сертификовано |
| $117.500–$177.200 | Cary, NC | 21. 1. 2026. | 15. 7. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 20. 1. 2026. | 22. 7. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Santa Clara, CA | 20. 1. 2026. | 22. 7. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 19. 1. 2026. | 21. 7. 2026. | Сертификовано |
| $111.821–$152.600 Ниво II | Orlando, FL | 18. 1. 2026. | 7. 7. 2026. | Сертификовано |
| $147.400–$220.900 | Cupertino, CA | 16. 1. 2026. | 7. 7. 2026. | Сертификовано |
| $188.760–$220.900 Ниво III | Sunnyvale, CA | 15. 1. 2026. | 17. 7. 2026. | Сертификовано |
| $198.598–$258.100 Ниво IV | San Diego, CA | 13. 1. 2026. | 15. 7. 2026. | Сертификовано |
| $131.165–$177.200 Ниво III | Orlando, FL | 13. 1. 2026. | 15. 7. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 12. 1. 2026. | 14. 7. 2026. | Сертификовано |
| $217.630–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 12. 1. 2026. | 14. 7. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 8. 1. 2026. | 10. 7. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 7. 1. 2026. | 7. 7. 2026. | Сертификовано |
| $169.500–$254.900 Ниво IV | Orlando, FL | 5. 1. 2026. | 7. 7. 2026. | Сертификовано |
| $190.700–$286.400 Ниво IV | Austin, TX | 5. 1. 2026. | 7. 7. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 24. 12. 2025. | 23. 6. 2026. | Сертификовано |
| $160.553–$220.900 | Santa Clara, CA | 22. 12. 2025. | 23. 6. 2026. | Сертификовано |
| $171.138–$220.900 | Sunnyvale, CA | 22. 12. 2025. | 23. 6. 2026. | Сертификовано |
| $147.400–$220.900 | Sunnyvale, CA | 17. 12. 2025. | 18. 6. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Cupertino, CA | 16. 12. 2025. | 16. 6. 2026. | Сертификовано |
| $135.985–$199.000 | Austin, TX | 15. 12. 2025. | 9. 6. 2026. | Сертификовано |
| $166.249–$220.900 | Santa Clara, CA | 11. 12. 2025. | 29. 5. 2026. | Сертификовано |
| $205.072–$272.100 | Sunnyvale, CA | 9. 12. 2025. | 10. 6. 2026. | Сертификовано |
| $147.400–$220.900 | Santa Clara, CA | 9. 12. 2025. | 10. 6. 2026. | Сертификовано |
| $152.506–$210.100 Ниво III | San Diego, CA | 8. 12. 2025. | 1. 6. 2026. | Сертификовано |
| $147.400–$220.900 | Cupertino, CA | 8. 12. 2025. | 9. 6. 2026. | Сертификовано |
| $147.400–$220.900 | Cupertino, CA | 8. 12. 2025. | 9. 6. 2026. | Сертификовано |
| $160.553–$220.900 | Santa Clara, CA | 2. 12. 2025. | 3. 6. 2026. | Сертификовано |
| $160.553–$220.900 | Cupertino, CA | 27. 11. 2025. | 29. 5. 2026. | Сертификовано |
| $160.553–$220.900 | Cupertino, CA | 27. 11. 2025. | 29. 5. 2026. | Сертификовано |
| $160.553–$220.900 | Sunnyvale, CA | 27. 11. 2025. | 29. 5. 2026. | Сертификовано |
| $135.907–$199.000 Ниво III | Austin, TX | 27. 11. 2025. | 21. 5. 2026. | Сертификовано |
| $162.500–$244.600 Ниво IV | Austin, TX | 25. 11. 2025. | 27. 5. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 24. 11. 2025. | 26. 5. 2026. | Сертификовано |
| $195.061–$272.100 | Cupertino, CA | 21. 11. 2025. | 23. 5. 2026. | Сертификовано |
| $160.553–$220.900 | Santa Clara, CA | 21. 11. 2025. | 23. 5. 2026. | Сертификовано |
