Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › SOLV Energy, LLC

SOLV Energy, LLC: H-1B plate i sponzorstvo

SOLV Energy, LLC je podneo 18 prijava za radne uslove za H-1B i srodne vize u fiskalnim godinama 2023–2026; sertifikovano: 18. Medijalna ponuđena plata: $119.392.

Пријаве (LCA)18
Сертификовано18
Адреса послодавцаSan Diego, CA
Послодавац зависан од H-1BНе
Медијанска понуђена плата$119.392
Средина распона плата$100.058–$139.847
10.–90. перцентил$89.419–$145.642

Da li SOLV Energy, LLC sponzoriše H-1B vize?

SOLV Energy, LLC je podneo 18 prijava za radne uslove u fiskalnim godinama 2023–2026, poslednja podneta 19. 6. 2026.. LCA je prvi korak H-1B prijave, što znači da je poslodavac sponzorisao ili pripremio sponzorstvo za H-1B radnike; to ne garantuje sponzorstvo za bilo koju konkretnu poziciju. Proverite oglase za posao samog poslodavca.

Плате по називу радног места

Назив позицијеLCAМедијална плата
Energy Storage Project Manager4$119.392
Project Manager4$102.960
Senior Project Manager2$141.590
Senior SCADA Engineer2$145.642
Performance Engineer 12$89.419
Engineering Coordinator Energy Storage1$74.568
Performance Engineering Manager - EPC & Analytics Lead1$134.618
Director of Engineering1$184.621
Senior Engineering Analyst1$99.091

Пријаве по фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ20231$74.568
ФГ20241$134.618
ФГ20254$143.616
ФГ202612$110.105

Нивои тржишне плате

Ministarstvo rada određuje četiri nivoa važeće plate za svako zanimanje i oblast, od Nivoa I (početni) do Nivoa IV (potpuno kompetentan). Poslodavac bira nivo koji odgovara zahtevima posla.

Где се налазе послови

Занимања

Најновије пријаве

Назив позицијеОсновна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
Project Manager$117.250–$125.000
Ниво II
Albany, NY19. 6. 2026.24. 6. 2026.Сертификовано
Performance Engineer 1$89.419–$155.126
Ниво I
Andover, MA20. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
Performance Engineer 1$89.419–$155.126
Ниво I
Worcester, MA20. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
Senior Engineering Analyst$99.091–$137.280
Ниво II
Seattle, WA19. 5. 2026.27. 7. 2026.Сертификовано
Energy Storage Project Manager$119.392–$154.440
Ниво IV
Buffalo, NY18. 5. 2026.25. 5. 2026.Сертификовано
Energy Storage Project Manager$119.392–$154.440
Ниво IV
East Bernard, TX18. 5. 2026.25. 5. 2026.Сертификовано
Project Manager$94.682–$140.000
Ниво II
Edison, NJ18. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
Project Manager$102.960–$154.440
Ниво II
Edison, NJ12. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
Project Manager$102.960–$154.440
Ниво II
Pawtucket, RI12. 5. 2026.1. 10. 2026.Сертификовано
Energy Storage Project Manager$119.392–$154.440
Ниво IV
Buffalo, NY1. 4. 2026.1. 4. 2026.Сертификовано
Energy Storage Project Manager$119.392–$154.440
Ниво IV
East Bernard, TX1. 4. 2026.1. 4. 2026.Сертификовано
Director of Engineering$184.621–$211.754
Ниво IV
Edison, NJ16. 3. 2026.10. 7. 2026.Сертификовано
Senior SCADA Engineer$145.642–$207.690
Ниво IV
San Diego, CA19. 9. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
Senior SCADA Engineer$145.642–$207.690
Ниво IV
Orangevale, CA19. 9. 2025.1. 10. 2025.Сертификовано
Senior Project Manager$141.590–$212.384
Ниво IV
Northlake, TX20. 2. 2025.3. 3. 2025.Сертификовано
Senior Project Manager$141.590–$212.384
Ниво IV
Abbott, TX20. 2. 2025.3. 3. 2025.Сертификовано
Performance Engineering Manager - EPC & Analytics Lead$134.618–$186.472
Ниво I
San Diego, CA17. 7. 2024.30. 11. 2024.Сертификовано
Engineering Coordinator Energy Storage$74.568–$90.834
Ниво I
San Diego, CA29. 3. 2023.1. 9. 2023.Сертификовано

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).