Почетна › Послодавци › Mcminds IT Solutions, Inc.
Mcminds IT Solutions, Inc.: H-1B plate i sponzorstvo
Mcminds IT Solutions, Inc. je podneo 19 prijava za radne uslove za H-1B i srodne vize u fiskalnim godinama 2023–2026; sertifikovano: 19. Medijalna ponuđena plata: $105.061.
Da li Mcminds IT Solutions, Inc. sponzoriše H-1B vize?
Mcminds IT Solutions, Inc. je podneo 19 prijava za radne uslove u fiskalnim godinama 2023–2026, poslednja podneta 17. 10. 2024.. LCA je prvi korak H-1B prijave, što znači da je poslodavac sponzorisao ili pripremio sponzorstvo za H-1B radnike; to ne garantuje sponzorstvo za bilo koju konkretnu poziciju. Proverite oglase za posao samog poslodavca.
Плате по називу радног места
| Назив позиције | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| Software Developer | 5 | $105.061 |
| Salesforce Developer | 2 | $107.172 |
| Test Engineer | 1 | $97.053 |
| Quality Engineer | 1 | $74.381 |
| Java Developer | 1 | $109.283 |
| Information Security Advisor | 1 | $109.990 |
| Tableau Developer | 1 | $102.482 |
| Selenium Web Driver | 1 | $97.053 |
| Cyber Security & Information Technology | 1 | $109.990 |
| DevOps Engineer | 1 | $109.283 |
| Business Analyst | 1 | $95.514 |
| Cloud DevOps Engineer | 1 | $109.283 |
| Machine Learning Engineer | 1 | $97.739 |
| QA Analyst | 1 | $99.549 |
Пријаве по фискалним годинама
| Фискална година | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| ФГ2023 | 12 | $105.882 |
| ФГ2024 | 6 | $105.061 |
| ФГ2025 | 1 | $108.160 |
Нивои тржишне плате
Ministarstvo rada određuje četiri nivoa važeće plate za svako zanimanje i oblast, od Nivoa I (početni) do Nivoa IV (potpuno kompetentan). Poslodavac bira nivo koji odgovara zahtevima posla.
Где се налазе послови
Занимања
- Software Developers10
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Information Security Analysts2
- Data Scientists2
- Computer Systems Analysts1
Најновије пријаве
| Назив позиције | Основна плата | Локација | Послато | Датум почетка | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $108.160 Ниво II | Hamilton, NJ | 17. 10. 2024. | 1. 11. 2024. | Сертификовано |
| Software Developer | $105.061 Ниво II | Hamilton, NJ | 6. 6. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| Software Developer | $105.061 Ниво II | Hamilton, NJ | 30. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| Software Developer | $105.061 Ниво II | Hamilton, NJ | 23. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| Software Developer | $105.061 Ниво II | Hamilton, NJ | 22. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| Salesforce Developer | $105.061 Ниво II | Hamilton, NJ | 19. 12. 2023. | 27. 12. 2023. | Сертификовано |
| QA Analyst | $99.549 Ниво II | Piscataway, NJ | 18. 10. 2023. | 30. 10. 2023. | Сертификовано |
| Test Engineer | $97.053 Ниво II | Piscataway, NJ | 15. 6. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Quality Engineer | $74.381 Ниво II | Fort Worth, TX | 1. 6. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Java Developer | $109.283 Ниво II | Piscataway, NJ | 17. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Business Analyst | $95.514 Ниво II | Piscataway, NJ | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Salesforce Developer | $109.283 Ниво II | Piscataway, NJ | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Cyber Security & Information Technology | $109.990 Ниво II | Piscataway, NJ | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Tableau Developer | $102.482 Ниво II | Piscataway, NJ | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Selenium Web Driver | $97.053 Ниво II | Piscataway, NJ | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Cloud DevOps Engineer | $109.283 Ниво II | Piscataway, NJ | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| DevOps Engineer | $109.283 Ниво II | Piscataway, NJ | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Information Security Advisor | $109.990 Ниво II | Piscataway, NJ | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Machine Learning Engineer | $97.739 Ниво II | The Colony, TX | 15. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).