Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › Charter Communications, Inc. › BI Application Developer II

BI Application Developer II u Charter Communications, Inc.: H-1B plate

31 prijava za uslove rada za poziciju BI Application Developer II u Charter Communications, Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $101.109; srednja polovina $90.397–$104.057.

Пријаве (LCA)31
Медијанска понуђена плата$101.109
Средина распона плата$90.397–$104.057
10.–90. перцентил$84.802–$112.986

По фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ202315$101.109
ФГ20243$94.723
ФГ20259$107.016
ФГ20263$97.386

Пријаве

Основна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
$78.083–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO22. 6. 2026.18. 7. 2026.Сертификовано
$97.386–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO8. 12. 2025.9. 5. 2026.Сертификовано
$112.424–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC8. 12. 2025.8. 5. 2026.Сертификовано
$90.397–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO26. 6. 2025.16. 12. 2025.Сертификовано
$117.333–$153.240
Ниво II
Stamford, CT20. 6. 2025.20. 12. 2025.Сертификовано
$112.986–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC12. 6. 2025.23. 11. 2025.Сертификовано
$112.986–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC2. 6. 2025.2. 11. 2025.Сертификовано
$90.397–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO6. 3. 2025.5. 9. 2025.Сертификовано
$107.016–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC18. 12. 2024.12. 5. 2025.Сертификовано
$112.986–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC12. 12. 2024.1. 6. 2025.Сертификовано
$90.397–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO16. 10. 2024.18. 3. 2025.Сертификовано
$90.397–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO6. 8. 2024.20. 12. 2024.Сертификовано
$94.723–$152.400
Ниво II
Stamford, CT14. 2. 2024.6. 3. 2024.Сертификовано
$115.024–$152.400
Ниво III
Stamford, CT25. 1. 2024.14. 2. 2024.Сертификовано
$104.312–$127.700
Ниво IV
Maryland Heights, MO19. 9. 2023.22. 2. 2024.Сертификовано
$95.576–$127.700
Ниво III
Maryland Heights, MO2. 6. 2023.15. 10. 2023.Сертификовано
$84.802–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO2. 5. 2023.9. 5. 2023.Сертификовано
$84.802–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO1. 5. 2023.9. 5. 2023.Повучено
$101.109–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC14. 4. 2023.8. 5. 2023.Сертификовано
$84.802–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO13. 4. 2023.9. 5. 2023.Сертификовано
$84.802–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO10. 4. 2023.28. 4. 2023.Сертификовано, затим повучено
$101.109–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC27. 3. 2023.21. 4. 2023.Сертификовано
$101.109–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC24. 2. 2023.8. 3. 2023.Сертификовано, затим повучено
$84.802–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO6. 1. 2023.23. 1. 2023.Сертификовано
$84.802–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO7. 12. 2022.16. 12. 2022.Сертификовано
$103.293–$152.400
Ниво II
Stamford, CT7. 12. 2022.20. 12. 2022.Сертификовано
$101.109–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC16. 11. 2022.5. 12. 2022.Сертификовано
$101.109–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC3. 11. 2022.23. 11. 2022.Сертификовано
$84.802–$127.700
Ниво II
Maryland Heights, MO28. 10. 2022.18. 11. 2022.Сертификовано
$101.109–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC17. 10. 2022.8. 11. 2022.Сертификовано
$101.109–$127.700
Ниво II
Charlotte, NC12. 10. 2022.2. 11. 2022.Сертификовано

Ostali poslovi u Charter Communications, Inc.

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).