Почетна › Послодавци › USAble Mutual Insurance Company
USAble Mutual Insurance Company: H-1B plate i sponzorstvo
USAble Mutual Insurance Company je podneo 31 prijava za radne uslove za H-1B i srodne vize u fiskalnim godinama 2023–2026; sertifikovano: 28. Medijalna ponuđena plata: $97.344.
Da li USAble Mutual Insurance Company sponzoriše H-1B vize?
USAble Mutual Insurance Company je podneo 31 prijava za radne uslove u fiskalnim godinama 2023–2026, poslednja podneta 13. 4. 2026.. LCA je prvi korak H-1B prijave, što znači da je poslodavac sponzorisao ili pripremio sponzorstvo za H-1B radnike; to ne garantuje sponzorstvo za bilo koju konkretnu poziciju. Proverite oglase za posao samog poslodavca.
Плате по називу радног места
| Назив позиције | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| Developer Senior | 13 | $102.918 |
| Senior Developer | 4 | $92.997 |
| Data Analyst Lead | 3 | $83.990 |
| Developer | 2 | $92.997 |
| Supervisor CRM & Sales Application | 1 | $115.523 |
| Lead Engineer, Software Engineering | 1 | $103.834 |
| Developer Associate | 1 | $62.920 |
| Data Analyst | 1 | $64.376 |
| Behavioral Economist | 1 | $119.621 |
| Sr. Developer | 1 | $106.021 |
| Senior Salesforce Solutions Architect | 1 | $97.344 |
| SAFe Product Owner Senior | 1 | — |
| Senior Developer/Data Engineer | 1 | $83.450 |
Пријаве по фискалним годинама
| Фискална година | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| ФГ2023 | 11 | $103.834 |
| ФГ2024 | 11 | $92.997 |
| ФГ2025 | 5 | $94.328 |
| ФГ2026 | 4 | $97.094 |
Нивои тржишне плате
Ministarstvo rada određuje četiri nivoa važeće plate za svako zanimanje i oblast, od Nivoa I (početni) do Nivoa IV (potpuno kompetentan). Poslodavac bira nivo koji odgovara zahtevima posla.
Где се налазе послови
Занимања
- Software Developers14
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Computer Systems Analysts3
- Data Scientists3
- Computer Programmers2
- Computer and Information Systems Managers1
- Statisticians1
- Database Administrators1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Database Architects1
Најновије пријаве
| Назив позиције | Основна плата | Локација | Послато | Датум почетка | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Analyst Lead | $83.990–$97.786 Ниво II | Little Rock, AR | 13. 4. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| Developer Senior | $110.198–$124.283 Ниво III | Little Rock, AR | 8. 4. 2026. | 17. 4. 2026. | Сертификовано |
| Senior Developer | $112.923–$124.283 Ниво II | Little Rock, AR | 8. 12. 2025. | 17. 4. 2026. | Сертификовано |
| Senior Developer/Data Engineer | $83.450–$110.738 Ниво II | Little Rock, AR | 8. 12. 2025. | 12. 2. 2026. | Сертификовано |
| Developer Senior | $91.312–$113.740 Ниво IV | Little Rock, AR | 5. 12. 2024. | 18. 12. 2024. | Сертификовано |
| Senior Salesforce Solutions Architect | $97.344–$138.816 Ниво IV | Little Rock, AR | 22. 11. 2024. | 15. 2. 2025. | Сертификовано |
| Developer Senior | $91.312–$99.300 Ниво IV | Little Rock, AR | 20. 11. 2024. | 7. 2. 2025. | Сертификовано |
| Developer Senior | $102.003–$106.890 Ниво IV | Little Rock, AR | 8. 11. 2024. | 1. 2. 2025. | Сертификовано |
| SAFe Product Owner Senior | — Ниво IV | Bentonville, AR | 4. 11. 2024. | 21. 2. 2025. | Сертификовано |
| Developer Senior | $102.003–$106.890 Ниво IV | Little Rock, AR | 23. 9. 2024. | 1. 2. 2025. | Сертификовано |
| Data Analyst Lead | $107.099–$110.970 Ниво IV | Little Rock, AR | 29. 7. 2024. | 13. 9. 2024. | Сертификовано |
| Data Analyst | $64.376 Ниво I | Little Rock, AR | 16. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| Behavioral Economist | $119.621–$130.816 Ниво III | Springdale, AR | 1. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| Sr. Developer | $106.021 | Little Rock, AR | 8. 4. 2024. | 18. 9. 2024. | Сертификовано |
| Senior Developer | $87.734–$111.378 Ниво IV | Little Rock, AR | 4. 3. 2024. | 12. 7. 2024. | Сертификовано |
| Developer Senior | $108.035–$111.351 Ниво II | Little Rock, AR | 10. 1. 2024. | 7. 6. 2024. | Сертификовано |
| Senior Developer | $92.997–$120.328 Ниво III | Little Rock, AR | 29. 12. 2023. | 8. 1. 2024. | Сертификовано |
| Senior Developer | $92.997–$120.328 Ниво III | Little Rock, AR | 13. 12. 2023. | 8. 1. 2024. | Сертификовано |
| Developer | $92.997–$95.000 Ниво III | Little Rock, AR | 6. 10. 2023. | 23. 10. 2023. | Сертификовано |
| Developer | $92.997–$141.440 Ниво III | Little Rock, AR | 28. 9. 2023. | 23. 10. 2023. | Сертификовано |
| Developer Associate | $62.920 Ниво I | Little Rock, AR | 11. 9. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Data Analyst Lead | $74.443–$88.543 Ниво II | Little Rock, AR | 3. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| Developer Senior | $103.834–$105.000 Ниво IV | Little Rock, AR | 20. 4. 2023. | 15. 5. 2023. | Сертификовано |
| Developer Senior | $103.834–$120.000 Ниво IV | Little Rock, AR | 10. 4. 2023. | 17. 4. 2023. | Сертификовано |
| Supervisor CRM & Sales Application | $115.523–$122.850 Ниво III | Little Rock, AR | 20. 3. 2023. | 20. 3. 2023. | Сертификовано |
| Lead Engineer, Software Engineering | $103.834–$122.850 Ниво IV | Little Rock, AR | 20. 3. 2023. | 20. 3. 2023. | Сертификовано |
| Developer Senior | $105.000 Ниво III | Little Rock, AR | 15. 2. 2023. | 6. 3. 2023. | Сертификовано |
| Developer Senior | $105.000 Ниво III | Little Rock, AR | 13. 2. 2023. | 6. 3. 2023. | Одбијено |
| Developer Senior | $84.302 Ниво IV | Little Rock, AR | 2. 12. 2022. | 12. 12. 2022. | Сертификовано |
| Developer Senior | $84.302 Ниво IV | Little Rock, AR | 2. 12. 2022. | 15. 12. 2022. | Повучено |
| Developer Senior | $84.302 Ниво IV | Little Rock, AR | 1. 12. 2022. | 15. 12. 2022. | Повучено |
Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).