Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › DaVita, Inc. › Technical Lead, Software Development

Technical Lead, Software Development u DaVita, Inc.: H-1B plate

29 prijava za uslove rada za poziciju Technical Lead, Software Development u DaVita, Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $129.979; srednja polovina $121.836–$131.784.

Пријаве (LCA)29
Медијанска понуђена плата$129.979
Средина распона плата$121.836–$131.784
10.–90. перцентил$118.972–$134.014

По фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ20234$125.486
ФГ202411$129.979
ФГ20259$131.602
ФГ20264$126.860

Пријаве

Основна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
$131.602–$153.358
Ниво III
Chesterbrook, PA11. 6. 2026.24. 10. 2026.Сертификовано
$131.602–$153.358
Ниво III
Malvern, PA3. 6. 2026.24. 10. 2026.Сертификовано, затим повучено
$122.117–$140.920
Ниво III
Brentwood, TN15. 2. 2026.9. 7. 2026.Сертификовано
$122.117–$140.920
Ниво III
Brentwood, TN8. 1. 2026.17. 5. 2026.Сертификовано
$120.536–$142.314
Ниво II
Denver, CO22. 8. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
$131.602–$153.358
Ниво III
Malvern, PA31. 7. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
$122.117–$140.920
Ниво III
Brentwood, TN1. 7. 2025.15. 8. 2025.Сертификовано
$134.014–$151.590
Ниво IV
Brentwood, TN28. 5. 2025.6. 8. 2025.Сертификовано
$116.438–$134.014
Ниво III
Brentwood, TN28. 5. 2025.6. 8. 2025.Повучено
$126.589–$149.947
Ниво III
Richmond, TX13. 4. 2025.18. 5. 2025.Сертификовано
$134.014–$151.590
Ниво IV
Brentwood, TN19. 3. 2025.27. 4. 2025.Сертификовано
$134.014–$151.590
Ниво IV
Brentwood, TN15. 3. 2025.31. 8. 2025.Сертификовано
$116.438–$134.014
Ниво III
Brentwood, TN21. 1. 2025.9. 7. 2025.Сертификовано
$134.014–$151.590
Ниво IV
Brentwood, TN21. 11. 2024.25. 11. 2024.Сертификовано
$149.781–$171.684
Ниво IV
Frisco, TX17. 9. 2024.8. 1. 2025.Сертификовано
$116.438–$134.014
Ниво III
Brentwood, TN17. 7. 2024.9. 12. 2024.Сертификовано
$130.520–$152.069
Ниво III
Denver, CO24. 6. 2024.1. 7. 2024.Сертификовано
$129.979–$149.822
Ниво IV
Brentwood, TN26. 2. 2024.1. 4. 2024.Сертификовано
$130.520–$152.069
Ниво III
Denver, CO23. 2. 2024.18. 8. 2024.Сертификовано
$120.328–$139.464
Ниво III
Northlake, TX19. 2. 2024.5. 8. 2024.Сертификовано
$130.520–$152.069
Ниво III
Denver, CO30. 1. 2024.5. 2. 2024.Сертификовано
$139.464–$158.600
Ниво IV
Frisco, TX3. 1. 2024.4. 1. 2024.Сертификовано
$120.058–$140.046
Ниво III
Malvern, PA1. 12. 2023.4. 12. 2023.Сертификовано
$129.979–$149.822
Ниво IV
Brentwood, TN17. 8. 2023.15. 2. 2024.Сертификовано, затим повучено
$110.136–$129.979
Ниво III
Brentwood, TN16. 8. 2023.15. 2. 2024.Сертификовано
$129.979–$149.822
Ниво IV
Brentwood, TN7. 7. 2023.10. 7. 2023.Сертификовано
$132.330–$150.634
Ниво IV
Malvern, PA17. 5. 2023.25. 10. 2023.Сертификовано
$120.994–$138.918
Ниво IV
Brentwood, TN16. 5. 2023.18. 5. 2023.Сертификовано
$124.217–$138.839
Ниво IV
Brentwood, TN26. 10. 2021.25. 4. 2022.Сертификовано, затим повучено

Ostali poslovi u DaVita, Inc.

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).