Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › CSAA Insurance Services, Inc. › Software Engineer

Software Engineer u CSAA Insurance Services, Inc.: H-1B plate

17 prijava za uslove rada za poziciju Software Engineer u CSAA Insurance Services, Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $96.304; srednja polovina $81.744–$105.976.

Пријаве (LCA)17
Медијанска понуђена плата$96.304
Средина распона плата$81.744–$105.976
10.–90. перцентил$81.744–$115.586

По фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ20233$95.139
ФГ202410$90.850
ФГ20253$96.304
ФГ20261$112.424

Пријаве

Основна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
$112.424–$147.500
Ниво II
Charlotte, NC21. 1. 2026.14. 6. 2026.Сертификовано
$105.976–$140.400
Ниво II
Glendale, AZ20. 5. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
$83.096–$95.000
Ниво I
Glendale, AZ6. 5. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
$96.304–$113.900
Ниво II
Des Moines, IA11. 4. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
$127.878–$147.500
Ниво III
Plano, TX13. 9. 2024.14. 3. 2025.Сертификовано
$98.300–$147.500
Ниво II
Farmington Hills, MI12. 9. 2024.12. 3. 2025.Сертификовано
$105.976–$140.400
Ниво II
Glendale, AZ19. 8. 2024.20. 12. 2024.Сертификовано
$81.744–$113.900
Ниво I
Glendale, AZ30. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
$81.744–$113.900
Ниво I
Glendale, AZ21. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
$81.744–$113.900
Ниво I
Glendale, AZ21. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
$81.744–$113.900
Ниво I
Glendale, AZ21. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано, затим повучено
$83.400–$125.300
Ниво I
Chicago, IL20. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
$101.608–$130.900
Ниво I
Bellevue, WA17. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
$120.328–$147.500
Ниво III
Plano, TX8. 2. 2024.2. 3. 2024.Сертификовано
$81.744–$112.200
Ниво I
Glendale, AZ24. 8. 2023.1. 10. 2023.Сертификовано
$101.109–$138.300
Ниво II
Glendale, AZ7. 6. 2023.14. 6. 2023.Сертификовано
$95.139–$112.000
Ниво II
Glendale, AZ27. 3. 2023.24. 9. 2023.Сертификовано

Software Engineer kod svih poslodavaca →

Ostali poslovi u CSAA Insurance Services, Inc.

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).