| $199.500–$272.100 | Cupertino, CA | 21. 11. 2025. | 23. 5. 2026. | Сертификовано |
| $181.532–$272.100 | Sunnyvale, CA | 21. 11. 2025. | 23. 5. 2026. | Сертификовано |
| $140.920–$199.000 Ниво III | Austin, TX | 20. 11. 2025. | 22. 5. 2026. | Сертификовано |
| $171.138–$220.900 | Sunnyvale, CA | 20. 11. 2025. | 22. 5. 2026. | Сертификовано |
| $154.399–$199.000 Ниво III | Austin, TX | 19. 11. 2025. | 21. 5. 2026. | Сертификовано |
| $135.907–$199.000 Ниво III | Austin, TX | 19. 11. 2025. | 16. 5. 2026. | Сертификовано |
| $171.138–$220.900 | Santa Clara, CA | 16. 11. 2025. | 22. 11. 2025. | Сертификовано |
| $152.506–$210.100 Ниво III | San Diego, CA | 15. 11. 2025. | 17. 11. 2025. | Сертификовано |
| $194.094–$272.100 | Cupertino, CA | 13. 11. 2025. | 15. 5. 2026. | Сертификовано |
| $157.802–$220.900 | Sunnyvale, CA | 13. 11. 2025. | 15. 5. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Santa Clara, CA | 13. 11. 2025. | 15. 5. 2026. | Сертификовано |
| $190.700–$286.400 Ниво IV | Austin, TX | 12. 11. 2025. | 14. 5. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Cupertino, CA | 11. 11. 2025. | 12. 5. 2026. | Сертификовано |
| $160.553–$220.900 | Santa Clara, CA | 10. 11. 2025. | 10. 5. 2026. | Сертификовано |
| $160.553–$220.900 | Sunnyvale, CA | 10. 11. 2025. | 10. 5. 2026. | Сертификовано |
| $165.422–$220.900 Ниво III | Santa Clara, CA | 10. 11. 2025. | 11. 5. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Cupertino, CA | 9. 11. 2025. | 9. 5. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$272.100 Ниво IV | Cupertino, CA | 8. 11. 2025. | 9. 5. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 8. 11. 2025. | 9. 5. 2026. | Сертификовано |
| $132.100–$199.000 Ниво III | West Lake Hills, TX | 7. 11. 2025. | 7. 5. 2026. | Сертификовано |
| $165.422–$220.900 Ниво III | Santa Clara, CA | 7. 11. 2025. | 7. 5. 2026. | Сертификовано |
| $162.500–$244.600 Ниво IV | Austin, TX | 1. 10. 2025. | 2. 4. 2026. | Сертификовано |
| $190.428–$272.100 | Santa Clara, CA | 30. 9. 2025. | 1. 4. 2026. | Сертификовано |
| $201.294–$272.100 | Sunnyvale, CA | 23. 9. 2025. | 25. 3. 2026. | Сертификовано |
| $201.294–$272.100 | Santa Clara, CA | 22. 9. 2025. | 24. 3. 2026. | Сертификовано |
| $201.294–$272.100 | Cupertino, CA | 22. 9. 2025. | 24. 3. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Santa Clara, CA | 19. 9. 2025. | 21. 3. 2026. | Сертификовано |
| $140.920–$199.000 Ниво III | Austin, TX | 19. 9. 2025. | 21. 3. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Santa Clara, CA | 17. 9. 2025. | 14. 3. 2026. | Сертификовано |
| $131.165–$177.200 Ниво III | Orlando, FL | 17. 9. 2025. | 19. 3. 2026. | Сертификовано |
| $162.500–$244.600 | Beaverton, OR | 17. 9. 2025. | 19. 3. 2026. | Сертификовано |
| $201.294–$272.100 | Santa Clara, CA | 17. 9. 2025. | 19. 3. 2026. | Сертификовано |
| $201.294–$272.100 | Sunnyvale, CA | 17. 9. 2025. | 19. 3. 2026. | Сертификовано |
| $169.022–$220.900 | Santa Clara, CA | 12. 9. 2025. | 13. 3. 2026. | Сертификовано |
| $156.209–$220.900 | Cupertino, CA | 11. 9. 2025. | 13. 3. 2026. | Сертификовано |
