Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › Rani Therapeutics, LLC

Rani Therapeutics, LLC: H-1B plate i sponzorstvo

Rani Therapeutics, LLC je podneo 20 prijava za radne uslove za H-1B i srodne vize u fiskalnim godinama 2023–2026; sertifikovano: 19. Medijalna ponuđena plata: $121.091.

Пријаве (LCA)20
Сертификовано19
Адреса послодавцаSan Jose, CA
Послодавац зависан од H-1BНе
Медијанска понуђена плата$121.091
Средина распона плата$119.996–$137.025
10.–90. перцентил$113.646–$141.530

Da li Rani Therapeutics, LLC sponzoriše H-1B vize?

Rani Therapeutics, LLC je podneo 20 prijava za radne uslove u fiskalnim godinama 2023–2026, poslednja podneta 17. 4. 2026.. LCA je prvi korak H-1B prijave, što znači da je poslodavac sponzorisao ili pripremio sponzorstvo za H-1B radnike; to ne garantuje sponzorstvo za bilo koju konkretnu poziciju. Proverite oglase za posao samog poslodavca.

Prijava za zelenu kartu (PERM) kod Rani Therapeutics, LLC: 3 →

Плате по називу радног места

Назив позицијеLCAМедијална плата
Validation Engineer II3$120.000
Quality Engineer III - Operations2$120.000
Sr. Quality Assurance Engineer2$146.937
Manufacturing (MFG) Process Engineer II2$119.995
Quality Assurance Engineer1$130.000
Scientist III1$138.653
Mechanical Engineer II1$122.000
Process Engineer I1$116.730
Manufacturing Engineer II1$112.819
Manufacturing Engineer III1$140.525
Scientist1$114.000
Senior Automation Engineer1$140.525
Manufacturing Process Engineer I1$104.749
Mechanical Engineer1$128.690
Mechanical Engineer III1$132.142

Пријаве по фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ202310$120.000
ФГ20244$140.525
ФГ20254$119.995
ФГ20262$126.162

Нивои тржишне плате

Ministarstvo rada određuje četiri nivoa važeće plate za svako zanimanje i oblast, od Nivoa I (početni) do Nivoa IV (potpuno kompetentan). Poslodavac bira nivo koji odgovara zahtevima posla.

Где се налазе послови

Занимања

Најновије пријаве

Назив позицијеОсновна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
Mechanical Engineer III$132.142–$150.000
Ниво II
San Jose, CA17. 4. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
Validation Engineer II$120.182–$139.000
Ниво II
San Jose, CA6. 11. 2025.3. 1. 2026.Сертификовано
Mechanical Engineer$128.690–$160.000
Ниво II
San Jose, CA22. 4. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
Manufacturing (MFG) Process Engineer II$119.995–$140.005San Jose, CA5. 11. 2024.24. 1. 2025.Сертификовано, затим повучено
Manufacturing (MFG) Process Engineer II$119.995–$140.005
скраћено радно време
San Jose, CA31. 10. 2024.24. 1. 2025.Сертификовано, затим повучено
Senior Automation Engineer$140.525–$150.000San Jose, CA22. 7. 2024.1. 11. 2024.Сертификовано
Manufacturing Engineer III$140.525–$150.000
Ниво III
San Jose, CA5. 6. 2024.1. 11. 2024.Сертификовано
Scientist$114.000–$150.000
Ниво I
San Jose, CA13. 5. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано
Sr. Quality Assurance Engineer$143.874–$160.000
Ниво IV
San Jose, CA25. 4. 2024.1. 5. 2024.Сертификовано
Sr. Quality Assurance Engineer$150.000
Ниво IV
San Jose, CA20. 9. 2023.2. 10. 2023.Сертификовано
Process Engineer I$116.730–$125.000
Ниво II
San Jose, CA7. 9. 2023.1. 10. 2023.Сертификовано
Manufacturing Engineer II$112.819–$135.000
Ниво II
San Jose, CA26. 6. 2023.31. 7. 2023.Сертификовано
Mechanical Engineer II$122.000–$132.000
Ниво II
San Jose, CA4. 5. 2023.1. 10. 2023.Сертификовано
Scientist III$138.653–$156.000
Ниво IV
San Jose, CA24. 1. 2023.20. 7. 2023.Сертификовано
Quality Engineer III - Operations$120.000–$145.000
Ниво II
San Jose, CA6. 12. 2022.16. 1. 2023.Сертификовано
Quality Engineer III - Operations$120.000–$145.000
Ниво II
San Jose, CA6. 12. 2022.23. 1. 2023.Повучено
Validation Engineer II$120.000–$127.000
Ниво II
San Jose, CA29. 11. 2022.3. 1. 2023.Сертификовано
Validation Engineer II$120.000–$127.000
Ниво II
San Jose, CA29. 11. 2022.3. 1. 2023.Сертификовано
Quality Assurance Engineer$130.000
Ниво III
San Jose, CA13. 10. 2022.23. 11. 2022.Сертификовано
Manufacturing Process Engineer I$104.749–$115.000
Ниво II
San Jose, CA27. 12. 2021.24. 1. 2022.Сертификовано, затим повучено

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).