Почетна › Послодавци › Nutanix, Inc. › Staff Engineer
Staff Engineer u Nutanix, Inc.: H-1B plate
73 prijava za uslove rada za poziciju Staff Engineer u Nutanix, Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $209.142; srednja polovina $184.080–$236.881.
Пријаве (LCA)73
Медијанска понуђена плата$209.142
Средина распона плата$184.080–$236.881
10.–90. перцентил$170.872–$264.514
По фискалним годинама
| Фискална година | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| ФГ2023 | 32 | $188.510 |
| ФГ2024 | 10 | $231.520 |
| ФГ2025 | 17 | $226.158 |
| ФГ2026 | 13 | $248.186 |
Пријаве
| Основна плата | Локација | Послато | Датум почетка | Статус |
|---|---|---|---|---|
| $193.875–$364.800 | Bellevue, WA | 3. 6. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $258.653–$380.400 | San Jose, CA | 15. 5. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $208.552–$364.800 | San Jose, CA | 24. 4. 2026. | 16. 10. 2026. | Сертификовано |
| $161.741–$380.400 Ниво IV | Durham, NC | 23. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $208.552–$364.800 | San Jose, CA | 14. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $248.643–$380.400 Ниво II | San Jose, CA | 13. 3. 2026. | 23. 3. 2026. | Сертификовано |
| $248.186–$380.400 Ниво III | San Jose, CA | 20. 1. 2026. | 26. 1. 2026. | Сертификовано |
| $264.514–$380.400 Ниво IV | San Jose, CA | 9. 1. 2026. | 12. 1. 2026. | Сертификовано |
| $264.514–$380.400 Ниво IV | San Jose, CA | 8. 1. 2026. | 12. 6. 2026. | Сертификовано |
| $261.813–$380.400 | San Jose, CA | 20. 11. 2025. | 16. 5. 2026. | Сертификовано |
| $264.514–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 11. 8. 2025. | 20. 1. 2026. | Сертификовано |
| $264.514–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 6. 8. 2025. | 1. 2. 2026. | Сертификовано |
| $212.202–$364.800 Ниво IV | Seattle, WA | 1. 8. 2025. | 18. 1. 2026. | Сертификовано |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 18. 6. 2025. | 13. 8. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $209.352–$364.800 Ниво IV | Tracy, CA | 17. 6. 2025. | 9. 12. 2025. | Сертификовано |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 3. 6. 2025. | 16. 6. 2025. | Сертификовано, затим повучено |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 23. 5. 2025. | 24. 10. 2025. | Сертификовано |
| $182.400–$364.800 Ниво IV | Round Rock, TX | 9. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $190.486–$264.800 Ниво IV | Seattle, WA | 29. 4. 2025. | 8. 9. 2025. | Сертификовано |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 25. 4. 2025. | 14. 10. 2025. | Сертификовано |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 22. 4. 2025. | 5. 5. 2025. | Сертификовано |
| $194.875–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 13. 3. 2025. | 8. 9. 2025. | Сертификовано |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 12. 3. 2025. | 8. 9. 2025. | Повучено |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 26. 2. 2025. | 26. 8. 2025. | Сертификовано |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 12. 2. 2025. | 1. 8. 2025. | Сертификовано |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 10. 2. 2025. | 9. 8. 2025. | Сертификовано |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 22. 10. 2024. | 29. 10. 2024. | Сертификовано, затим повучено |
| $226.158–$364.800 Ниво IV | San Jose, CA | 15. 8. 2024. | 24. 9. 2024. | Сертификовано |
| $226.158–$344.400 Ниво IV | San Jose, CA | 15. 7. 2024. | 11. 1. 2025. | Сертификовано |
| $226.158–$344.400 Ниво IV | San Jose, CA | 11. 7. 2024. | 25. 12. 2024. | Сертификовано |
| $240.589–$344.400 | San Jose, CA | 24. 6. 2024. | 24. 9. 2024. | Сертификовано, затим повучено |
| $182.312–$344.400 Ниво IV | Seattle, WA | 10. 6. 2024. | 8. 7. 2024. | Сертификовано |
| $283.442–$344.400 Ниво IV | San Jose, CA | 4. 4. 2024. | 22. 4. 2024. | Сертификовано |
| $240.269–$344.400 | San Jose, CA | 22. 3. 2024. | 15. 4. 2024. | Сертификовано |
| $240.269–$344.400 | San Jose, CA | 11. 3. 2024. | 18. 8. 2024. | Сертификовано |
| $197.930–$344.400 | San Jose, CA | 27. 2. 2024. | 16. 8. 2024. | Сертификовано |
| $283.442–$344.400 Ниво IV | San Jose, CA | 14. 2. 2024. | 1. 8. 2024. | Сертификовано, затим повучено |
| $236.881–$344.400 | San Jose, CA | 21. 9. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $283.442–$344.400 Ниво IV | San Jose, CA | 20. 9. 2023. | 25. 9. 2023. | Сертификовано, затим повучено |