| $190.428–$272.100 | Cupertino, CA | 11. 9. 2025. | 13. 3. 2026. | Сертификовано |
| $156.209–$220.900 | Sunnyvale, CA | 10. 9. 2025. | 12. 3. 2026. | Сертификовано |
| $156.209–$220.900 | Sunnyvale, CA | 10. 9. 2025. | 12. 3. 2026. | Сертификовано |
| $156.209–$220.900 | Cupertino, CA | 10. 9. 2025. | 12. 3. 2026. | Сертификовано |
| $153.929–$220.900 | Cupertino, CA | 9. 9. 2025. | 11. 3. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Cupertino, CA | 9. 9. 2025. | 3. 3. 2026. | Сертификовано |
| $176.134–$258.100 Ниво IV | San Diego, CA | 8. 9. 2025. | 28. 2. 2026. | Сертификовано |
| $188.019–$272.100 | Santa Clara, CA | 8. 9. 2025. | 27. 9. 2025. | Сертификовано |
| $188.019–$272.100 | Sunnyvale, CA | 8. 9. 2025. | 10. 3. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Santa Clara, CA | 8. 9. 2025. | 27. 9. 2025. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Cupertino, CA | 8. 9. 2025. | 27. 9. 2025. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Santa Clara, CA | 8. 9. 2025. | 27. 9. 2025. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Santa Clara, CA | 5. 9. 2025. | 28. 2. 2026. | Сертификовано |
| $216.600–$325.500 Ниво II | Seattle, WA | 4. 9. 2025. | 27. 9. 2025. | Сертификовано |
| $135.907–$199.000 Ниво III | Austin, TX | 4. 9. 2025. | 15. 9. 2025. | Сертификовано |
| $153.929–$220.900 | Santa Clara, CA | 4. 9. 2025. | 6. 3. 2026. | Сертификовано |
| $188.019–$272.100 | Santa Clara, CA | 3. 9. 2025. | 5. 3. 2026. | Сертификовано |
| $153.929–$220.900 | Santa Clara, CA | 3. 9. 2025. | 5. 3. 2026. | Сертификовано |
| $188.019–$272.100 | Cupertino, CA | 28. 8. 2025. | 27. 2. 2026. | Сертификовано |
| $188.019–$272.100 | Cupertino, CA | 26. 8. 2025. | 25. 2. 2026. | Сертификовано |
| $217.630–$272.100 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 25. 8. 2025. | 21. 2. 2026. | Сертификовано |
| $163.391–$220.900 | Cupertino, CA | 25. 8. 2025. | 12. 2. 2026. | Сертификовано |
| $257.400–$386.300 Ниво IV | Cupertino, CA | 22. 8. 2025. | 19. 2. 2026. | Сертификовано |
| $162.500–$244.600 Ниво IV | Austin, TX | 21. 8. 2025. | 10. 2. 2026. | Сертификовано |
| $153.929–$220.900 | Cupertino, CA | 19. 8. 2025. | 18. 2. 2026. | Сертификовано |
| $187.036–$272.100 | Santa Clara, CA | 19. 8. 2025. | 18. 2. 2026. | Сертификовано, затим повучено |
| $151.409–$220.900 | Santa Clara, CA | 14. 8. 2025. | 13. 2. 2026. | Сертификовано |
| $163.391–$220.900 | Cupertino, CA | 13. 8. 2025. | 12. 2. 2026. | Сертификовано |
| $153.929–$220.900 | Cupertino, CA | 13. 8. 2025. | 12. 2. 2026. | Сертификовано |
| $188.019–$272.100 | Cupertino, CA | 12. 8. 2025. | 11. 2. 2026. | Сертификовано |
| $171.677–$220.900 | Cupertino, CA | 11. 8. 2025. | 10. 2. 2026. | Сертификовано |
| $162.500–$244.600 Ниво IV | Austin, TX | 7. 8. 2025. | 4. 2. 2026. | Сертификовано |
| $190.700–$286.400 Ниво IV | Austin, TX | 7. 8. 2025. | 3. 2. 2026. | Сертификовано |
| $135.907–$199.000 Ниво III | Austin, TX | 6. 8. 2025. | 3. 2. 2026. | Сертификовано |
