Почетна › Послодавци › Nisum Technologies Inc. › Software Engineer II
Software Engineer II u Nisum Technologies Inc.: H-1B plate
60 prijava za uslove rada za poziciju Software Engineer II u Nisum Technologies Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $120.000; srednja polovina $115.000–$126.690.
Пријаве (LCA)60
Медијанска понуђена плата$120.000
Средина распона плата$115.000–$126.690
10.–90. перцентил$114.652–$134.211
По фискалним годинама
| Фискална година | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| ФГ2023 | 32 | $120.000 |
| ФГ2024 | 7 | $125.000 |
| ФГ2025 | 8 | $130.250 |
| ФГ2026 | 10 | $118.680 |
Пријаве
| Основна плата | Локација | Послато | Датум почетка | Статус |
|---|---|---|---|---|
| $122.620 Ниво I | Rocklin, CA | 5. 6. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $110.000 Ниво II | Johns Creek, GA | 6. 5. 2026. | 13. 5. 2026. | Сертификовано |
| $106.000 Ниво I | Johns Creek, GA | 28. 4. 2026. | 11. 5. 2026. | Сертификовано, затим повучено |
| $110.000 Ниво II | Johns Creek, GA | 28. 4. 2026. | 6. 5. 2026. | Сертификовано |
| $130.500 Ниво IV | Whitestown, IN | 28. 4. 2026. | 11. 5. 2026. | Сертификовано |
| $130.000 Ниво II | Sachse, TX | 17. 4. 2026. | 30. 4. 2026. | Сертификовано |
| $118.680 Ниво III | Rocklin, CA | 10. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво II | Johns Creek, GA | 6. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $118.680 Ниво I | Rocklin, CA | 6. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $148.080 Ниво I | Pleasanton, CA | 20. 3. 2026. | 30. 3. 2026. | Сертификовано |
| $148.080 Ниво I | Pleasanton, CA | 22. 9. 2025. | 8. 3. 2026. | Сертификовано |
| $126.690 Ниво III | Groveport, OH | 22. 9. 2025. | 13. 3. 2026. | Сертификовано |
| $140.000 Ниво IV | Whitestown, IN | 24. 7. 2025. | 4. 8. 2025. | Сертификовано |
| $140.000 Ниво IV | Whitestown, IN | 30. 5. 2025. | 9. 6. 2025. | Повучено |
| $118.473 Ниво II | Plano, TX | 29. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $130.250 Ниво I | Pleasanton, CA | 5. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $118.473 Ниво II | Plano, TX | 5. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $130.250 Ниво I | Pleasanton, CA | 5. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $150.093 Ниво IV | Whitestown, IN | 12. 11. 2024. | 3. 1. 2025. | Сертификовано |
| $114.130 Ниво II | Plano, TX | 9. 9. 2024. | 1. 3. 2025. | Сертификовано |
| $125.000 Ниво III | Plano, TX | 10. 6. 2024. | 15. 7. 2024. | Сертификовано |
| $128.029 Ниво I | Pleasanton, CA | 6. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $128.029 Ниво I | Pleasanton, CA | 1. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $117.000 Ниво I | Pleasanton, CA | 26. 4. 2024. | 1. 10. 2024. | Повучено |
| — Ниво I | Pleasanton, CA | 25. 4. 2024. | 1. 10. 2024. | Одбијено |
| $147.150 Ниво IV | Indianapolis, IN | 8. 11. 2023. | 27. 11. 2023. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво I | Fremont, CA | 16. 10. 2023. | 16. 10. 2023. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво I | Fremont, CA | 16. 10. 2023. | 16. 10. 2023. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво I | Rocklin, CA | 21. 9. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво I | Plano, TX | 21. 9. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво I | Fremont, CA | 21. 9. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво I | Rocklin, CA | 21. 9. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $120.490 Ниво I | Pleasanton, CA | 6. 9. 2023. | 11. 9. 2023. | Сертификовано |
| $105.000 Ниво II | Plano, TX | 25. 8. 2023. | 11. 9. 2023. | Сертификовано |
| $120.000 Ниво I | Plano, TX | 21. 8. 2023. | 18. 9. 2023. | Сертификовано |
| $120.490 Ниво I | Pleasanton, CA | 21. 8. 2023. | 5. 9. 2023. | Сертификовано |
| $120.000 Ниво I | Pleasanton, CA | 18. 8. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано, затим повучено |
| $119.322 Ниво I | Pleasanton, CA | 8. 8. 2023. | 21. 8. 2023. | Сертификовано |
| $120.000 Ниво I | Pleasanton, CA | 20. 6. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво II | Plano, TX | 8. 6. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво II | Plano, TX | 22. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $120.000 Ниво I | Los Angeles, CA | 12. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $122.040 Ниво I | Pleasanton, CA | 12. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $120.000 Ниво I | San Francisco, CA | 12. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $120.000 Ниво I | Pleasanton, CA | 12. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $120.000 Ниво III | Park City, UT | 12. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $120.000 Ниво I | Los Angeles, CA | 12. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $120.000 Ниво I | San Bruno, CA | 12. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $126.000 Ниво III | Plano, TX | 3. 5. 2023. | 22. 5. 2023. | Сертификовано |
| $117.766 Ниво II | Duluth, GA | 2. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $132.600 Ниво I | Pleasanton, CA | 2. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано, затим повучено |
| $122.400 Ниво I | Pleasanton, CA | 2. 5. 2023. | 15. 5. 2023. | Сертификовано |
| $120.490 Ниво I | Johns Creek, GA | 2. 5. 2023. | 8. 5. 2023. | Сертификовано |
| $113.000 Ниво I | Johns Creek, GA | 28. 3. 2023. | 29. 3. 2023. | Сертификовано |
| $134.211 Ниво II | Pleasanton, CA | 8. 3. 2023. | 8. 3. 2023. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво I | Pleasanton, CA | 23. 2. 2023. | 13. 3. 2023. | Сертификовано |
| $134.211 Ниво II | Pleasanton, CA | 6. 2. 2023. | 20. 2. 2023. | Сертификовано |
| $115.846 Ниво I | Pleasanton, CA | 6. 2. 2023. | 20. 2. 2023. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво III | Bolingbrook, IL | 17. 11. 2022. | 17. 11. 2022. | Сертификовано |
| $115.000 Ниво III | Columbus, OH | 3. 11. 2022. | 14. 11. 2022. | Сертификовано, затим повучено |
Software Engineer II kod svih poslodavaca →
Ostali poslovi u Nisum Technologies Inc.
- Technical Lead I$146.166
- Senior Software Engineer I$125.557
- Senior Software Engineer II$130.292
- Technical Lead II$151.500
- Software Engineer I$115.000
- Software Engineer$117.000
- Technical Lead III$167.471
- Systems Engineer II$125.000
- Project Specialist I$118.524
- Senior Software Engineer III$133.491
- Associate Director$182.023
- Architect$176.867
Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).