Почетна › Послодавци › I Machines Inc.
I Machines Inc.: H-1B plate i sponzorstvo
I Machines Inc. je podneo 33 prijava za radne uslove za H-1B i srodne vize u fiskalnim godinama 2023–2026; sertifikovano: 33. Medijalna ponuđena plata: $190.000.
Zavisni H-1B poslodavac ima veliki udeo H-1B radnika (na primer 15% ili više od radne snage od 51 ili više) i mora poštovati dodatna pravila protiv istiskivanja američkih radnika.
Da li I Machines Inc. sponzoriše H-1B vize?
I Machines Inc. je podneo 33 prijava za radne uslove u fiskalnim godinama 2023–2026, poslednja podneta 21. 5. 2026.. LCA je prvi korak H-1B prijave, što znači da je poslodavac sponzorisao ili pripremio sponzorstvo za H-1B radnike; to ne garantuje sponzorstvo za bilo koju konkretnu poziciju. Proverite oglase za posao samog poslodavca.
Плате по називу радног места
| Назив позиције | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| CPU Core RTL Engineer | 12 | $181.500 |
| CPU Core Verification Engineer | 9 | $190.000 |
| CPU Core Physical Design Engineer | 3 | $190.000 |
| Senior Director, Performance Architecture | 2 | $240.000 |
| CPU Architect | 2 | $142.500 |
| Core Performance Architect | 2 | $140.000 |
| Sr. Software Engineer | 2 | $190.000 |
| CPU Core Verification Lead | 1 | $230.000 |
Пријаве по фискалним годинама
| Фискална година | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| ФГ2023 | 6 | $185.000 |
| ФГ2024 | 9 | $190.000 |
| ФГ2025 | 6 | $165.000 |
| ФГ2026 | 12 | $188.500 |
Нивои тржишне плате
Ministarstvo rada određuje četiri nivoa važeće plate za svako zanimanje i oblast, od Nivoa I (početni) do Nivoa IV (potpuno kompetentan). Poslodavac bira nivo koji odgovara zahtevima posla.
Где се налазе послови
Занимања
- Electronics Engineers, Except Computer16
- Computer Hardware Engineers6
- Software Developers3
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Computer and Information Systems Managers2
- Architectural and Engineering Managers1
- Mechatronics Engineers1
- Industrial Engineers1
Најновије пријаве
| Назив позиције | Основна плата | Локација | Послато | Датум почетка | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| CPU Core RTL Engineer | $183.000–$203.000 Ниво II | Folsom, CA | 21. 5. 2026. | 20. 11. 2026. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $216.320–$240.000 Ниво IV | Santa Clara, CA | 20. 5. 2026. | 15. 8. 2026. | Сертификовано |
| Sr. Software Engineer | $190.000–$200.000 Ниво IV | Denton, TX | 8. 5. 2026. | 13. 5. 2026. | Сертификовано |
| CPU Architect | $155.000 Ниво I | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $150.000–$170.000 Ниво I | Santa Clara, CA | 20. 3. 2026. | 17. 9. 2026. | Сертификовано |
| CPU Core Verification Engineer | $140.000 Ниво II | Santa Clara, CA | 12. 3. 2026. | 19. 3. 2026. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $150.000–$170.000 Ниво I | Santa Clara, CA | 9. 3. 2026. | 4. 9. 2026. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $187.000–$207.000 Ниво III | Santa Clara, CA | 5. 3. 2026. | 4. 9. 2026. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $216.320–$240.000 Ниво IV | Santa Clara, CA | 3. 3. 2026. | 15. 8. 2026. | Сертификовано |
| CPU Core Verification Engineer | $190.000–$210.000 Ниво II | Santa Clara, CA | 19. 11. 2025. | 25. 11. 2025. | Сертификовано |
| CPU Core Verification Engineer | $190.000–$200.000 Ниво I | Santa Clara, CA | 17. 11. 2025. | 21. 11. 2025. | Сертификовано |
| CPU Core Verification Engineer | $200.000 Ниво I | Santa Clara, CA | 3. 11. 2025. | 10. 11. 2025. | Сертификовано |
| Sr. Software Engineer | $190.000–$200.000 Ниво IV | Austin, TX | 27. 8. 2025. | 3. 9. 2025. | Сертификовано |
| CPU Core Physical Design Engineer | $190.000–$210.000 Ниво III | Santa Clara, CA | 4. 8. 2025. | 12. 1. 2026. | Сертификовано |
| Core Performance Architect | $140.000–$150.000 Ниво II | Santa Clara, CA | 27. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| CPU Core Verification Engineer | $120.000–$130.000 Ниво I | Santa Clara, CA | 6. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| Core Performance Architect | $140.000–$150.000 Ниво II | Santa Clara, CA | 1. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $210.000–$230.000 Ниво IV | Santa Clara, CA | 20. 3. 2025. | 21. 3. 2025. | Сертификовано |
| CPU Core Verification Engineer | $190.000–$200.000 Ниво III | Santa Clara, CA | 7. 8. 2024. | 13. 8. 2024. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $145.000–$165.000 Ниво II | Santa Clara, CA | 30. 5. 2024. | 17. 6. 2024. | Сертификовано |
| CPU Core Verification Engineer | $210.000 Ниво IV | Santa Clara, CA | 10. 5. 2024. | 27. 5. 2024. | Сертификовано |
| CPU Architect | $130.000 Ниво II | Santa Clara, CA | 7. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| CPU Core Physical Design Engineer | $190.000–$210.000 Ниво III | Santa Clara, CA | 15. 4. 2024. | 22. 4. 2024. | Сертификовано |
| CPU Core Physical Design Engineer | $190.000–$210.000 Ниво III | Santa Clara, CA | 10. 4. 2024. | 22. 4. 2024. | Сертификовано |
| CPU Core Verification Lead | $230.000–$250.000 Ниво III | Santa Clara, CA | 29. 3. 2024. | 11. 4. 2024. | Сертификовано |
| CPU Core Verification Engineer | $185.000–$205.000 Ниво II | Santa Clara, CA | 7. 2. 2024. | 13. 2. 2024. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $180.000 Ниво II | Santa Clara, CA | 14. 12. 2023. | 20. 12. 2023. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $200.000–$210.000 Ниво IV | Santa Clara, CA | 15. 9. 2023. | 21. 9. 2023. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $170.000–$180.000 Ниво III | Santa Clara, CA | 15. 9. 2023. | 21. 9. 2023. | Сертификовано |
| CPU Core Verification Engineer | $170.000–$180.000 Ниво III | Santa Clara, CA | 15. 9. 2023. | 21. 9. 2023. | Сертификовано |
| CPU Core RTL Engineer | $135.000–$145.000 Ниво II | Santa Clara, CA | 15. 9. 2023. | 21. 9. 2023. | Сертификовано |
| Senior Director, Performance Architecture | $240.000–$250.000 Ниво IV | Santa Clara, CA | 15. 9. 2023. | 21. 9. 2023. | Сертификовано |
| Senior Director, Performance Architecture | $240.000–$250.000 | Santa Clara, CA | 15. 9. 2023. | 21. 9. 2023. | Сертификовано |
Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).