| $205.200–$308.400 Ниво II | Austin, TX | 4. 8. 2025. | 28. 1. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Cupertino, CA | 31. 7. 2025. | 23. 1. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$318.400 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 25. 7. 2025. | 17. 1. 2026. | Сертификовано |
| $216.091–$312.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 18. 7. 2025. | 13. 1. 2026. | Сертификовано |
| $171.787–$244.600 Ниво IV | Waltham, MA | 18. 7. 2025. | 8. 1. 2026. | Сертификовано |
| $171.600–$258.100 Ниво IV | Seattle, WA | 18. 7. 2025. | 16. 1. 2026. | Сертификовано |
| $145.205–$214.500 Ниво III | Santa Clara, CA | 17. 7. 2025. | 14. 1. 2026. | Сертификовано |
| $161.179–$237.500 Ниво IV | Austin, TX | 9. 7. 2025. | 6. 1. 2026. | Сертификовано, затим повучено |
| $166.200–$249.900 Ниво IV | Orlando, FL | 10. 6. 2025. | 11. 6. 2025. | Сертификовано |
| $153.929–$214.500 | Santa Clara, CA | 9. 6. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $207.800–$312.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 30. 5. 2025. | 2. 6. 2025. | Сертификовано |
| $207.800–$312.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 29. 5. 2025. | 30. 5. 2025. | Сертификовано |
| $151.433–$214.500 | Santa Clara, CA | 27. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $125.495–$183.600 | Cupertino, CA | 15. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $157.800–$237.500 Ниво IV | Austin, TX | 8. 5. 2025. | 28. 10. 2025. | Сертификовано |
| $149.082–$214.500 | Sunnyvale, CA | 2. 5. 2025. | 16. 10. 2025. | Сертификовано |
| $204.901–$264.200 Ниво IV | Cupertino, CA | 30. 4. 2025. | 26. 10. 2025. | Сертификовано |
| $178.006–$214.500 Ниво III | Sunnyvale, CA | 30. 4. 2025. | 15. 10. 2025. | Сертификовано |
| $215.592–$312.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 29. 4. 2025. | 10. 10. 2025. | Сертификовано |
| $131.352–$193.200 Ниво III | Austin, TX | 28. 4. 2025. | 7. 10. 2025. | Сертификовано |
| $151.433–$214.500 | Cupertino, CA | 25. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $131.352–$193.200 Ниво III | Austin, TX | 22. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $131.352–$193.200 Ниво III | Austin, TX | 21. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $131.352–$193.200 Ниво III | Austin, TX | 21. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $207.800–$312.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 17. 4. 2025. | 25. 9. 2025. | Сертификовано |
| $108.160–$155.275 Ниво II | Austin, TX | 10. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $108.160–$155.275 Ниво II | Austin, TX | 10. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $125.495–$172.639 | Cupertino, CA | 9. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $157.800–$237.500 Ниво IV | Austin, TX | 9. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $204.901–$264.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 8. 4. 2025. | 19. 9. 2025. | Сертификовано |
| $125.495–$183.600 | Cupertino, CA | 8. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $204.901–$264.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 3. 4. 2025. | 26. 9. 2025. | Сертификовано |