| $283.442–$344.400 Ниво IV | San Jose, CA | 19. 9. 2023. | 25. 9. 2023. | Сертификовано |
| $283.442–$344.400 Ниво IV | San Jose, CA | 18. 9. 2023. | 25. 9. 2023. | Сертификовано |
| $236.881–$316.800 | San Jose, CA | 13. 9. 2023. | 21. 12. 2023. | Сертификовано, затим повучено |
| $283.442–$344.400 Ниво IV | San Jose, CA | 7. 9. 2023. | 13. 9. 2023. | Сертификовано, затим повучено |
| $226.325–$344.400 Ниво IV | San Jose, CA | 22. 8. 2023. | 5. 2. 2024. | Сертификовано |
| $215.197–$344.400 Ниво IV | San Mateo, CA | 11. 8. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано, затим повучено |
| $141.003–$316.800 Ниво IV | Durham, NC | 30. 5. 2023. | 27. 11. 2023. | Сертификовано |
| $192.941–$316.800 Ниво IV | San Jose, CA | 24. 5. 2023. | 12. 6. 2023. | Сертификовано |
| $164.050–$316.800 Ниво IV | San Jose, CA | 19. 4. 2023. | 16. 10. 2023. | Сертификовано |
| $192.941–$316.800 Ниво IV | San Jose, CA | 4. 4. 2023. | 16. 9. 2023. | Сертификовано |
| $192.941–$316.800 Ниво IV | San Jose, CA | 27. 3. 2023. | 23. 8. 2023. | Сертификовано |
| $192.941–$300.000 Ниво IV | San Jose, CA | 21. 3. 2023. | 23. 8. 2023. | Сертификовано |
| $203.008–$330.426 Ниво IV | San Jose, CA | 2. 2. 2023. | 9. 2. 2023. | Сертификовано |
| $203.008–$330.426 Ниво IV | San Jose, CA | 25. 1. 2023. | 16. 7. 2023. | Сертификовано, затим повучено |
| $203.008–$330.426 Ниво IV | San Jose, CA | 3. 1. 2023. | 29. 6. 2023. | Сертификовано |
| $203.008–$330.426 Ниво IV | San Jose, CA | 9. 9. 2022. | 2. 3. 2023. | Сертификовано, затим повучено |
| $184.080–$330.000 Ниво IV | San Jose, CA | 3. 1. 2022. | 1. 7. 2022. | Сертификовано, затим повучено |
| $184.080–$242.000 Ниво IV | San Jose, CA | 2. 7. 2021. | 1. 10. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $170.872–$227.000 Ниво IV | San Jose, CA | 27. 4. 2021. | 10. 5. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $170.872–$222.000 Ниво IV | San Jose, CA | 30. 3. 2021. | 11. 9. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $170.872–$196.400 Ниво IV | San Jose, CA | 2. 3. 2021. | 1. 9. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $170.872–$272.000 Ниво IV | San Jose, CA | 4. 2. 2021. | 15. 2. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $170.872–$252.000 Ниво IV | San Jose, CA | 11. 12. 2020. | 8. 6. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $208.000–$248.400 | San Jose, CA | 19. 11. 2020. | 7. 5. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $208.000–$227.000 | San Jose, CA | 19. 11. 2020. | 7. 5. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $208.931–$267.200 | San Jose, CA | 4. 11. 2020. | 16. 4. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $170.872–$252.000 Ниво IV | San Jose, CA | 4. 9. 2020. | 26. 2. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $170.872–$292.000 Ниво IV | San Jose, CA | 4. 9. 2020. | 2. 2. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $170.872–$248.000 Ниво IV | San Jose, CA | 10. 8. 2020. | 29. 1. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $155.106–$232.000 Ниво IV | Seattle, WA | 27. 7. 2020. | 19. 1. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $170.872–$215.675 Ниво IV | San Jose, CA | 17. 7. 2020. | 16. 1. 2021. | Сертификовано, затим повучено |
| $234.270–$312.300 Ниво IV | San Jose, CA | 20. 2. 2020. | 14. 8. 2020. | Сертификовано, затим повучено |
| $172.640–$219.000 Ниво IV | San Jose, CA | 27. 1. 2020. | 4. 7. 2020. | Сертификовано, затим повучено |
| $172.640–$262.000 Ниво IV | San Jose, CA | 23. 12. 2019. | 13. 1. 2020. | Сертификовано, затим повучено |
Staff Engineer kod svih poslodavaca →
Ostali poslovi u Nutanix, Inc.
- Member of Technical Staff$169.961
- Senior Member of Technical Staff$194.875
- Systems Reliability Engineer$94.600
- Sr. Systems Reliability Engineer$113.450
- Sr. Member of Technical Staff$194.875
- Senior Systems Reliability Engineer$122.408
- Sr. Staff Engineer$234.249
- Senior Staff Engineer$199.200
- Designer$139.800
- Sr. Systems Reliability Engineer - Specialist$125.840
- Principal Product Manager$229.030
- Senior Manager, Engineering$230.859
- Sr. Serviceability Engineer$141.580
- Senior Designer$180.072
- Manager, Engineering$184.691
- UX Designer$106.699
- Full Stack Engineer$182.127
Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).