Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › Beacon Hill Solutions Group LLC › Senior Software Developer

Senior Software Developer u Beacon Hill Solutions Group LLC: H-1B plate

56 prijava za uslove rada za poziciju Senior Software Developer u Beacon Hill Solutions Group LLC. Medijana ponuđene osnovne plate $128.960; srednja polovina $114.400–$135.200.

Пријаве (LCA)56
Медијанска понуђена плата$128.960
Средина распона плата$114.400–$135.200
10.–90. перцентил$109.408–$140.608

По фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ202523$124.800
ФГ202632$132.080

Пријаве

Основна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
$135.200–$156.000
Ниво III
Sachse, TX15. 6. 2026.20. 7. 2026.Сертификовано
$114.400–$145.600
Ниво II
McKinney, TX10. 6. 2026.13. 7. 2026.Сертификовано
$135.200–$166.400
Ниво III
Aubrey, TX2. 6. 2026.29. 6. 2026.Сертификовано
$135.200–$162.240
Ниво III
Irving, TX20. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
$134.992–$145.600
Ниво III
Roanoke, TX19. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
$118.560–$145.600
Ниво II
Morrisville, NC19. 5. 2026.30. 10. 2026.Сертификовано
$133.120–$156.000
Ниво II
Malden, MA12. 5. 2026.1. 6. 2026.Сертификовано
$135.200–$156.000
Ниво III
Krugerville, TX6. 5. 2026.1. 6. 2026.Сертификовано
$135.200–$145.600
Ниво III
Oak Point, TX28. 4. 2026.11. 5. 2026.Сертификовано
$139.360–$166.400
Ниво III
Pembroke Pines, FL24. 4. 2026.1. 6. 2026.Сертификовано
$135.200–$156.000
Ниво III
Frisco, TX14. 4. 2026.26. 5. 2026.Сертификовано
$131.040–$151.840
Ниво III
Wheeling, IL13. 4. 2026.27. 4. 2026.Сертификовано
$128.960–$145.600
Ниво III
Eden Prairie, MN8. 4. 2026.27. 4. 2026.Сертификовано
$137.280–$158.080
Ниво III
Fuquay Varina, NC6. 4. 2026.20. 4. 2026.Сертификовано
$180.960–$218.400
Ниво III
Redmond, WA3. 4. 2026.27. 4. 2026.Сертификовано, затим повучено
$135.200–$156.000
Ниво III
Plano, TX3. 4. 2026.27. 4. 2026.Сертификовано
$143.520–$156.000
Ниво III
Houston, TX1. 4. 2026.20. 4. 2026.Сертификовано
$135.200–$166.400
Ниво III
Minnetonka, MN26. 2. 2026.16. 3. 2026.Сертификовано
$114.400–$156.000
Ниво II
Celina, TX20. 2. 2026.16. 3. 2026.Сертификовано
$114.400–$156.000
Ниво II
Aubrey, TX18. 2. 2026.9. 3. 2026.Сертификовано
$104.000–$135.200
Ниво II
Omaha, NE26. 1. 2026.9. 3. 2026.Сертификовано
$114.400–$156.000
Ниво II
Plano, TX18. 12. 2025.19. 1. 2026.Сертификовано
$114.400–$149.760
Ниво II
Prosper, TX18. 12. 2025.12. 1. 2026.Сертификовано
$114.400–$149.760
Ниво II
Dallas, TX15. 12. 2025.12. 1. 2026.Сертификовано
$114.400–$149.760
Ниво II
Dallas, TX15. 12. 2025.19. 1. 2026.Сертификовано
$135.200–$176.800
Ниво III
Irving, TX6. 11. 2025.8. 12. 2025.Сертификовано
$118.560–$137.280
Ниво II
Cary, NC6. 11. 2025.17. 11. 2025.Сертификовано
$162.240–$187.200
Ниво III
Wood Ridge, NJ4. 11. 2025.5. 1. 2026.Сертификовано
$124.800–$145.600
Ниво II
Irving, TX4. 11. 2025.1. 12. 2025.Сертификовано
$124.800–$156.000
Ниво II
Celina, TX4. 11. 2025.17. 11. 2025.Сертификовано
$124.800–$156.000
Ниво II
Plano, TX4. 11. 2025.17. 11. 2025.Сертификовано
$162.240–$187.200
Ниво III
Wood Ridge, NJ29. 9. 2025.3. 11. 2025.Повучено
$114.400–$135.200
Ниво II
Prosper, TX25. 8. 2025.8. 9. 2025.Сертификовано
$126.880–$145.600
Ниво III
Eden Prairie, MN20. 8. 2025.8. 9. 2025.Сертификовано
$135.200–$156.000
Ниво III
Plano, TX13. 8. 2025.2. 9. 2025.Сертификовано
$147.680–$166.400
Ниво III
Nashua, NH12. 8. 2025.2. 9. 2025.Сертификовано
$147.680–$166.400
Ниво III
Nashua, NH11. 8. 2025.2. 9. 2025.Сертификовано, затим повучено
$114.400–$156.000
Ниво II
Plano, TX6. 8. 2025.25. 8. 2025.Сертификовано
$118.560–$137.280
Ниво II
Morrisville, NC1. 7. 2025.28. 7. 2025.Сертификовано
$124.800–$156.000
Ниво III
Bentonville, AR20. 6. 2025.7. 7. 2025.Сертификовано
$106.080–$135.200
Ниво II
Farmers Branch, TX28. 5. 2025.23. 6. 2025.Сертификовано
$106.080–$141.440
Ниво II
McKinney, TX23. 5. 2025.16. 6. 2025.Сертификовано
$128.960–$149.760
Ниво III
Frisco, TX16. 5. 2025.9. 6. 2025.Сертификовано
$128.960–$149.760
Ниво III
Irving, TX16. 5. 2025.21. 8. 2025.Сертификовано
$128.960–$176.800
Ниво III
Phoenix, AZ13. 5. 2025.2. 6. 2025.Сертификовано
$124.800–$166.400
Ниво II
Revere, MA23. 4. 2025.12. 5. 2025.Сертификовано
$106.080–$135.200
Ниво II
Northlake, TX21. 4. 2025.12. 5. 2025.Сертификовано
$124.800–$145.600
Ниво II
Malden, MA10. 4. 2025.5. 5. 2025.Сертификовано
$122.720–$145.600
Ниво II
Rockville, MD4. 4. 2025.28. 4. 2025.Сертификовано
$128.960–$156.000
Ниво III
Argyle, TX31. 3. 2025.28. 4. 2025.Сертификовано, затим повучено
$141.440–$156.000
Ниво III
Apex, NC31. 3. 2025.28. 4. 2025.Сертификовано
$106.080–$124.800
Ниво II
Little Elm, TX14. 3. 2025.4. 4. 2025.Сертификовано
$128.960–$145.600
Ниво III
Irving, TX13. 3. 2025.31. 3. 2025.Сертификовано
$128.960–$149.760
Ниво III
Justin, TX11. 3. 2025.7. 4. 2025.Сертификовано
$128.960–$149.760
Ниво III
Salt Lake City, UT6. 3. 2025.31. 3. 2025.Сертификовано
$106.080–$176.800
Ниво II
Alpharetta, GA3. 2. 2025.24. 2. 2025.Сертификовано

Senior Software Developer kod svih poslodavaca →

Ostali poslovi u Beacon Hill Solutions Group LLC

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).