| $151.433–$214.500 | Cupertino, CA | 2. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $204.901–$264.200 Ниво IV | Cupertino, CA | 1. 4. 2025. | 26. 9. 2025. | Сертификовано |
| $166.941–$250.600 Ниво IV | San Diego, CA | 26. 3. 2025. | 25. 9. 2025. | Сертификовано |
| $204.901–$264.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 24. 3. 2025. | 25. 8. 2025. | Сертификовано |
| $143.478–$211.300 Ниво IV | Orlando, FL | 20. 3. 2025. | 6. 9. 2025. | Сертификовано |
| $131.352–$193.200 Ниво III | Austin, TX | 18. 3. 2025. | 7. 9. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $108.160–$155.275 Ниво II | Austin, TX | 18. 3. 2025. | 7. 9. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $199.107–$264.200 | Santa Clara, CA | 18. 3. 2025. | 2. 9. 2025. | Сертификовано |
| $151.433–$214.500 | Cupertino, CA | 17. 3. 2025. | 7. 9. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $187.000–$280.800 Ниво IV | Austin, TX | 17. 3. 2025. | 7. 9. 2025. | Сертификовано |
| $162.347–$214.500 | Santa Clara, CA | 17. 3. 2025. | 1. 9. 2025. | Сертификовано |
| $162.347–$214.500 | Sunnyvale, CA | 17. 3. 2025. | 11. 7. 2025. | Сертификовано |
| $125.495–$183.600 | Sunnyvale, CA | 14. 3. 2025. | 7. 9. 2025. | Сертификовано |
| $153.385–$214.500 | Sunnyvale, CA | 13. 3. 2025. | 1. 9. 2025. | Сертификовано |
| $107.910–$137.911 Ниво II | Orlando, FL | 11. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $103.164–$155.275 Ниво II | Beaverton, OR | 11. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $108.160–$155.275 Ниво II | Austin, TX | 11. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $150.620–$214.500 | Santa Clara, CA | 10. 3. 2025. | 3. 8. 2025. | Сертификовано |
| $151.433–$214.500 | Cupertino, CA | 10. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $140.805–$172.639 | Cupertino, CA | 10. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $140.805–$172.639 | Sunnyvale, CA | 10. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $140.805–$172.639 | Sunnyvale, CA | 10. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $151.433–$214.500 | Cupertino, CA | 9. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $151.433–$214.500 | Sunnyvale, CA | 9. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $151.433–$214.500 | Sunnyvale, CA | 9. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано |
| $151.433–$214.500 | Cupertino, CA | 9. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано |
| $151.433–$214.500 | Sunnyvale, CA | 9. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $108.160–$155.275 Ниво II | Austin, TX | 9. 3. 2025. | 22. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $151.433–$214.500 | Cupertino, CA | 5. 3. 2025. | 1. 8. 2025. | Сертификовано |
| $107.910–$137.911 Ниво II | Orlando, FL | 5. 3. 2025. | 16. 7. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $125.694–$172.000 Ниво III | Orlando, FL | 5. 3. 2025. | 16. 7. 2025. | Сертификовано |
| $187.000–$280.800 Ниво IV | Beaverton, OR | 3. 3. 2025. | 6. 8. 2025. | Сертификовано |
