Подаци о платама H1B

Почетна › Послодавци › Visa Technology & Operations LLC › Director

Director u Visa Technology & Operations LLC: H-1B plate

67 prijava za uslove rada za poziciju Director u Visa Technology & Operations LLC. Medijana ponuđene osnovne plate $176.400; srednja polovina $159.200–$187.696.

Пријаве (LCA)67
Медијанска понуђена плата$176.400
Средина распона плата$159.200–$187.696
10.–90. перцентил$143.237–$213.379

По фискалним годинама

Фискална годинаLCAМедијална плата
ФГ202320$152.300
ФГ202411$159.200
ФГ202521$180.700
ФГ202615$186.800

Пријаве

Основна платаЛокацијаПослатоДатум почеткаСтатус
$213.512–$332.400
Ниво IV
Foster City, CA18. 5. 2026.9. 11. 2026.Сертификовано
$186.800–$299.200
Ниво IV
Austin, TX7. 4. 2026.2. 9. 2026.Сертификовано
$176.400–$282.500
Ниво IV
Highlands Ranch, CO31. 3. 2026.12. 9. 2026.Сертификовано
$187.193–$299.200Austin, TX23. 3. 2026.8. 9. 2026.Сертификовано
$224.672–$332.400Foster City, CA11. 3. 2026.23. 3. 2026.Сертификовано
$213.291–$299.200Austin, TX26. 2. 2026.16. 8. 2026.Сертификовано
$186.800–$299.200
Ниво IV
Austin, TX13. 2. 2026.11. 8. 2026.Сертификовано
$217.568–$299.200
Ниво IV
Austin, TX12. 2. 2026.28. 7. 2026.Сертификовано
$186.800–$299.200
Ниво IV
Austin, TX5. 2. 2026.6. 8. 2026.Сертификовано
$207.500–$332.400
Ниво IV
Foster City, CA23. 12. 2025.11. 6. 2026.Сертификовано
$176.400–$282.500
Ниво IV
Highlands Ranch, CO12. 12. 2025.21. 1. 2026.Сертификовано
$176.400–$282.500
Ниво IV
Highlands Ranch, CO25. 11. 2025.18. 5. 2026.Сертификовано
$188.200–$301.300
Ниво IV
Austin, TX10. 11. 2025.8. 5. 2026.Сертификовано
$186.800–$299.200
Ниво IV
Austin, TX7. 11. 2025.1. 12. 2025.Сертификовано
$176.400–$282.500
Ниво IV
Austin, TX25. 9. 2025.27. 3. 2026.Сертификовано
$216.169–$313.900Foster City, CA10. 9. 2025.11. 1. 2026.Сертификовано
$217.568–$301.300
Ниво IV
Austin, TX27. 8. 2025.26. 2. 2026.Сертификовано
$159.890–$243.700
Ниво IV
Austin, TX22. 8. 2025.6. 10. 2025.Сертификовано
$185.994–$285.500
Ниво IV
Foster City, CA19. 8. 2025.15. 2. 2026.Сертификовано
$185.994–$285.500
Ниво IV
Foster City, CA24. 7. 2025.30. 7. 2025.Сертификовано
$180.700–$289.200
Ниво IV
Foster City, CA25. 6. 2025.25. 11. 2025.Сертификовано
$176.400–$282.500
Ниво IV
Austin, TX8. 4. 2025.21. 9. 2025.Сертификовано
$176.400–$282.500
Ниво IV
Austin, TX7. 4. 2025.21. 9. 2025.Сертификовано
$166.600–$266.800
Ниво IV
Atlanta, GA4. 3. 2025.25. 8. 2025.Сертификовано
$176.400–$282.500
Ниво IV
Austin, TX26. 2. 2025.8. 7. 2025.Сертификовано
$237.120–$334.800
Ниво III
Foster City, CA20. 2. 2025.21. 6. 2025.Сертификовано
$162.600–$260.300
Ниво IV
Austin, TX5. 2. 2025.3. 8. 2025.Сертификовано
$188.200–$301.300
Ниво IV
Austin, TX31. 1. 2025.5. 7. 2025.Сертификовано
$176.400–$282.500
Ниво IV
Austin, TX22. 1. 2025.12. 2. 2025.Сертификовано
$209.100–$334.800
Ниво IV
Foster City, CA15. 1. 2025.7. 7. 2025.Сертификовано
$176.400–$282.500
Ниво IV
