Почетна › Послодавци › Vista Applied Solutions Group Inc › Software Engineer
Software Engineer u Vista Applied Solutions Group Inc: H-1B plate
42 prijava za uslove rada za poziciju Software Engineer u Vista Applied Solutions Group Inc. Medijana ponuđene osnovne plate $110.521; srednja polovina $100.350–$116.745.
Пријаве (LCA)42
Медијанска понуђена плата$110.521
Средина распона плата$100.350–$116.745
10.–90. перцентил$92.668–$122.699
По фискалним годинама
| Фискална година | LCA | Медијална плата |
|---|---|---|
| ФГ2023 | 7 | $110.240 |
| ФГ2024 | 12 | $106.486 |
| ФГ2025 | 13 | $105.997 |
| ФГ2026 | 10 | $112.923 |
Пријаве
| Основна плата | Локација | Послато | Датум почетка | Статус |
|---|---|---|---|---|
| $94.765–$94.770 Ниво II | Miamisburg, OH | 1. 5. 2026. | 1. 10. 2026. | Сертификовано |
| $120.536–$120.550 Ниво II | Westminster, CO | 1. 4. 2026. | 1. 4. 2026. | Сертификовано |
| $120.536–$120.550 Ниво II | Westminster, CO | 1. 4. 2026. | 1. 4. 2026. | Сертификовано |
| $112.923–$112.950 Ниво II | Argyle, TX | 20. 3. 2026. | 21. 3. 2026. | Сертификовано |
| $120.536–$120.550 Ниво II | Westminster, CO | 19. 3. 2026. | 20. 3. 2026. | Сертификовано |
| $110.802–$110.810 Ниво II | Las Vegas, NV | 13. 3. 2026. | 1. 4. 2026. | Сертификовано |
| $112.923–$112.950 Ниво II | Plano, TX | 9. 3. 2026. | 10. 3. 2026. | Сертификовано |
| $112.923–$112.950 Ниво II | Plano, TX | 9. 3. 2026. | 10. 3. 2026. | Сертификовано |
| $112.424–$112.430 Ниво II | Matthews, NC | 12. 11. 2025. | 12. 11. 2025. | Сертификовано |
| $112.923–$112.930 Ниво II | Allen, TX | 7. 11. 2025. | 10. 11. 2025. | Сертификовано |
| $106.579–$106.600 Ниво II | Eden Prairie, MN | 10. 7. 2025. | 11. 7. 2025. | Сертификовано |
| $112.923–$113.000 Ниво II | Carrollton, TX | 7. 7. 2025. | 8. 7. 2025. | Сертификовано |
| $92.435–$92.500 Ниво II | Overland Park, KS | 17. 6. 2025. | 18. 6. 2025. | Сертификовано |
| $122.699–$122.700 Ниво II | Herndon, VA | 17. 6. 2025. | 18. 6. 2025. | Сертификовано |
| $122.699–$122.700 Ниво II | Woodbridge, VA | 9. 6. 2025. | 1. 10. 2025. | Сертификовано |
| $117.021–$117.050 Ниво II | Greenwood Village, CO | 26. 3. 2025. | 7. 4. 2025. | Сертификовано |
| $105.227–$105.300 Ниво II | Smyrna, GA | 17. 3. 2025. | 18. 3. 2025. | Сертификовано |
| $105.997–$106.000 Ниво II | Irving, TX | 27. 1. 2025. | 27. 1. 2025. | Сертификовано |
| $105.997–$106.000 Ниво II | Argyle, TX | 16. 1. 2025. | 20. 1. 2025. | Сертификовано |
| $98.509–$98.600 Ниво II | East Amherst, NY | 6. 1. 2025. | 7. 1. 2025. | Сертификовано |
| $98.509–$98.600 Ниво II | East Amherst, NY | 6. 1. 2025. | 7. 1. 2025. | Сертификовано |
| $92.435–$92.500 Ниво II | Overland Park, KS | 3. 1. 2025. | 3. 1. 2025. | Сертификовано |
| $122.699–$122.700 Ниво II | McLean, VA | 23. 12. 2024. | 2. 1. 2025. | Сертификовано |
| $107.890–$107.900 Ниво II | Henrico, VA | 4. 9. 2024. | 1. 1. 2025. | Сертификовано |
| $105.997–$106.000 Ниво II | Aubrey, TX | 14. 8. 2024. | 15. 8. 2024. | Сертификовано |
| $172.931–$172.950 Ниво II | Milpitas, CA | 17. 7. 2024. | 17. 7. 2024. | Сертификовано |
| $117.021–$117.050 Ниво II | Highlands Ranch, CO | 9. 7. 2024. | 28. 7. 2024. | Сертификовано |
| $112.986–$112.990 Ниво II | Charlotte, NC | 1. 7. 2024. | 1. 7. 2024. | Сертификовано |
| $106.974–$106.980 Ниво II | Charlotte, NC | 30. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $101.192–$101.200 Ниво II | Plano, TX | 23. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $114.026–$114.030 Ниво II | Chantilly, VA | 20. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $101.192–$101.200 Ниво II | Plano, TX | 16. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $87.402–$87.500 Ниво II | Overland Park, KS | 10. 5. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $100.069–$100.070 Ниво II | Wilmington, DE | 22. 4. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $87.402–$87.500 Ниво II | Overland Park, KS | 22. 4. 2024. | 1. 10. 2024. | Сертификовано |
| $115.918–$115.920 Ниво II | Basking Ridge, NJ | 12. 7. 2023. | 13. 7. 2023. | Сертификовано |
| $110.240–$110.250 Ниво II | Herndon, VA | 5. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $98.904–$98.910 Ниво II | Plano, TX | 3. 5. 2023. | 1. 10. 2023. | Сертификовано |
| $84.822–$84.830 Ниво II | Mechanicsburg, PA | 13. 4. 2023. | 14. 4. 2023. | Сертификовано |
| $98.904–$98.910 Ниво II | Plano, TX | 2. 11. 2022. | 2. 11. 2022. | Сертификовано |
| $141.378–$141.380 Ниво II | Milpitas, CA | 10. 10. 2022. | 11. 10. 2022. | Сертификовано |
| $141.378–$141.380 Ниво II | Milpitas, CA | 7. 10. 2022. | 7. 10. 2022. | Сертификовано |
Software Engineer kod svih poslodavaca →
Ostali poslovi u Vista Applied Solutions Group Inc
- Data Engineer$105.986
- Software Developer$107.650
- Big Data Developer$105.997
- Java Developer$98.904
- Application Developer$98.904
- Big Data Engineer$97.479
- Salesforce Developer$92.892
- Programmer Analyst$86.861
- DevOps Engineer$111.092
- Full Stack Java Developer$114.026
- Bigdata Developer$105.997
- Technical Lead$105.914
- Business Intelligence Developer$107.640
- ETL Developer$90.813
- Full Stack Developer$95.701
- Senior Software Engineer$96.866
- Cloud Engineer$126.090
Plate su donja graneta ponuđene zarade po svakoj prijavi, preračunata na godišnji nivo; statistika koristi samo sertifikovane prijave za puno radno vreme. LCA nije odobrenje vize i jedna LCA može pokrivati više pozicija. Izvor: Američki ministarstvo rada, OFLC LCA podaci o otkrivanju, fiskalne godine 2023–2026 (najnovija odluka 30. 6. 2026.).