| $178.006–$214.500 Ниво III | Sunnyvale, CA | 28. 2. 2025. | 20. 8. 2025. | Сертификовано |
| $204.901–$264.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 27. 2. 2025. | 12. 5. 2025. | Сертификовано |
| $162.649–$214.500 | Cupertino, CA | 25. 2. 2025. | 3. 7. 2025. | Сертификовано |
| $157.800–$237.500 Ниво IV | Austin, TX | 21. 2. 2025. | 8. 8. 2025. | Сертификовано |
| $128.300–$193.200 Ниво III | Beaverton, OR | 20. 2. 2025. | 16. 7. 2025. | Сертификовано |
| $207.800–$312.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 14. 2. 2025. | 2. 8. 2025. | Сертификовано |
| $124.717–$172.000 Ниво III | Cary, NC | 13. 2. 2025. | 13. 2. 2025. | Сертификовано |
| $151.433–$214.500 | Santa Clara, CA | 12. 2. 2025. | 3. 7. 2025. | Сертификовано |
| $151.221–$214.500 | Cupertino, CA | 5. 2. 2025. | 3. 7. 2025. | Сертификовано |
| $157.800–$237.500 Ниво IV | Austin, TX | 4. 2. 2025. | 6. 4. 2025. | Сертификовано |
| $207.800–$312.200 Ниво IV | Santa Clara, CA | 4. 2. 2025. | 2. 7. 2025. | Сертификовано |
| $207.800–$312.200 Ниво IV | Cupertino, CA | 3. 2. 2025. | 22. 6. 2025. | Сертификовано |
| $197.400–$296.300 Ниво IV | San Diego, CA | 29. 1. 2025. | 18. 6. 2025. | Сертификовано |
| $128.300–$193.200 Ниво III | Beaverton, OR | 27. 1. 2025. | 7. 7. 2025. | Сертификовано |
| $135.400–$204.000 Ниво III | Seattle, WA | 27. 1. 2025. | 7. 7. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $213.595–$312.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 27. 1. 2025. | 7. 7. 2025. | Сертификовано |
| $151.221–$214.500 | Sunnyvale, CA | 20. 1. 2025. | 8. 7. 2025. | Сертификовано |
| $186.142–$264.200 | Cupertino, CA | 7. 1. 2025. | 16. 1. 2025. | Сертификовано |
| $207.800–$312.200 Ниво IV | Cupertino, CA | 2. 1. 2025. | 22. 6. 2025. | Сертификовано |
| $187.000–$280.800 Ниво IV | Orlando, FL | 31. 12. 2024. | 21. 6. 2025. | Сертификовано |
| $207.800–$312.200 Ниво IV | Santa Clara, CA | 31. 12. 2024. | 12. 6. 2025. | Сертификовано |
| $157.800–$237.500 Ниво IV | West Lake Hills, TX | 30. 12. 2024. | 30. 5. 2025. | Сертификовано |
| $175.800–$264.200 | Cupertino, CA | 30. 12. 2024. | 25. 6. 2025. | Сертификовано |
| $204.901–$264.200 Ниво IV | Sunnyvale, CA | 24. 12. 2024. | 6. 1. 2025. | Сертификовано |
| $167.364–$214.500 | Cupertino, CA | 16. 12. 2024. | 3. 6. 2025. | Сертификовано |
| $166.941–$250.600 Ниво IV | San Diego, CA | 13. 12. 2024. | 13. 6. 2025. | Сертификовано |
| $178.006–$214.500 Ниво III | Cupertino, CA | 12. 12. 2024. | 12. 6. 2025. | Сертификовано |
| $131.352–$193.200 Ниво III | Austin, TX | 12. 12. 2024. | 3. 6. 2025. | Сертификовано |
| $157.800–$237.500 Ниво IV | Austin, TX | 11. 12. 2024. | 24. 5. 2025. | Сертификовано |
| $167.364–$214.500 | Cupertino, CA | 10. 12. 2024. | 3. 6. 2025. | Сертификовано |
| $131.352–$193.200 Ниво III | West Lake Hills, TX | 9. 12. 2024. | 3. 6. 2025. | Сертификовано |
| $167.364–$214.500 | Cupertino, CA | 9. 12. 2024. | 3. 6. 2025. | Сертификовано |
| $151.221–$214.500 | Santa Clara, CA | 9. 12. 2024. | 3. 6. 2025. | Сертификовано |
