Почетна › Послодавци › Visionet Systems Inc › Senior Software Engineer
Senior Software Engineer u Visionet Systems Inc: H-1B plate
55 prijava za uslove rada za poziciju Senior Software Engineer u Visionet Systems Inc. Medijana ponuđene osnovne plate $89.939; srednja polovina $84.614–$107.920.
Пријаве (LCA)55
Медијанска понуђена плата$89.939
Средина распона плата$84.614–$107.920
10.–90. перцентил$84.614–$115.918
По фискалним годинама
| Фискална година | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| ФГ2023 | 25 | $84.614 |
| ФГ2024 | 17 | $93.038 |
| ФГ2025 | 10 | $100.464 |
| ФГ2026 | 3 | $100.797 |
Пријаве
| Основна плата | Локација | Послато | Датум почетка | Статус |
|---|---|---|---|---|
| $100.797–$110.000 Ниво II | Tampa, FL | 12. 5. 2026. | 1. 6. 2026. | Сертификовано |
| $131.997–$135.000 Ниво II | Cranbury, NJ | 12. 5. 2026. | 30. 9. 2026. | Сертификовано |
| $100.797–$115.018 Ниво II | Tampa, FL | 8. 4. 2026. | 30. 9. 2026. | Сертификовано |
| $123.656–$129.000 Ниво II | Cranbury, NJ | 20. 5. 2025. | 28. 5. 2025. | Сертификовано |
| $93.038–$93.040 Ниво II | Pittsburgh, PA | 8. 5. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $123.656–$129.000 Ниво II | Cranbury, NJ | 8. 5. 2025. | 2. 9. 2025. | Сертификовано |
| $94.370–$94.500 Ниво II | Tampa, FL | 2. 4. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $94.370–$170.000 Ниво II | Tampa, FL | 1. 4. 2025. | 2. 9. 2025. | Сертификовано |
| $93.538–$93.540 Ниво II | Troy, NY | 20. 2. 2025. | 20. 2. 2025. | Сертификовано |
| $106.558–$125.500 Ниво II | Arlington Heights, IL | 18. 2. 2025. | 29. 6. 2025. | Сертификовано |
| $126.880–$126.900 Ниво II | Carlsbad, CA | 14. 2. 2025. | 14. 2. 2025. | Сертификовано |
| $93.538–$93.540 Ниво II | Rensselaer, NY | 14. 2. 2025. | 14. 2. 2025. | Сертификовано |
| $123.656–$124.000 Ниво II | New York, NY | 1. 10. 2024. | 26. 10. 2024. | Сертификовано |
| $93.038–$93.500 Ниво II | Pittsburgh, PA | 9. 9. 2024. | 11. 9. 2024. | Сертификовано |
| $93.038–$93.500 Ниво II | Pittsburgh, PA | 9. 9. 2024. | 31. 1. 2025. | Сертификовано |
| $93.038–$93.500 Ниво II | Pittsburgh, PA | 5. 8. 2024. | 12. 10. 2024. | Сертификовано |
| $106.558–$107.000 Ниво II | Buffalo Grove, IL | 10. 7. 2024. | 18. 7. 2024. | Сертификовано |
| $115.918–$116.000 Ниво II | Parsippany, NJ | 21. 6. 2024. | 7. 7. 2024. | Сертификовано |
| $115.918–$116.000 Ниво II | Cranbury, NJ | 3. 6. 2024. | 30. 9. 2024. | Сертификовано |
| $115.918–$116.000 Ниво II | Sleepy Hollow, NY | 29. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $115.918–$116.000 Ниво II | Cranbury, NJ | 27. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $89.565–$90.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 27. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $89.565–$90.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 27. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $89.565–$90.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 27. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $89.565–$90.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 23. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $115.918–$116.000 Ниво II | Cranbury, NJ | 23. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $89.565–$90.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 23. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $115.918–$116.000 Ниво II | Sleepy Hollow, NY | 23. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $89.565–$101.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 13. 12. 2023. | 22. 3. 2024. | Сертификовано |
| $89.565–$113.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 4. 12. 2023. | 22. 3. 2024. | Сертификовано |
| $89.939–$95.000 Ниво II | Tampa, FL | 15. 8. 2023. | 30. 9. 2023. | Сертификовано, затим повучено |
| $89.939–$95.000 Ниво II | Tampa, FL | 15. 8. 2023. | 30. 9. 2023. | Сертификовано, затим повучено |
| $89.939–$95.000 Ниво II | Tampa, FL | 4. 8. 2023. | 30. 9. 2023. | Сертификовано |
| $115.918–$118.600 Ниво II | Cranbury, NJ | 20. 7. 2023. | 1. 9. 2023. | Сертификовано |
| $115.918–$116.000 Ниво II | Cranbury, NJ | 14. 7. 2023. | 30. 9. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 25. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 22. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 22. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 19. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 19. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 19. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 19. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 19. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 19. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 18. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 18. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 17. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Cranbury, PA | 17. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$85.000 Ниво II | Pittsburgh, PA | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$84.700 Ниво II | Pittsburgh, PA | 16. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$84.700 Ниво II | Pittsburgh, PA | 15. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.614–$98.600 Ниво II | Pittsburgh, PA | 7. 4. 2023. | 27. 7. 2023. | Сертификовано |
| $85.613–$95.000 Ниво II | Tampa, FL | 1. 3. 2023. | 15. 3. 2023. | Сертификовано |
| $109.283–$141.765 Ниво II | Cranbury, NJ | 21. 12. 2022. | 6. 5. 2023. | Сертификовано |
Senior Software Engineer kod svih poslodavaca →
Ostali poslovi u Visionet Systems Inc
- Software Engineer$93.038
- Business Analyst$80.350
- Technical Project Manager$90.002
- Management Analyst$67.434
- Consultant$123.656
- Advisory Software Engineer$105.976
- Senior Business Analyst$89.773
- Principal Consultant$109.283
- Project Manager$78.364
- Sr. Software Engineer$93.038
Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).