Austin, TX27. 12. 2024.28. 6. 2025.Сертификовано
$196.000–$313.900
Ниво IV
Foster City, CA23. 12. 2024.6. 6. 2025.Сертификовано
$188.200–$301.300
Ниво IV
Austin, TX30. 10. 2024.16. 4. 2025.Сертификовано
$176.400–$282.500
Ниво IV
Austin, TX17. 10. 2024.13. 4. 2025.Сертификовано
$188.200–$301.300
Ниво IV
Austin, TX14. 10. 2024.8. 4. 2025.Сертификовано
$173.100–$276.800
Ниво IV
Austin, TX2. 10. 2024.17. 1. 2025.Сертификовано
$138.600–$221.800
Ниво IV
Atlanta, GA17. 9. 2024.18. 3. 2025.Сертификовано
$159.200–$254.700
Ниво IV
Austin, TX6. 9. 2024.5. 3. 2025.Сертификовано
$159.200–$254.700
Ниво IV
Austin, TX10. 6. 2024.6. 12. 2024.Сертификовано
$159.200–$254.700
Ниво IV
Austin, TX16. 5. 2024.8. 11. 2024.Сертификовано
$162.594–$240.600
Ниво IV
Highlands Ranch, CO18. 4. 2024.26. 4. 2024.Сертификовано
$146.700–$235.800
Ниво IV
Austin, TX4. 3. 2024.16. 8. 2024.Сертификовано
$159.200–$254.700
Ниво IV
Austin, TX16. 2. 2024.11. 8. 2024.Сертификовано
$181.813–$283.000
Ниво IV
Foster City, CA13. 2. 2024.25. 4. 2024.Сертификовано
$173.100–$276.800
Ниво IV
Austin, TX11. 1. 2024.11. 7. 2024.Сертификовано
$150.400–$240.600
Ниво IV
Highlands Ranch, CO13. 10. 2023.8. 4. 2024.Сертификовано
$152.300–$243.700
Ниво IV
Austin, TX29. 9. 2023.29. 3. 2024.Сертификовано
$191.755–$243.700
Ниво IV
Austin, TX6. 9. 2023.12. 9. 2023.Сертификовано
$181.813–$271.800
Ниво IV
Foster City, CA19. 7. 2023.9. 12. 2023.Сертификовано
$169.200–$270.800
Ниво IV
Foster City, CA15. 6. 2023.29. 6. 2023.Сертификовано
$152.300–$243.700
Ниво IV
Austin, TX2. 6. 2023.1. 12. 2023.Сертификовано
$152.300–$243.700
Ниво IV
Austin, TX23. 5. 2023.22. 11. 2023.Сертификовано
$183.310–$289.200
Ниво IV
Foster City, CA15. 5. 2023.14. 11. 2023.Сертификовано
$143.800–$230.200
Ниво IV
Highlands Ranch, CO5. 5. 2023.18. 5. 2023.Сертификовано
$162.700–$260.300
Ниво IV
Austin, TX25. 4. 2023.8. 5. 2023.Сертификовано
$139.800–$223.800
Ниво IV
Austin, TX18. 4. 2023.16. 10. 2023.Сертификовано
$143.187–$223.800
Ниво IV
Ashburn, VA21. 3. 2023.21. 3. 2023.Сертификовано
$132.100–$211.300
Ниво IV
Highlands Ranch, CO17. 3. 2023.12. 9. 2023.Сертификовано
$139.800–$223.800
Ниво IV
Austin, TX15. 3. 2023.27. 3. 2023.Сертификовано
$183.310–$270.800
Ниво IV
FosterCity, CA14. 3. 2023.9. 9. 2023.Сертификовано
$152.300–$243.700
Ниво IV
Austin, TX8. 3. 2023.6. 9. 2023.Сертификовано
$217.690–$270.800Foster City, CA23. 2. 2023.24. 8. 2023.Сертификовано
$162.386–$248.600
Ниво IV
Foster City, CA23. 2. 2023.25. 8. 2023.Сертификовано
$143.270–$216.000
Ниво IV
Austin, TX2. 2. 2023.3. 8. 2023.Сертификовано
$193.935–$252.300Palo Alto, CA30. 11. 2022.11. 1. 2023.Сертификовано
$141.900–$227.000
Ниво IV
Austin, TX10. 10. 2022.8. 1. 2023.Сертификовано
$139.984–$214.600
Ниво IV
Highlands Ranch, CO28. 9. 2022.23. 3. 2023.Сертификовано

Director kod svih poslodavaca →

Ostali poslovi u Visa Technology & Operations LLC

Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).