| $151.221–$214.500 | Santa Clara, CA | 9. 12. 2024. | 3. 6. 2025. | Сертификовано |
| $193.770–$264.200 | Cupertino, CA | 6. 12. 2024. | 9. 4. 2025. | Сертификовано |
| $151.221–$214.500 | Cupertino, CA | 5. 12. 2024. | 3. 6. 2025. | Сертификовано |
| $131.352–$193.200 Ниво III | Austin, TX | 18. 11. 2024. | 1. 5. 2025. | Сертификовано |
| $192.985–$264.200 | Sunnyvale, CA | 11. 11. 2024. | 6. 5. 2025. | Сертификовано |
| $204.901–$264.200 Ниво IV | Cupertino, CA | 6. 11. 2024. | 12. 4. 2025. | Сертификовано |
| $166.600–$250.600 Ниво III | San Diego, CA | 5. 11. 2024. | 14. 3. 2025. | Сертификовано |
| $187.000–$280.800 Ниво IV | West Lake Hills, TX | 28. 10. 2024. | 3. 4. 2025. | Сертификовано |
| $204.901–$264.200 Ниво IV | Santa Clara, CA | 28. 10. 2024. | 4. 4. 2025. | Сертификовано |
| $157.800–$237.500 Ниво IV | Austin, TX | 25. 10. 2024. | 25. 4. 2025. | Сертификовано |
| $157.800–$237.500 Ниво IV | Austin, TX | 18. 10. 2024. | 14. 4. 2025. | Сертификовано |
| $143.187–$204.000 Ниво III | San Diego, CA | 17. 10. 2024. | 28. 3. 2025. | Сертификовано |
| $131.352–$193.200 Ниво III | Austin, TX | 14. 10. 2024. | 12. 4. 2025. | Сертификовано |
| $204.901–$264.200 Ниво IV | Cupertino, CA | 14. 10. 2024. | 10. 4. 2025. | Сертификовано |
| $185.357–$264.200 | Cupertino, CA | 7. 10. 2024. | 13. 3. 2025. | Сертификовано |
| $165.275–$214.500 | Cupertino, CA | 4. 10. 2024. | 30. 3. 2025. | Сертификовано |
| $190.958–$264.200 | Santa Clara, CA | 3. 10. 2024. | 3. 4. 2025. | Сертификовано |
| $185.357–$264.200 | Cupertino, CA | 1. 10. 2024. | 21. 3. 2025. | Сертификовано |
| $151.405–$214.500 | Cupertino, CA | 1. 10. 2024. | 31. 3. 2025. | Сертификовано |
| $185.357–$264.200 | Santa Clara, CA | 26. 9. 2024. | 14. 3. 2025. | Сертификовано |
| $157.800–$237.500 Ниво IV | West Lake Hills, TX | 25. 9. 2024. | 15. 3. 2025. | Сертификовано |
| $157.800–$237.500 Ниво IV | Austin, TX | 24. 9. 2024. | 16. 3. 2025. | Сертификовано |
| $150.733–$214.500 | Santa Clara, CA | 24. 9. 2024. | 9. 3. 2025. | Сертификовано |
Design Verification kod svih poslodavaca →
Ostali poslovi u Apple Inc.
- Software Engineering Applications$181.100
- Software Development Engineering$186.142
- Software Development Engineer$186.000
- Software Engineering Systems$177.154
- Software Development Engineer - Applications$182.312
- Software Development Engineer - Test$174.157
- Machine Learning$190.486
- Machine Learning Engineer$187.737
- Software Development Engineer - Systems$179.000
- Engineering Project/Program$166.962
- Tools and Automation Engineer$163.300
- Software Development Engineer - Firmware$177.154
- Physical Design Engineer$160.553
- Data Scientist$170.373
- Design Verification Engineer$157.326
- Software Developer$155.397
- Engineering Project Manager$169.100
- Module Design Engineer$158.995
- Tools & Automation Engineer$164.050
- Strategic Sourcing Manager$151.200
- FE Engineering$171.138
- Hardware Systems Engineering$174.304
- Electronics Engineer$147.553
- Software Development Engineering Manager$216.590
Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).