Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › Azzur Group DBA, Azzur Consulting LLC

Azzur Group DBA, Azzur Consulting LLC: H-1B plate i sponzorstvo

Azzur Group DBA, Azzur Consulting LLC je podneo 28 prijava za radne uslove za H-1B i srodne vize u fiskalnim godinama 2023–2026; sertifikovano: 28. Medijalna ponuđena plata: $100.546.

Пријаве (LCA)28
Сертификовано28
Адреса послодавцаHatboro, PA
Послодавац зависан од H-1BНе
Медијанска понуђена плата$100.546
Средина распона плата$93.096–$112.038
10.–90. перцентил$89.996–$130.238

Da li Azzur Group DBA, Azzur Consulting LLC sponzoriše H-1B vize?

Azzur Group DBA, Azzur Consulting LLC je podneo 28 prijava za radne uslove u fiskalnim godinama 2023–2026, poslednja podneta 14. 5. 2025.. LCA je prvi korak H-1B prijave, što znači da je poslodavac sponzorisao ili pripremio sponzorstvo za H-1B radnike; to ne garantuje sponzorstvo za bilo koju konkretnu poziciju. Proverite oglase za posao samog poslodavca.

Плате по називу радног места

Назив позицијеLCAМедијална плата
Validation Engineer II11$99.999
Validation Engineer III6$111.695
Mechanical Engineer4$93.096
Validation Engineer I3$81.996
Senior Engineer2$130.000
Engineer III1$130.795
Validation Engineer1$98.900

Пријаве по фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ202413$103.000
ФГ202515$100.196

Нивои тржишне плате

Ministarstvo rada određuje četiri nivoa važeće plate za svako zanimanje i oblast, od Nivoa I (početni) do Nivoa IV (potpuno kompetentan). Poslodavac bira nivo koji odgovara zahtevima posla.

Где се налазе послови

Занимања

Најновије пријаве

Назив позицијеОсновна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
Validation Engineer II$110.985
Ниво II
La Verne, CA14. 5. 2025.31. 7. 2025.Сертификовано
Validation Engineer II$99.999
Ниво II
Hatboro, PA21. 4. 2025.21. 8. 2025.Сертификовано
Validation Engineer II$104.496
Ниво II
Hatboro, PA14. 4. 2025.30. 6. 2025.Сертификовано
Validation Engineer III$100.196
Ниво II
San Diego, CA14. 4. 2025.28. 8. 2025.Сертификовано
Validation Engineer II$99.999
Ниво II
Hatboro, PA10. 3. 2025.10. 3. 2025.Сертификовано
Validation Engineer III$100.896
Ниво II
La Verne, CA27. 2. 2025.31. 7. 2025.Сертификовано
Mechanical Engineer$93.096
Ниво I
Devens, MA18. 2. 2025.18. 2. 2025.Сертификовано
Mechanical Engineer$93.096
Ниво I
Milford, MA18. 2. 2025.18. 2. 2025.Сертификовано
Mechanical Engineer$93.096
Ниво I
Hatboro, PA18. 2. 2025.18. 2. 2025.Сертификовано
Validation Engineer II$97.000
Ниво II
Apt 610, TX24. 1. 2025.24. 1. 2025.Сертификовано
Validation Engineer III$115.195
Ниво III
Morrisville, NC15. 1. 2025.11. 3. 2025.Сертификовано
Validation Engineer III$115.195
Ниво III
Morrisville, NC13. 12. 2024.27. 3. 2025.Сертификовано
Engineer III$130.795
Ниво III
Hatboro, PA14. 11. 2024.7. 12. 2024.Сертификовано
Validation Engineer II$130.795
Ниво III
Hatboro, PA30. 10. 2024.7. 12. 2024.Сертификовано
Validation Engineer$98.900
Ниво I
Santa Monica, CA15. 10. 2024.15. 10. 2024.Сертификовано
Mechanical Engineer$93.096
Ниво I
Waltham, MA14. 8. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
Validation Engineer II$89.996
Ниво I
Waltham, MA8. 8. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
Validation Engineer II$89.996
Ниво I
Milford, MA8. 8. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
Senior Engineer$130.000
Ниво III
Hatboro, PA3. 6. 2024.25. 10. 2024.Сертификовано
Senior Engineer$130.000
Ниво III
Los Angeles, CA24. 5. 2024.25. 10. 2024.Сертификовано
Validation Engineer I$81.996
Ниво I
Waltham, MA24. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
Validation Engineer I$78.496
Ниво I
Waltham, MA24. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
Validation Engineer I$104.496
Ниво II
Hatboro, PA15. 5. 2024.12. 9. 2024.Сертификовано
Validation Engineer II$103.000
Ниво II
Hopkinton, MA29. 4. 2024.5. 5. 2024.Сертификовано
Validation Engineer II$103.000
Ниво II
Waltham, MA29. 4. 2024.5. 5. 2024.Сертификовано
Validation Engineer II$91.196
Ниво I
Waltham, MA10. 4. 2024.23. 5. 2024.Сертификовано
Validation Engineer III$108.195
Ниво I
Waltham, MA10. 4. 2024.27. 6. 2024.Сертификовано
Validation Engineer III$139.098
Ниво IV
Hatboro, PA8. 1. 2024.8. 2. 2024.Сертификовано

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).