Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › Uhnder, Inc.

Uhnder, Inc.: H-1B plate i sponzorstvo

Uhnder, Inc. je podneo 18 prijava za radne uslove za H-1B i srodne vize u fiskalnim godinama 2023–2026; sertifikovano: 18. Medijalna ponuđena plata: $117.500.

Пријаве (LCA)18
Сертификовано18
Адреса послодавцаAustin, TX
Послодавац зависан од H-1BНе
Медијанска понуђена плата$117.500
Средина распона плата$108.900–$150.750
10.–90. перцентил$102.043–$174.000

Da li Uhnder, Inc. sponzoriše H-1B vize?

Uhnder, Inc. je podneo 18 prijava za radne uslove u fiskalnim godinama 2023–2026, poslednja podneta 14. 10. 2024.. LCA je prvi korak H-1B prijave, što znači da je poslodavac sponzorisao ili pripremio sponzorstvo za H-1B radnike; to ne garantuje sponzorstvo za bilo koju konkretnu poziciju. Proverite oglase za posao samog poslodavca.

Плате по називу радног места

Назив позицијеLCAМедијална плата
Sensor Product Management Lead, Staff Engineer2$195.000
Systems Engineer2$108.750
Field Application Engineer2$96.000
Physical Design Engineer1$105.061
Sr. Engineer, Validation1$108.700
Staff Engineer, Radar Appl SW1$115.000
Principal Engineer Digital Design1$151.000
Senior Manager, Sensor Program1$165.000
Senior Staff Engineer, Platform & Engine Software1$155.000
Senior Engineer Analog/RF IC Design1$120.000
Safety Architect1$145.000
Engineer, System Architecture1$95.000
Engineer1$110.000
Sr. Software Engineer1$150.000
Sr. Engineer Hardware Systems1$135.000

Пријаве по фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ20234$180.000
ФГ20243$120.000
ФГ202511$112.000

Нивои тржишне плате

Ministarstvo rada određuje četiri nivoa važeće plate za svako zanimanje i oblast, od Nivoa I (početni) do Nivoa IV (potpuno kompetentan). Poslodavac bira nivo koji odgovara zahtevima posla.

Где се налазе послови

Занимања

Најновије пријаве

Назив позицијеОсновна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
Sr. Engineer Hardware Systems$135.000–$155.000
Ниво III
Austin, TX14. 10. 2024.15. 3. 2025.Сертификовано, затим повучено
Engineer$110.000–$120.000
Ниво I
Santa Clara, CA10. 9. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано, затим повучено
Engineer, System Architecture$95.000–$105.000
Ниво III
Austin, TX23. 4. 2024.1. 10. 2024.Сертификовано, затим повучено
Senior Staff Engineer, Platform & Engine Software$155.000–$170.000
Ниво III
Austn, TX1. 2. 2024.10. 5. 2024.Сертификовано, затим повучено
Systems Engineer$109.500–$112.000
Ниво II
Austin, TX27. 9. 2023.1. 10. 2023.Сертификовано, затим повучено
Sr. Engineer, Validation$108.700
Ниво II
Austin, TX2. 5. 2023.2. 9. 2023.Сертификовано, затим повучено
Principal Engineer Digital Design$151.000–$165.000
Ниво IV
Austin, TX2. 5. 2023.15. 9. 2023.Сертификовано, затим повучено
Staff Engineer, Radar Appl SW$115.000–$130.000
Ниво III
Austin, TX2. 5. 2023.2. 9. 2023.Сертификовано, затим повучено
Sensor Product Management Lead, Staff Engineer$195.000–$205.000
Ниво III
Santa Clara, CA8. 8. 2022.15. 8. 2022.Сертификовано, затим повучено
Field Application Engineer$112.000–$117.000
Ниво I
Santa Clara, CA8. 8. 2022.1. 10. 2022.Сертификовано, затим повучено
Sr. Software Engineer$150.000–$160.000
Ниво III
Austin, TX18. 4. 2022.2. 5. 2022.Сертификовано, затим повучено
Senior Engineer Analog/RF IC Design$120.000–$130.000
Ниво II
Austin, TX25. 3. 2022.21. 9. 2022.Сертификовано, затим повучено
Field Application Engineer$80.000–$90.000
Ниво I
Austin, TX25. 3. 2022.22. 9. 2022.Сертификовано, затим повучено
Sensor Product Management Lead, Staff Engineer$195.000–$205.000
Ниво III
Berkeley, CA9. 3. 2022.4. 4. 2022.Сертификовано, затим повучено
Safety Architect$145.000–$165.000
Ниво III
Austin, TX9. 12. 2021.15. 12. 2021.Сертификовано, затим повучено
Systems Engineer$108.000–$118.000
Ниво II
Austin, TX30. 3. 2021.2. 9. 2021.Сертификовано, затим повучено
Senior Manager, Sensor Program$165.000–$175.000
Ниво II
Austin, TX28. 8. 2020.1. 9. 2020.Сертификовано, затим повучено
Physical Design Engineer$105.061–$115.061
Ниво II
Austin, TX12. 3. 2020.1. 9. 2020.Сертификовано, затим повучено

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).