Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › Otter.ai, Inc. › Senior Software Engineer

Senior Software Engineer u Otter.ai, Inc.: H-1B plate

33 prijava za uslove rada za poziciju Senior Software Engineer u Otter.ai, Inc.. Medijana ponuđene osnovne plate $192.941; srednja polovina $187.250–$221.550.

Пријаве (LCA)33
Медијанска понуђена плата$192.941
Средина распона плата$187.250–$221.550
10.–90. перцентил$167.734–$226.200

По фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ20239$192.941
ФГ20245$185.000
ФГ20256$203.500
ФГ202612$207.100

Пријаве

Основна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
$188.000–$210.000
Ниво I
Mountain View, CA22. 5. 2026.10. 7. 2026.Сертификовано
$226.200–$230.000
Ниво III
Mountain View, CA12. 5. 2026.15. 6. 2026.Сертификовано
$226.200–$228.000
Ниво I
Mountain View, CA29. 4. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
$226.200–$228.000
Ниво II
Mountain View, CA29. 4. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
$188.000–$225.000
Ниво II
Mountain View, CA23. 4. 2026.27. 9. 2026.Сертификовано
$264.600–$280.000
Ниво IV
Mountain View, CA16. 4. 2026.18. 5. 2026.Сертификовано
$188.000–$225.000
Ниво II
Mountain View, CA19. 3. 2026.15. 5. 2026.Сертификовано
$188.000–$225.000
Ниво I
Mountain View, CA18. 3. 2026.28. 6. 2026.Сертификовано
$188.000–$225.000
Ниво II
Mountain View, CA30. 1. 2026.29. 5. 2026.Сертификовано
$226.500–$250.000
Ниво III
Mountain View, CA30. 1. 2026.9. 2. 2026.Сертификовано
$188.000–$230.000
Ниво II
Mountain View, CA23. 1. 2026.2. 3. 2026.Сертификовано
$226.200–$250.000
Ниво III
Mountain View, CA12. 11. 2025.8. 5. 2026.Сертификовано
$227.000–$247.000
Ниво III
Mountain View, CA8. 8. 2025.25. 8. 2025.Сертификовано
$173.000–$210.000
Ниво II
Mountain View, CA25. 4. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
$200.000–$225.000
Ниво III
Mountain View, CA20. 3. 2025.7. 4. 2025.Сертификовано
$226.200–$235.000
Ниво IV
Mountain View, CA25. 9. 2024.6. 12. 2024.Сертификовано
$220.000–$230.000
Ниво III
Mountain View, CA20. 9. 2024.6. 12. 2024.Повучено
$207.000–$220.000
Ниво IV
San Francisco, CA12. 9. 2024.14. 10. 2024.Сертификовано, затим повучено
$148.581
Ниво I
Mountain View, CA12. 7. 2024.15. 7. 2024.Сертификовано
$185.000–$220.000
Ниво II
Mountain View, CA22. 2. 2024.25. 3. 2024.Сертификовано
$185.000–$210.000
Ниво II
Mountain View, CA16. 2. 2024.26. 2. 2024.Сертификовано, затим повучено
$200.000–$250.000
Ниво II
Mountain View, CA5. 1. 2024.29. 1. 2024.Сертификовано
$185.000–$250.000
Ниво II
Mountain View, CA2. 11. 2023.27. 11. 2023.Сертификовано
$135.283–$185.000
Ниво I
Mountain View, CA26. 7. 2023.30. 11. 2023.Сертификовано, затим повучено
$220.000Mountain View, CA14. 7. 2023.6. 12. 2023.Сертификовано
$190.000
Ниво III
Mountain View, CA16. 6. 2023.26. 6. 2023.Сертификовано, затим повучено
$192.941–$200.000
Ниво IV
Mountain View, CA11. 5. 2023.29. 5. 2023.Сертификовано
$192.941–$200.000
Ниво IV
Mountain View, CA3. 5. 2023.15. 5. 2023.Сертификовано
$192.941–$210.000
Ниво IV
Mountain View, CA1. 5. 2023.8. 5. 2023.Сертификовано
$192.941–$250.000
Ниво IV
Mountain View, CA26. 4. 2023.8. 5. 2023.Сертификовано
$167.149–$190.000
Ниво III
Mountain View, CA20. 3. 2023.20. 7. 2023.Сертификовано
$141.378–$170.000
Ниво II
Mountain View, CA22. 2. 2023.12. 3. 2023.Сертификовано
$192.941–$270.000
Ниво IV
Mountain View, CA15. 7. 2022.29. 8. 2022.Сертификовано, затим повучено

Senior Software Engineer kod svih poslodavaca →

Ostali poslovi u Otter.ai, Inc.

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).